adam5068

C360-3P

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
krycha094    7

ja mam 3p ponad 8tys. mtg i nie narzekam a skrzynia jeszcze nie miała żadnego porządnego remontu ;)tylko te wycie przeklęte ale to prawie każdy ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ja mam 3P 88r. ;);) bez żadnego remontu od nowości. A przydałby się już, bo wałek strasznie stuka :D


Ursus 1004 + Tur5 - siłacz od ciężkiej roboty
Ursus C 360-3P - jego trener

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

ja mam 3p z 88r. w kolorze czerwonym orginalnym bo nie malowałem go ani razu. według mnie to najlepszy traktor i

zaden john deere,valtra ani fendt nie maja u niego szans. he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

ja tez mam znaczy się tata ma rocznik 1985 :-)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

ja mam 3p z 86r i łaczy nas juz 14 tys mtg


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Ja również posiadam ursusa c 360 3p. Rocznik 1986. Aktualnie trwa kapitalny remont silnika(pęknięty wał!!!)

Ja też mam 3P rok prod. 1986. Kabina jest identyczna jak kolegi @tumek19.

PS

Też masz przyciemnianą szybę z przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

dobry sprzet do lekkich prac,po zalozenie do pluga szybko wysiada.11 tys mtg 86r


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5
Ja też mam 3P rok prod. 1986. Kabina jest identyczna jak kolegi @tumek19.

PS

Też masz przyciemnianą szybę z przodu?

 

Chyba tak. Jest ona jeszcze oryginalna... A prawie cała reszta była wymieniana(efekt strzelających kamieni ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

No to i ja sie pochwale. Rocznik 1989, kolor zółty, kabina Czeska. Jak narazie zero problemów ale i w naszym gospodarstwie pługa ani razu nie doswiadczył ciągnąć. Tylko prace lekkie/transport. Pozdrawiam


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukash    0

A ja posiadam 2 sztuki ;) roczniki 87 i 88


- O, przyjacielu nieuczony,/ Mój bliźni z tej czy innej ziemi!/ Wiedz, że na trwogę biją w dzwony/ Króle z pannami brzuchatemi;/ Wiedz, że to bujda, granda zwykła,/ Gdy ci wołają: "Broń na ramię!",/ Że im gdzieś nafta z ziemi sikła/ I obrodziła dolarami;/ Że coś im w bankach nie sztymuje,/ Że gdzieś zwęszyli kasy pełne/ Lub upatrzyły tłuste szuje/ Cło jakieś grubsze na bawełnę./ Rżnij karabinem w bruk ulicy!/ Twoja jest krew, a ich jest nafta!/ I od stolicy do stolicy/ Zawołaj broniąc swej krwawicy:/ "Bujać - to my, panowie szlachta!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamo91    7

rok 85 kabina czeska prawie 8 tys mth i dostał w kość przy orkanie przez 15 lat co roku


jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombajn    1

Ja w sumie nie powinienem pisać jako posiadać 360-3p ale mój najlepszy kolega poprosił mnie o dodanie tego posta w jego imieniu ;) perkins z 84 dwa silniki juz poszly dwie skrzynie trzy tylnie mosty ale dzielnie pracuje sam na 18 h ;):D


Wszystko to jest moją osobistą opinią. więc prosze jej nie krytykować. chyba że pisze głupoty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

A i ja jestem posiadaczem zacnego ciągnika -U-R-S-U-S- C-360-3P-

ok. 9tys mth,(1 remont po 7 tys) kabina kunów , kolor Bahama yellow ;) rocznik 1987 :P

 

(a skrzynia biegów wytrzyma spokojnie 7 tys mth bez zaglądania )

 

<-------------------200 postów mineło jak jeden dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Ja do listopada 2007 r też miałem 3p który służył mi 21 lat bez poważniejszych napraw. Nakręciłem nim 7 tyś mth i chodził jak zegarek, bez remontu silnika i szkrzyni.Stara dobra maszyna.


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

mój jest z 87 r. skrzynia nie ruszana silnik po kapitalce ,w sumie dobry ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj