Zaloguj się, aby obserwować  
KrzychuM

Prokmar DF 254 4 ED czy Weidemann

Polecane posty

rino    13

Ja bym Ci polecał weidemanna, pomomo że uzywany to jednak zachodnia i sprawdzona firma, a prokmar jest chiński. Po za ty, ładowarka jest zwrotniejsza, wszędzie nią wjedziesz, no i hydraulika mocna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

tez tak myślałem zeby tego weidemanna, ale trzeba rozwazyć każdą alternatywę. ten prokmar mi nie daje spokoju

może być np. zastępcą c-330. szkoda że to chińskie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

chyba na zastepce c-330 to jest za słaby, to jak masz ciapka to lepiej wyremontować, lub sprzedać i kupic lepszego, takie moje zdanie ale co zrobisz to Toj wybor. Zeby to nie było chińskie to troche inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

ja też uważam ze weidemann zwrotny wszędzie nim wjedziesz ale ma trochę mały prześwit więc może się zawiesić np w błocie ja mam ładowarkę atlas i jest świetna do balotów obornika itp :) a co do prokmaru nie jestem przekonany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

wszyscy mają złe zdanie o tych prokmarach mówią że to szmelc, a nie jednego nie stać na taki sprzęt.

z drugiej strony moze coś w tym jest że mają złą opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rexxar    0

Wejś Weidemanna to dobra firma a nie jakieś chińskie copy.

Weidemann jest zwinniejszy i mniejszy.

A zależy skąd będziesz wypychał ten obornik.

Jak mało miejsca jest to bież Weidemanna a tego chińczyka to sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

prokmar jest produkowany chyba od 2007 więc opini na temat awaryjności nie będzie duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spaluch21    0
Napisano (edytowany)

Czy wy wszyscy macie po 15 lat na tym forum czy jak to jest>? Bo pleciecie takie głupoty ze sie czytac nie chce! Chłopie jeden i drugi w zyciu nie widziales na oczy prokmara i pier***** ze to złom, bo co bo jest chinski, czy dlatego ze Twoj tatus tak mowi?? Ja mam ten ciagnik i jestem bardzo zadowolony, a Ty w zyciu w nim nie siedziales , pier***** glupoty i myslisz ze jestes madry! szkoda słow, sory ze sie podnosze ale gadacie to co wam slina na jezyk przyniesie.

 

trochę kultury!

Edytowano przez tommy66692
wulgaryzmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz4ws    0

Witam!

 

Jestem tu nowy ale chciałem cos dodac od siebie.

Stałem się posiadaczem ciagnika PROKMAR, jak narazie spisuje sie dobrze, jest mocny, naped swietnie sobie daje rade, tur takze spisuje sie bez zarzutu. Zaskoczyło mnie małe spalanie.

Zastanawiam się nad zakupem jeszcze tego mniejszego (ma chyba 20-25 km) - do sadu by mi sie przydal, widziałem ze ładowacz tez mozna zamontować.

Ma ktoś ten mały ciąniczek? Słyszał ktoś o nich jakaś opinie?

 

Poczekam jeszcze troche, jak ten co mam będzie sie dobrze spisywał to wezme tego małego.

Stosunek jakość - cena jest naprawde dobra.

 

Aa jak mi sie uda to podrzuce fotki ciagniczka.

 

 

pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agro973    41

Prokmar spowodzeniem może zastąpić c330 i c360 jest zwrotny mały i komfortowy. ma silnik perkins

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

a może kroć coś więcej napisze jak prokmar się spisuje, z jakimi maszynami na jakiej ziemi pracuje, no i jak z spaleniem na Bednarach rozmawiałem z dilerem i strasznie go chwalił, i co najważniejsze jak z awariami. pozdrawiam

 

A może ktoś coś więcej napisze jak prokmar się spisuje ten 50KM, z jakimi maszynami na jakiej ziemi pracuje, no i jak z spaleniem, na Bednarach rozmawiałem z dilerem i strasznie go chwalił, i co najważniejsze jak z awariami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Animius    0

W mojej miejscowości znajomy ma prokmara, jeżeli o spalanie chodzi to naprawdę nie wiem jak to wygląda, ale z tego co zaopserwowałem to podczepia pod tego prokmara wszystkie maszyny, które miał od c360. Kiedyś nawet ciągnął 2 przyczepy czwórki ze zbożem. Wygląd ma nawet nawet, jest napęd na przód, ciekawa maszyna. No i prosta, znajomy się śmiał że nie ma się w niej co popsuć, a jak się popsuje to naprawi to jednym kluczem i kombinerkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj