Skocz do zawartości
dziku

co sądzicie o Farmerze ??

Polecane posty

ursuss    12

Jak wygląda gwarancja w farmerze bo coś mi się obiło o uszy że jest tam coś nie tak ...

zbych    4

Mam Farmera od 2006 roku i jak na początku trzeba było przyjechać do jakichś głupot typu przecieki, przetarty zbiorniczek płynu do spryskiwaczy to nigdy nie było problemu - zawsze się zjawaiali. Na szczęście to było na początku - obecnie nie muszę ich zapraszać bo wszystko jest w porządku ;) .

awe    0

Ja Też mam Farmera od 2006 roku "lstopad" początku trzeba było przyjechać do jakichś głupot , przetarty zbiorniczek płynu do spryskiwaczy ,korek wlewu paliwa , poprostu ciągnik nie stał. Na szczęście to było na początku - teraz jest wszystko OK. Nawet ta zaczarowana linka jest od nowość .A mam 8244c2 teraz dołożył bym tylko klimatyzację jak bym kupował nowego

Wiadomość z agroFakt.pl

zbych    4

8244 C2 wyciągnie 40 km/h, ale to już trzeba ponad 2tys obrotów cisnąć. Zazwyczaj się jeździ do 1800 - 1900 obr to tak będzie ok 35km/h

andmar18    0

witam

Mam pytanie odnośnie farmera 8244 (81KM) jak u niego z awaryjnością czy olej nie cieknie z spod silnika czy warto kupić ten traktor??? Prosze o więcej opiń na temat tego ciągnika

slawekz1975    0

witam mam farmera c2 silnik troche sie pocil ale serwis naprawił duzym plusem jest rewers szerokie ogumienie w standarcie w turze troche sie przechyla ale ogólnie jest ok no i cena 95 tysi 02 2009r

lolq1660    12

Siema posiadam farmera 81KM z silnikiem mtz i jeśli chodzi o silnik to napewno nie ustępuje on john deere-owi wiec co mówię mam mtz 82 pond 14lat i silnik puka jak nowy :) no może przesada ;p co do farmera mankamenty to: linka od sprzęgła(masakra),spalanie nie jest wcale takie małe zależy w czym jeszcze chodzi,słabe mocowania maski,nieraz zabawy z bezpiecznikami. Ale ogólnie ciągniczek wg godny polecenia w tej cenie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się