Skocz do zawartości
agromechanik19

[15 ha] Jaki kombajn?

Polecane posty

A ja koledzy nabyłem nowy nabytek, nie będzie dużo kosil bo okolo 20 ha. Miałem z ojcem supra ale mnie denerwowalo to ze musiałem czekać jak u siebie skosi kawałek. Albo skończy u siebie itd. A teraz będzie swój.

post-216828-0-36777900-1508493857_thumb.jpg

post-216828-0-51497100-1508493884_thumb.jpg

pawelec1997    4

Na bogato widzę  :P ale,masz rację swój kombajn to swój,kosisz kiedy chcesz i nie musisz się prosić żeby ktoś wymłócił.

Edytowano przez pawelec1997

Wiadomość z agroFakt.pl

kiko80    1
Dnia 28.08.2017 o 20:38, Luke16 napisał:

Jeden znajomy ma nh 133 wiadomo lata? 70te... Drugi Claasa mają x lat te kombajny i nic... Ten od nh ile on na zarobki się wyjeździ to szok i to lata. Teraz kolejny znajomy kupił nh133 w stanie naprawdę ładnym za 13 tyś zł... Niestety głupia nawet sytuacja ze słoma nas do tego zmusza... A bizon... Jak patrzę na kolegę no jakoś mi się odechciewa. Wszystko po kolei już w nim robił a i tak w sezonie mu się popsuł... Znajomy ma exportowa wersje i sobie chwali i bezawaryjne śmiga nawet i po zarobkach...

Koledzy jak mały kombjn to polecam volvo s 900 kombajn prosty mało awaryjny  kosa 3 metry lub 3.6 silnik  4 perkins czego wiecej chciec.sdzukac w nienagannym stanie a w zniwa bedziecie kosic a nie stac.sam mam takiego  x lat  i napewno jak bym kupowałto bym kupil taki sam.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się