adam5068

C360-3P

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szymon15    1

Ja również posiadam ursusa c360 3P od 1991r, ponad 3500 mth i jak na razie to silnik b.dobrze chodzi:P

fotki w galerii:)

Pozdrawiam wszystkich posiadaczy:)


Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne,itp,itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanek    0

Ja też jestem szczęśliwym posiadaczem -U-R-S-U-S-A C-360-3P jest on z roku 1983 i ma przejechane 5000 mht i tylko była wymieniana głowica ale w tym roku trzeba zrobić remont kapitalny ;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Od paru miesiecy jestem posiadaczem 3P z 88roku. Narazie lezy w czesciach bo robimy remont kapitalny ale za jakies 3 tygodnie powinien stac na nogach. :P


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Od mieśiąca ma 3p. kupiłem bo podobno mało pali miałem kupić mf255 ale 3p ma wiecej biegów. do prasy lepszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikrus    0

3P z 1985r 10 lat temu robiona sama góra (to był błąd) tej zimy robie kapitalkę z nowym wałem i osiowaniem bloku. Co do skrzyni i mostu to jakieś nieporozumienie bo wtrzymuje spokojnie, ale na bank lubi obcinać nity na tarczy sprzęgłowej. Trzeba dbać o czystość układu paliwowego i będzie cykał jak zegarek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przerwaniec    0

mam 3p z 88 roku , malowanie orginlne silnik 3 lata temu robiony z powodu orki z pęknietym przewodem gmowym(ten dolny co woda idzie do bloku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

3p z 87roku, 6500mtg, remontu kapitalnego jeszcze nie było, dymić nie dymi, przy zapalaniu jak jest zimno to puszcz sobie troszkę dymek :D Z jakiś tam awarii to tylko pompa wtryskowa wymieniana, rozrusznik był robiony bo nie trzeba było robić ale się chciało :) I tyle jeśli chodzi o naprawy :P A i opony zmieniane <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy94    188

Ja mam 3P z 86r pierwszy wł. wszystko w orginale bez remontu ma coś ok 11-12 tyś MTG i jeszcze idzie jak pocisk <_< Super maszyna jednym słowem nie do zajechania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

Posiadamy dwa takie traktory pierwszy jest z 1986 i złego słowa nie jestem w stanie o nim powiedzieć (bardzo mało awaryjny) natomiast drugi jest z 1987 i tego to chętnie bym w rzece utopił :P (był taki okres) ale narazie uspokoił się z awariami więc zostaje może będzie już dobrze <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

ja mam 360 3p od nowego kupiony 27 12 1988r

chodzi pięknie ale teraz to głównie rozsiewacz, dwukółka, neptun

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz21    0

I ja mam 3p z 87r na liczniku ma ok 5 tyś mtg jestem drugim właścicielem ;)


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Andre1992
      Witam. Mam do was pytanie . Mama chce mi przepisać 30 arów ziemi rolnej . Chcę na niej postawić dom siedlisko. Brak możliwości przekształcenia działki na budowlana . Według gminy można zrobić tam siedlisko . Teraz mam taki problem jaki musiał bym zrobić kurs rolnika aby mieć zrobić siedlisko ?
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj