Zaloguj się, aby obserwować  
Eustachy

Jaki kombajn na 200ha??

Polecane posty

pynczor    15

a ile masz kasy do wydania?? masz juz jakis kombajn lub miales ??


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eustachy    0
a ile masz kasy do wydania?? masz juz jakis kombajn lub miales ??

mam dominatora 108 sl a kasy ok. 500-600tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
talek48    1

i co bedziesz zakladal sto tematow na kazda maszyne??

jaki kombajn , ciagnik, plug, siewnik etc??

A moze tak na swieta jakas mala kara jak juz dzis tak o karach tu rozmawiamy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

o to sporo a nie myslales o NH TC 56 na tyle ha by pasowal no i tyle kasy ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

Bierz jd cws lub wts bardzo dużo ludzi go bierze zresztą na af jest nie jeden tylko roberta jakis pechowy ten model ale mniejsza z tym weźmiesz z hedrem seri 6 a on jest lepszy i golisz a jak nie to np. W540 lub 550 to prawie to samo tylko moc wyższa w seri W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

weź zobacz classa mega fajny sprzęt pewnie starczy kasy bo najmniejszy dominator to 260tys na hydrostacie u nas w okolicy mają dużo lexionów i dominatorów i sobie zachwalają tę markę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOKSKOZLOW    0

Claas mega to wielkie g lepszy teraz by był Tucano nowszy i więcej bajerów i jest kabina robiona naka jak w lexionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agromix    0

kup sobie z 5 bizonów Rekordów niebieskich i jak ci się zepsuje to bierz następnego a w między czasie jak będziesz młócił to ci mechanik naprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

ha, ha, ha, ci którzy nie uargumentują swoich postów dostaną ostrzeżenia..


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

witam . ja polecam lexiona barzdzo dobra maszyna , na 200 ha spokojnie. mój znajomy ma takiego 460 i nawet chyba by go sprzedał heder 6,6 cena,4x4 ok 350 tys zł


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piochu    8

A nie myślałeś aby mieć dwa mniejsze kombajny, za 500 tyś kupiłbyś np: nowego Claas-a Tucano 320, i zostawiłbyś sobie Dominatora. Młóciłbyś dwoma naraz (chyba że nie miałbyś drugiego kombajnisty), gdyby zepsuł się jeden kombajn to młóciłby drugi. Dwoma kombajnami prędzej skończyłbyś żniwa i mógłbyś jeszcze jechać na usługi.


http://www.youtube.com/user/Piochu2 - moje filmy na YT. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

2 kombajny to są dobre na 400 ha i to jak są w małych kawałkach pola po co do dwóch kombajnów paliwo lać olej filtry zmieniać.

2 kombajny = 2 kombajnistów

A tak co do tematu to pomyśl nad New Hollandem CSX najmniejszym modelem , albo John Deerem WTS 1550


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Myślę, żę lexion 550 by wystarczył ;)


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Usiadz z tata i pogadaj to moze Ci cos doradzi. Reprezentujesz poziom dziecka z podstawowki swoimi wypowiedziami


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Finek    2

A moim zdaniem John Deere 1450CWS jest najlepszym rozwiązaniem na 200 ha szybko sie uwiniesz tym kombajnem, jest mało awaryjny,części są dostępne wszędzie i nawet tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CZesci do John Deere wszedzie dostepne?? Tak mozna powiedziec o czesciach do Bizona albo Ursusa. No i ze sa tanie to tez ciekawa teoria jest. Masz takiego ze wiesz ze jest malo awaryjny? Stawiam butelke ze to kolejny temat dzieciaka ktory chce zaimponowac mowiac ze ma 200 ha i stac go na nowy kombajn. 3m ktos zaklad?


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

moze wyczytal no ale czesci nie sa dostepne tak latwo np na podkarpaciu zeby cos dostac do JD to pewnie musialbym czekac z tydzien nie ma w poblizu zadnego serwisu z czesciami


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

Może claas lexion 540 c by był dobry ;)

 

ostrzeżenie numer dwa, radzę przemyślec swoje postowanie, bo jak tak dalej pojdzie to nie wiem jak dlugo tu zabalujesz!

Edytowano przez Matey

Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj