Zaloguj się, aby obserwować  
maateusz18

Ceny mieszalników

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dziku    2

ja mam ceny z Odlanowa

pojemnosc w kg cena brutto

500 3,600zł

750 3,700zł

1000 3,850zł

1200 3,950zł

1500 4,200zł

2000 4,550zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maateusz18    0

mrol to hyba robi zielone

a jak długo miesza taki tonowy mieszalnik

i czy ktoś się orientuje ile cały zestaw kosztuje

czyli śrutownik waga i mieszalnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lisek    6

widziałem na alegro wystawia się mrol cena ok 10 tys za zestaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziku    2

tak to są te zielone. ja mam tonowego ale z innej firmy nie pamieam jaka to bo juz ma pare lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7
tak to są te zielone. i polecam kupic bo oni dają odrazy 11metrów rur a w inncy firmach trzeba osobno kupic. ja mam tonowego ale z innej firmy nie pamieam jaka to bo juz ma pare lat.

 

Firmę mieszalnika podbnie jak przy ciągnikach czy innych maszynach można poznać po kolorze.

zielony - mrol

niebieski-dozamech

czerwony-okonek ewentualnie zuptor

metaliczny tzn z blachy ocynkowanej -bin

Owszem są inne mniej znanych firmy ewentualnie jakieś rzemieślnicze które mogą być w dowolnym kolorze, np. wiem że zielony jest mieszalnik z firmy w podlaskim igamet.

O zachodnich takich jak skiold czy himel nie wspomnę bo i tak sądzę, że mało kto ma takie nowe bo ich cena jest kilka razy wyższa.

Np himel pionowy rok temu kosztował coś 15 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LII    0

jeśli ktoś ma pytania na temat mieszalników podajników,śrutowników[chce tanio kupić dobry] to proszę o tel.662083490 na pytania typu" co mogło się zepsuć "odpowiem na forum a te"który lepszy" tylko email lub tel. nie chcę nikomu robić reklamy lub antyreklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kizo    7

A według mnie po to właśnie jest forum, żeby wyrażać swoją opinię. Bo jak by nie patrzeć to jest tylko opinia a jak wiadomo często opinie różnych użytkowników są sprzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

ja mam okonka od 2001roku i do tej pory zadnej awari tylko sita w srotowniku wymieniam dobry mieszalnik i wtedy caly komplet tzn mieszalnik waga i srotownik 11kw zaplacilem 7600zl


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolas13    0

CENA:

 

750 - 3657 zł

 

1000 - 3800 zł

 

1200 - 3895 zł

 

1500 - 4085 zł

 

2000 - 4560 zł

tu są ceny brutto z motoallegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Witam. Mam 2 mieszalniki, które już nie są używane w gospodarstwie. Dziadek zamknął fermę kur niosek i został cały osprzęt do zadawania i mieszania pasz sypkich. Mieszalniki są z Zakładów Naprawczych Mechanizacji Rolnictwa w Okonku rok produkcji 1991 symbol h-075/1 nr 2914 masa 370 kg, silnik 2,2 kW. Pojemność 750 kg. Mieszalniki są pionowego mieszania ze ślimakiem. Pracowały bez problemów. Mam również cały osprzęt do zadawania pasz: podajnik koralikowy wraz z rurami, linką. Wszystko sprawne, więc jak ktoś chce to mogę to wszystko sprzedać. Mamy własny transport więc z dowózką też nie będzie problemu. Ogłoszenie wystawiłem na agrofoto giełda.

Jak mieszałem dziadkowi pasze dla kur to nie było z nim problemów. Śrutowałem wszystkie zboża, siano, zielonkę i mieszałem spokojnie do pełnego. Blacha w środku jest wytarta i ślimak łatwo zabiera paszę z komory zsypowej. Co do ceny to jest w ogłoszeniu. W razie wu to proszę o kontakt na tel. 607206513. Na pewno będzie taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj