dziku

Farmer F-8258- Opinie

Polecane posty

dziku    2

Witam. Co sądzicie o ciagnku Farmer?? model F-8258 ma silnik JD co o tym sądzicie ?? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozekmj    10

Widzę, że nie ma tu za wielu posiadaczy Farmerów ;)

Niestety nie mamy Smerfera z silnikiem JD tylko 105KM od Łukaszenki sztuk 2 i jak narazie jest OK.

Jak za tą kasę to nie ma na polskim rynku ciągnika konkurencyjnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Jak masz kupować to kup sobie z silnikiem zza wschodniej granicy bo są one po prostu oszczędniejsze od jd a jeśli chodzi o żywotność to nie wiem czy im bardzo ustępuja. Oprócz tego możesz lać do niego nawet paliwo słabszej jakości i nie martwić się że coś się zepsuje. pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

ja nie chce go kupic tylko tak z ciekawosci pytam. bo niedawno widzałem ten ciągnik i pytam co wy o nim sądzicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Farmera f10244 c1 od 23 lipca 2006 ;) kosztował 115,900zł i ma jeszcz tura T229/1 z Metal-Fachu za 23tyś do kolna z podlaskiego wieźli go laweto ale sie popsula i starym Case go dociągneli ;) mieli być na 14 00 a byli o 21 40 a o 22 stał już pod domem 21 sty 07r byłemu sołtysowi też go przywieżli ale bez tura ;)


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ciągnik z silnikiem MMZ jest tani, łatwy w obsłudze i naprawie, czego nie mogę tego powiedzieć o skrzyni bo nie miałem z nią do czynienia, ale z tego co słyszałem o marce Carraro to może być to solidny ciągnik za małe pieniądze.

Niedługo mają być wprowadzone nowe modele:

F2-8248 M12- silnik MMZ 80KM Tier II, skrzynia Carraro 12/12 z półbiegami przełączanymi mechanicznie,

F2-8248 M24- silnik MMZ 80KM Tier II, skrzynia Carraro 24/24 z półbiegami przełączanymi mechanicznie,

F2-8248 PH24- silnik MMZ 80KM tier II, skrznia Carraro 24/24 z półbiegami przełączanymi elektrohydraulicznie.

We wszystkich modelach będą montowane standardowo 3 pary szybkozłączy.

Produkcja F2-8248 rozpodznie się od czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc moj kolega ma f8244 i jest bardzo zadowolony z tej maszyny wszyscy sie dziwia jak robi w polu taka moc a ile moze pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Proponuję poczytać na PPR temat o tych ciągnikach , zsumować usterki i podzielić przez liczbę użytkowników a swoje przemyślenia zachować dla siebie :lol:-niebezpiecznie jest źle o tym ciągniku napisać-ja się przekonałem na własnej skórze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

http://agrofoto.pl/forum/viewtopic.php?t=2143&a...c&start=475

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc wiecie rozmawialem z tym kolega i mowil ze nie chce innego ciagnika od farmera ma go juz pol roku i zadnej awari i ze spalaniem nie jest zle mowi teraz do kupuje do niego sprzet i mowi ze tylko sie okazja nadazy to kupi drugiego pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No tak -pół roku i jeszcze żadnej awarii :lol: faktycznie jest to już powód do dumy-ciekawe ile godzin rocznie kolega pracuje na nim,jakie ziemie ma ,jaki sprzęt-pogadaj z nim za 3,4 lata i jak dalej będzie bezawaryjny to pogratuluj i pogadaj znów za 9-10 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc no niewiem jak bedzie dalej ale gleby ciezkie sama glinka i na gorkach ora 3 skibowym bo 4 nie daje rady i mowil ze caly czas dostaje wyzej 2000obrotow a zrobil nim juz 150 mtg bo caly czas jezdzi mowil ze na dwie gospodarki to zamaly sprzet ale narazie chodzi a pracuje w plugu agregacie rozsiewacz ro nawozow 3,5 tony przyczepy i inny sprzet mowil ze w wakacje dostanie bo zniwa beda i do obrobienia ze 60 ha to zobaczy co dalej pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc ja kupilem farmera sprawuje sie bardzo dobrze caly czas nim jezdze super maszynka dobrze ze nie bralem proximy ostatnio po pracowal sobie w sianku i wszyscy byli zdziwieni ze to tak chodzi i tyle moze spalanie nie jest duze bo pali mi gdzies okolo 8 -9 litrow na godzine w robocie na przyklad przy zwijarce jezdzi bardzo szybko i bardzo wygodnie sie nim pracuje pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

kiedy kupiłeś ? Bo widze posty z maja a tu już ciągnik :) Masz zdjęcia ? Ile dałeś? I jaką masz belarke :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz22    2

czesc dalem za niego 120 tys zwijarka nie byla moja tylko kumplowi pomagalem a jest firmy jd ale nie wiem jaki numer ale stego co wiem to dosc duza a kupilem go w maju i zdjec nie mam ale kiedys przy okazji zrobie i wysle tak pospieszylem sie z kupnem bo mam duzo pola a c 330 nie dawal rady i musialem kupic ogladalem zetory pronary i inne ale najbardziej mi przypadl do gustu ten dzis jak ojciec jezdzil to nie chcial z niego wysiasc tak mu sie spodobal pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Fajny farmer, ale czy tak naprawde lepiej wykonany od pronara i będzie się mniej psuł?

Komfort też niewiele się nie różni od pronara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
No tak -pół roku i jeszcze żadnej awarii ;) faktycznie jest to już powód do dumy-ciekawe ile godzin rocznie kolega pracuje na nim,jakie ziemie ma ,jaki sprzęt-pogadaj z nim za 3,4 lata i jak dalej będzie bezawaryjny to pogratuluj i pogadaj znów za 9-10 lat :)

nic dodać nic ująć.... <_<


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Czy to prawda że te napędy carraro w farmerze to są przystosowane do mocy około 60 km i z ciężkimi maszynami tylne mosty niewytrzymują i pojawiają się problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja w kabinie Farmera byłam tylko raz i to krótko, więc wiele powiedzieć nie mogę. Ale powiem, że kabinka bardzo fajna,a fotelik wygodny, wszystko fajnie rozmieszczone, ogólnie OK. :P


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozal22    19

powiem krótko

nie ma za bardzo się czym w nim tak fascynować

 

zwykły ciągnik

zero elektroniki

tylko pudełko w ładnym opakowaniu

 

życzę powodzenia tym którzy go mają i bardziej tym którzy go chcę kupić

 

PS.

jak będziecie mieli awarie to PAMIĘTAJCIE!!!!

zawsze zgłaszajcie ją na papierze a dla siebie ksero zostawiać!!

 

bo na pewno się przyda

zaufajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Piter70
      Zastanawiam się nad kupnem ładowacza czołowego tur 2b firmy wolmet do Zetora 5245 chodzi mi o to czy tur nie będzie haczył o przednie błotniki i jak sprawuje się ten tur czy jesteście zadowoleni?
    • Przez bramka127
      Posiadam:
      Model odlewu korpusu przedniego mostu do ciągnika Farmer F 10244 C1 
      korpus został wzmocniony w miejscu w którym zazwyczaj pękał.
      sam obecnie jestem po rocznym teście tego wzmocnionego projektu
      zapraszam do kontaktu posiadam wszelkie dane techniczne, rysunki jak i sam model który jest wielorazowego użytku, 
      Wiem jak ciężko taka cześć kupić właściwie jest to niemożliwe.
       
      nr tel do kontaktu 697159618
       


    • Przez ddaarr
      mam problem z kupnem docisku sprzęgła i obudowy do farmera c1 jakieś pomysły
    • Przez przemas8595
      Witam Wszystkich Co sądzicie o ciągnikach firmy Farmer najbardziej interesuje mnie wersja 105 km
    • Przez damian123141
      szukam sprzęgła do farmera c1 10224 czy ktoś wie gdzie to kupić? kompletne sprzęgło do ciągnika ma ktoś namiary . potrzebne na już bo się rozsypało
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj