Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mixser0997
      Witam posiadam ciągnik deutz fahr agrotron 6.00s z 1996r. Pojawił się problem z ehr. Po przekręceniu kluczyka nie zapala się pomarańczowa dioda, a podnośnik nie reaguje. Jedynie można podnosić i opuszczać guzikami z błotników.
      Ktoś wie co to może być? Jeśli tak proszę o pomoc
    • Przez luki1993
      Witam potrzebuje pilnie instrukcje do prasy deutz fahr gp230 albo 250 jesli ktos posiada prosze podeslac na na adres.   lukasz.kepka@o2.pl z gory dziekuje
    • Przez kisiel123
      witam. kupiłem kombajn  deutz  35.70  i okazało się że brakuje koła pośredniego od sieczkarni ma ktoś może taki kombajn i może wrzucić zdjęcie jak to ma wyglądać, może wie ktoś od jakiego kombajnu można by było dopasować proszę o pomoc bo czasu coraz mniej zdjecie w zalaczniku . 

• Przez kisiel123
      Witam. Miał ktoś  może problem z kontrolkami na pulpicie  ? nie działają żadne ......  wszystkie czujniki silnika i kombajnu .  działają  tylko od świateł awaryjnych kierunkowskazów oraz świateł długich. Sprawdzałem bezpieczniki ale wszystko jest ok. Z  góry dzieki za pomoc 
    • Przez plonowany
      Witam, mój Deutz Fahr jest w trakcie remontu i nie można znależć odpowiednich tłoków .Może ktoś z Was ma jakiekolwiek informacje gdzie je można zamówić jak najszybciej. Pozdro.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.