Zaloguj się, aby obserwować  
Dawid777

Czy opłaca się kupić zetora 7245 z czech

Polecane posty

Dawid777    0

Mam okazje kupić zetora 7245 horal z lasu z czech ale tak styrany że siedzenia nie ma rok 92 5tys mtg bez błotników błoto na dachu wygląda jak by pływał w bagnie ale za 27tys czy się opłaca?


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Trochę wiem jak wygląda praca w takich warunkach traktory są KATOWNE tam nikt nie patrzy że sobie nie daje rady na to jak wygląda i w jakim jest stanie byle do celu ja bym odradzał lepiej dołóż kilka tysięcy i kup jakiegoś w Polsce.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

27k to wcale nie tak mało. A musisz pamiętać że uzupełnienie zniszczonych elementów kosztuje bardzo dużo. Sam sie o tym już przekonałem więc, lepiej świadomie zapłacić 2-3tyś więcej ale kupić coś co już jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

u mojego po 4 latach jeszcze angielskie bloto czasami sie znajdzie,siedzenia tez nie mial,szyba rozbita, maska i blotniki do malowania.ale chodzi nie najgorzej.na blocie widac wszelkie wycieki wiec mozesz dokladnie go poogladac,cena atrakcyjna .wszystko zalezy od stanu.w polsce za takiego wolaja z 10 tys wiecej a tez mozna trafic na podpicowanego.decyzja nalezy do ciebie


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Ja bym takiego nie kupił, nie dojdziesz ładu długo, jak by ten Czech kupił traktor za swo9je to by wwiedział jak się kieruje, silnika tam niem a ani skrzyni biegów , ani ani napędu nic wszystko wyrobione do ostatka, władujesz kupe kasy a wraz nie będziesz zadowolony. człowiek po wydaniu iluś tam tysięcy ma dosyć, znam to bo jak byłem młody kupiłem do remontu rak jak ty chcesz kupić, o wk.....................ł mnie ile wlazło, sprzedałem go aby się trafił kupiec, kupiłem zetorka 7211 z dobrych rąk zadbanego i jestem zadowolony, posłuchaj mojej rady a nie będziesz zawiedziony, jak chcesz możemy pogadać na privaku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin16245    1

A tak wogole to panuje opinia ze ciagnik od czecha to lipa... poszukaj z niemiec lepszy wypas i szacunek dla maszyny, jak masz sie meczyc i go skladac to lepiej wez kredyt i dolóz te 10000 i nie pozalujesz, aha.... z wielkiej brytani, czy skandynawii tez nie polecam.... bedzie mial przykry zapach i rdza je nie omija...pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jackassiu    50

wiesz martin16245 różnie można interpetować te opinie... To jest tak samo jak w Polsce czy gdzie kolwiek indziej. Jeden dba o sprzęt żeby robić nim jak najdłużej drugi zaś wykorzystuje maszyne wydobywając z niej ile tylko fabryka dała twierdzac że musi na siebie zarobić itp... Wiec nie uważałbym tego co napisałeś za " regułę " :)


Człowiek to nie maszyna - nie dostaniesz części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

Daj sobie spokój z tym Zetorem, niestety nasi południowi bracia Słowianie nie słyną z szanowania ciągników, a co dopiero w lesie, bez urazy dla wszystkich ludzi zajmujących się zrywką drewna ale czasem jak oglądam filmiki na YT to wydaje mi się że część tych ludzi jest totalnie odmóżdżona albo nie ma pojęcia o poprawnej ekspolatacji maszyn. Po prostu niszczą ciągniki albo LKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Nie opłaci się chyba że lubisz archeologię bo tylko ten co nim jeździł wie co on ma w środku połamane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin16245    1

tak? to zapytaj ukrainca czy kupi ciagnik lub kombajn z czech? niektorzy handlarze jak nie moga sprzedac jakiejs duzej maszyny np lexiona, laduja go na lawete i wywoza do niemiec gdzie sprzet znajduje szybko nabywce w postaci ukrainca... wiec cos w tym jest.... choc nie neguje wszystkich czechow, w koncu czlowiek to czlowiek, a wybor gdzie kto kupi jest indywiduum osobistym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65
A tak wogole to panuje opinia ze ciagnik od czecha to lipa... poszukaj z niemiec lepszy wypas i szacunek dla maszyny, jak masz sie meczyc i go skladac to lepiej wez kredyt i dolóz te 10000 i nie pozalujesz, aha.... z wielkiej brytani, czy skandynawii tez nie polecam.... bedzie mial przykry zapach i rdza je nie omija...pozdrawiam ;)

 

Nie skomentuje tego co tutaj napisałeś.......

@Dawid777 Oplaca Ci sie,za moj dalem 35 000 rocznik 1990. I też podobno pracowal w lesie,ale chodzi tak jak trzeba ;) 92 rocznik jeszcze nie widzialem z takim rocznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

A najlepsze jest to że ten zetor stał z pługiem rabe-werk'a 4x45 albo 4x50 ;) i drugi właściciel w Czechach handlarz mówił że w nim chodził :D , ale jak chciałem zrobić zdjęcie to powiedział że to nie eksponat..... ;)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukash0    2

powiem ci szczerze że lepiej go nie kupuj wiem po sobie jak nasz Zetor dostaje w d*pę w lesie. w lesie nic nie poszanujesz to wybijesz to urwiesz ciągnik w lesie nie ma letko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

To trzeba szanowac. Cos sie urwalo tzeba przyspawac,szyba sie wybije trzeba wstawic nowa. Trzeba dbac o swoj sprzet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemek256    13

Popieram Czarka, Ja mam 7245 od nowości, może idealny to on nie jest ale staram sie w miare o niego dbać , ostatnio jak orałem przy drzewach wybiłem boczną szybę ale zaraz po skończeniu pracy pojechałem na składnice, kupiłem szybe i jest jak było ;)

A co do tematu to nie polecałbym tego sprzętu - części do Zetorów nie są tanie i remąty nie należą do najłatwiejszych, radziłbym jednak odłożyć troche kasy i kupić coś pożądnego

Pozdrawiam


It's My Life...
 

JD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k0b    33

Lepiej go nie kupuj. 5tys. przebiegu jak na zetora to już dużo, więc jak nawet jak ktoś jeszcze w nim nie grzebał - choć nie sądzę, to niedługo będzie trzeba zrobić generalny remont, a poza tym jeśli ciągnik pracował cały czas w ciężkich leśnych warunkach to jest nieźle zjeżdżony, jednym słowem- odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hiszpan321    0

Ja tez odradzam. Wiem że kusi cie cena ale to nie wszystko. Ja radziłbym poczekać jeszcze trochę doskładać kasę i kupic coś pożądnego. Ten ciągnik jest już na pewno wyjeżdzony na maksa. Z biegiem czasu rozleci ci się sprzęgło i silnik a potem cała reszta :angry:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65
Popieram Czarka, Ja mam 7245 od nowości, może idealny to on nie jest ale staram sie w miare o niego dbać , ostatnio jak orałem przy drzewach wybiłem boczną szybę ale zaraz po skończeniu pracy pojechałem na składnice, kupiłem szybe i jest jak było ;)

A co do tematu to nie polecałbym tego sprzętu - części do Zetorów nie są tanie i remąty nie należą do najłatwiejszych, radziłbym jednak odłożyć troche kasy i kupić coś pożądnego

Pozdrawiam

 

Wiadomo ;) . Ja jak kupilem swojego to troszke go też odszykowalem:szybe mu kupiłem nową tylną bo mial nie orginalna,opony nowe,pomalowalem go, symeringi mu z przodu wymienielem bo olejem ciapalo po felgach. A jesli chodzi o ceny części to wiadomo są drogie ale i solidne tak jak zetor. Zetor 7245 i ursus 4514 z teori wynika ze mają taką samą moc. :angry: :angry: A w praktyce wole o wiele bardziej 7245 :angry: . Wesołych Świąt życze wszystkim.

A co do wlasciciela tego zetora to zalezy czy on robil cos powarzniejszego czy robi tak jak Niemcy (porobi porobi,popsuje sie,odstawia na bok kupuje drugi nowy i po jakims czasie sprzedaje, przykladowo do polski i my sie nim podniecamy ze tak powiem...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin16245    1
Wiadomo ;) . Ja jak kupilem swojego to troszke go też odszykowalem:szybe mu kupiłem nową tylną bo mial nie orginalna,opony nowe,pomalowalem go, symeringi mu z przodu wymienielem bo olejem ciapalo po felgach. A jesli chodzi o ceny części to wiadomo są drogie ale i solidne tak jak zetor. Zetor 7245 i ursus 4514 z teori wynika ze mają taką samą moc. :angry: :angry: A w praktyce wole o wiele bardziej 7245 :angry: . Wesołych Świąt życze wszystkim.

A co do wlasciciela tego zetora to zalezy czy on robil cos powarzniejszego czy robi tak jak Niemcy (porobi porobi,popsuje sie,odstawia na bok kupuje drugi nowy i po jakims czasie sprzedaje, przykladowo do polski i my sie nim podniecamy ze tak powiem...)

 

 

Jezeli wolisz spedzic przedwiosnie usmarowany w garazu to sluchaj czarka i bierz go, zobaczysz ze czesci wcale nie sa tanie, lub mozesz posluchac hiszpan, koba, lukasa i mnie i kupic porzadny sprzet za niewiele wieksze lub takie same pieniadze i sie nie meczyc... ja tak zrobilem i zamiast wycierac gluty w garazu, siedze w domu popijam kawke i rozmawiam z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2255
A tak wogole to panuje opinia ze ciagnik od czecha to lipa... poszukaj z niemiec lepszy wypas i szacunek dla maszyny, jak masz sie meczyc i go skladac to lepiej wez kredyt i dolóz te 10000 i nie pozalujesz, aha.... z wielkiej brytani, czy skandynawii tez nie polecam.... bedzie mial przykry zapach i rdza je nie omija...pozdrawiam ;)

Ciągnik z niemiec jest taki dobry? Wątpie...

Przeciętny rolnik w Niemczech robi prawie na okrągło ciagnikiem, jak zaczyna padać skrzynia, silnik to sprzedaje Polakowi-a Polak oczywiście zadowolony bo kupił ciągnik od Niemca-to znaczy od starszego gościa co go prawie wcale nie uzywał i miał mało pola, razem z likwidacją gospodarstwa sprzedaje maszyny ;) Nie jest tak? To tak samo jak my sprzedajemy prakycznie złom na Ukraine a oni się cieszą.

 

Moze zetory z Czech nie są w najlepszym stanie wizualnym ale mysle ze o stan techniczny to Czesi dbali, tylko trzeba uwazać zeby nie trafic na bubel bo większośc zetorów sprzedawanych do Polski z Czech pracowało w lesie, lecz nie mówię że kazdy pracujący w lesie jest wyeksploatowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65

Ja tam moge, cala zime przesiedziec i remontować ciagnik za 25 tys czesci kupic za 4 000 niz kupic gotowy za 35 ,siedziec i nic nie robic i mi zostanie 6 tys........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

witam . ja bym odradzał gdyż praca w lesie to najgorsze co może być i na pewno jest wyżyłowany że masakra. dołóż trochę i kup w dobrym stanie i oszczędz sobie problemów z naprawą a naprawy w dzisiejszych czasach są bardzo drogie


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
favi515    2

W Czechach prywatnych rolników prawie nie ma, traktora tam bym nie kupił bo pozbywają się tego PGR-y ^_^

 

kolega kupił 12145 z Czech od handlarza i od roku bez przerwy naprawia i uszczelnia jakieś nowe wycieki i inne pierdoły, a ma tylko 4 ha pola hahaha ;)

 

Mojego 16245 sam znalazłem i kupiłem w Niemczech, drugiego takiego ze świeczką nie znajde ;) teraz mam okazje kupic w RFN zetorka 5211 od takiego znajomego co na spacery nim tylko jezdził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Obi32
      Witam, można ten luz na przedniej osi jakoś wyregulować?

    • Przez ddd4233
      Witam czy może ktoś z was instalował zewnętrzny rozdzielacz zamiast tego oryginalnego ? (Zepsuty rozdzielacz nie potrzebuje ehr)  już mam wypatrzony rozdzielacz 3 sekcie (dwie pływające jedną zwykła ) z podłączeniem nie będę miał problemu. Tylko chodzi o to że na jednym poście w forum widziałem jak ktoś zakładał rurkę taka dłuższa(c360)  ta od tłoka potem widziałem jak ktoś zakładał rurkę tą od powrotu też od c360 . I teraz moje pytanie jest takie  czy zamiast tego rozdzielacza co jest w środku w zetorze założył bym adapter taki od c360 to by miało prawo chodzić? Dodam zdjęcie poglądowe o jakie elementy mi chodź . Prosił bym o pomoc

       

    • Przez Obi32
      Zetor 7745, rok 1990,.sprowadzony z Finlandii, 3800 mtg. 
      Po regeneracji pompy jak to bywa trzeba, ustawić kąt wtrysku. No i tutaj zaczynają się schody tak mnie zastanawia bo mam te 3 kreski ale przed demontażem kreciłem jeszcze kołem zamachowym i paliwo drgalo w pierwszej sekcji zupełnie w innym miejscu A dokładniej 1/3 obrotu koła zamachowego dalej.Dodam że ciągnik chodził dobrze przed regeneracją pompy jak i ustawieniu kątu na znakach i normalnie odpala, tylko dlaczego paliwa na kapilarce drgało w innym miejscu. Może ktoś miał podoby problem i wie jaka jest przyczyna. Z góry dzięki za odpowiedź!
    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj