Zaloguj się, aby obserwować  
marcin1985

prasa zwijająca WARFAMA

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil18fmr    97

Podobno poprażka techniczna... beznadziejne podbieracze. Mój wujaszek ma taką "krowę" , ale nie narzeka. Na gwarancji wymienili mu podbieracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

nie jest zła ale gdybym miał wybierać pomiędzy WARFARMą a SIPMą to wybrałbym Simpę. ;)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

mój wujek ma taką i nie narzeka ale jak by miał wybierać miedzy inną to by wybrał tą drugą

musze sie pochwalić ze te prasy prodkują w moim mieście ;)!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Dobre Miasto hehe...a jak.. B) ;););) B)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny90    1

Jakie są wasze opinie na temat tych pras????Ja posiadam taką z 2003 roku i jestem z niej dosyc zadowolony. Nie miałem w niej powazniejszej awarii. Czeste zjawisko to scinanie sie zabezpieczeń antyprzeciążeniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kali    1

a ile bel rocznie robisz? Najgorszy badziew będzie dobry, jeśli się go mało użytkuje. Czy bele słomy są dobrze zbite? Czy ładnie wyglądają? Owijasz siatką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzich    1

cze

Mam taka prase z 2000 roku i nie spodziewajmy sie za cene ok 40 tys cudow, posluszenstwa w wiekiem odmawia coraz czesciej i to jest najbardziej wkurzajace.jest to prasa ciezka do napedzenia, ostatnio os od podbieraka sie ukrecila a ona jest gruba(zapomialem ile ma srednicy). inzynierowie z dobrego miasta powinni ja lepiej dopracowac. to jest nasza 1 prasa i zamiemierzamy ja wymienic na jakas nowsza ale napewno nie bedzie to prasa warfama.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz2012    0

ja mam taka prase i jestem z niej zadowolony,we wsi jest kilka sipm to wszystkie sie chowaja po sipmach bele jakies slabo scisniete ze reke sie da wcisnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Jakie są wasze opinie na temat tych pras????Ja posiadam taką z 2003 roku i jestem z niej dosyc zadowolony. Nie miałem w niej powazniejszej awarii. Czeste zjawisko to scinanie sie zabezpieczeń antyprzeciążeniowych.

Ja tez mam z tego rocznika i mi ucina śruby przeciążeniowe od podbieracza i troche leje lewy tłok od podbieracza ale ogólnie chodzi jak złoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimny90    1

no własnie....te śruby;)ale lepsze to niz miałoby sie coś psuć stale. Bele są ubite dość mocno-ręki nie włożysz. U mnie prasuje sianokiszonke na 12ha i 30 ha słomy i sporo tez na zarobki jeżdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój wujek ją sprzedał ją 2 miesiące temu pracował ona u niego 7 lat bez zarzutu?Ale teraz jest pytanie jaka teraz kupić bo coś trzeba mieć.


Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5314    0

Mój wuja taką posiada i mówi że niejest lekko ją nasmarować bo ma dobż pochowane smarowniki


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pablo16    93
ja mam taka prase i jestem z niej zadowolony,we wsi jest kilka sipm to wszystkie sie chowaja po sipmach bele jakies slabo scisniete ze reke sie da wcisnac

 

 

Sorki ale my mamy sipme clasik nie powiem że to jest jakaś cudowna prasa ale u nas bynajmiej nie jest tak ze rękę da sie wcisnąć może.Mój tata prasuje i belki są zbite tak w miarę i napewno nie wciśniesz w nie ręki.Pozdro


Ursus C385A główny koń roboczy
Ursus C360 pomocnik C385A
Ursus C330M pomocnik pomocnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
greg93    4

Ja miałem Warfamę zieloną i wymieniłem na sipmę po 5 latach.


Ursus & JD Rulezzzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Nie widziałem co prawda Warfarmy na żywo z bliska, ale z tego co zauważyłem na zdjęciach, to po prostu welger rp12. Czy mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cichy007    0

@grzegorz3512 a dlaczego sądzisz, że sprowadzone to tylko classa? A Krone, Welger lub też Vicon nie sądze, że są gorsze od Classa a wręcz przeciwnie.


Zetor Proxima 110 Power
New Holland T5.105+TUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sądzę tak poniewż, mam dużo powierzchni do prasowania i miałem wcześniej krone oraz mój stryj miał vicona i welgera to się psuły. kupiliśmy nowe to pochodziły trochę a potem siadły. vicon zapalił mi się na polu bo nie było smarowania łożyska. to jest moja opinia bo je sprawdziłem. mogę się mylić ale jak już to polecam claasa. służy mi więcej lat niż krone i nie miałem jeszcze ani jednej awari a przyznaje prasuje dosyć sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur6180    0

e kolego grzegorz 3512 jako masz to belarke tego claasa co?Belarki firmy claas są dobre ale dużo leprze są belarki welger Rp 200 lub 220 ich wykonanie jest naprawdę solidne i ta belarka będzie służyć przez wiele wiele lat.A wracając do tematu warfamy nie są takimi złymi belarkami ponieważ posiadają więkrzy moment obrotowy i dzięki temu wychodzą lepiej dobite bele.W tej kwestii sipmie daleko do warfamy.powiem tak każda jest dobra w zależności od tego jaka się trafi :) :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę sie z artrem6180 co do zbijaniem bel!!!


Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumun    0

to jest kupa złomu konstruktorzy wogule sie nie postarali nie warto tego kupywac a co dopiera spojrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez masteks
      Witam nabyłem prasę warfama z 543. Mam problem ze prasa cały czas owija siatką bele. Wogóle jej nie ucina. Może ktoś podpowie co może być nie tak?
    • Przez Benzynek
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem prasy Warfama Z-543 są tu może użytkownicy tych pras bo potrzebuje szczerych opinii na jej temat. U mnie będzie robiła max 200 balotów rocznie.
    • Przez darkoe
      Witam
      Mam pytanie do osób posiadające centralne smarowanie w swoich prasach.
      Na zdjęciu pokazuje swój problem

      Chodzi o to że po zalaniu układu olejem silnikowym (SUPEROL CC30) zaznaczone na zdjęciach łączniki (filterki) zapychają się czarnym syfem i nie ma smarowania.
      wcześniej był nalany olej przez serwis i było wszystko ok. Serwisant oraz instrukcja obsługi mówią że powinien to być olej silnikowy.
      Może ten superol się nie nadaje?
    • Przez xzibit0000
      Witajcie, wywaliło mi przekładnie katowa w warfamir z543. Szukam części a dokładniej kompletu trybów lub ewentualnie całej przekładni.
      Macie może na sprzedaż albo wiecie kto ma?
      Zniwa wielkimi krokami a nie ma czym robić.
    • Przez mlodykom1
      Witam. Mam problem z prasą ursus 597 a mianowicie nie chce mi odciąć całej siatki. Ktoś wie jak usunąć ten problem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj