wojtek3222

Co sądzicie o swoich sąsiadach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lordhagen    283
Co do pomysłów to sie nie będę wypowiadał, ale jak coś trzeba to nie powiem. Pomogą, popilnują ( w większosci )

A zazdrosni, że ie wiem. Kupiłem Zetora to niektórych sąsiadów kilkanaście razy widziałem przechodzących obok.

 

 

Ale co wam to przeszkadza, że przechodzą obok? Może im się podoba nowy sprzęt :)

Chociaż lepiej by było, jakby przyszli z flaszką obejrzeć nową maszynę, a nie gapić się zza płota i denerwować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Mój sąsiad jest typowym Polakiem zazdrosny o byle co, robić mu się niechce, a najlepiej coś wypić i obrobić d*pę wszystkim dookoła tylko sobie nie umie spojrzeć za kołnierz. Jak teraz wymieniałem ciągniki to nie odzywał się do mnie miesiąc, skrobie miedze, jak się z ojcem kłócą to wyzwiska słychać w całej miejscowości czasami to wstyd posłuchać, oczywiście muszą wszystko wiedzię za ci ile dałes ale od nich nic się nie dowiesz, stary lata podgląda co się dzieje u kogo aby firanki fruwają, liczy mi przyczepy jak wywoże zboże, po ubrania chodzą do opieki społecznej a stary bierze 3000 kombatanckiego a jak mu strzeliłem z torebki papierzanej pod balkonem to mało zawału nie dostał, niczego od niego nie pożyczysz a od ciebie wziął by wszystko,reszta sąsiadów jest spoko i pomóc sobie i wypić flache.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ybollek2    0

Mój sąsiad taka mała pier.... wsza.Taki z metra cięty burak co na wszystko donosi policji a sam jeździ po pijaku .. heh takiego ty tylko w ciemnym kącie złapać i .......... może by się czegoś nauczył :)


BLA BLA BLA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GSX    0

hehe policja musi być :)


"...W życiu piękne są tylko chwile..." Dżem
"...Nie ma miejsca jak Dom..." PiH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

moi sąsiedzi w około to rodzina i tyko kursują mi przed podwórkiem 10 razy dziennie złowrogo spoglądając, a tak tylko wymyślają plotki i inne durnowty sami są ciemne buraki bez szkoły co po 3 kl podstawówki pokończyli a mają się za mądrzejszych od calego świata bo wszystko maja najlepze najwięcej paracują naj naj i wogóle a zawiść zazrość przeawia a najlepsze jest to że jak się pokłuce z jednym to cała okolica (wszyscy rodzina) są obrażeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

to zależy bo jeden skąpy ale zabawny a drugi przemądrzały i żnie znawcę od wszystkiego i wytyka błędy u innych a sam nie jest lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek116    3

to ja za to mam dobrze jeden ,,sąsiad" z za miedzy to jest mój brat wiec jest git a drógi sąsiad to spoko koleś, wpadnie pogadać jak się jakiś sprzęt kupi to porozmawia sie o nim jak on kupi sprzęt to na flaszkę zaprosi, jak trzeba to pomoze sprzęt jakiś pozyczy ogólnie wpożądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

moi sąsiedzi są ok spotkasz któregoś pogadasz to sie coś od nich pożyczy to oni coś pożyczą i sie żyje przy miedzy z nimi hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13091993    0

jeden sąsiad to paskudna menda , a drugi to złoty człowiek


Wiosna nadchodzi !!! Mówisz masz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Ja tam sie nie wypowiadam bo jeden z nich jest na AF...ale byłoby o czym mówić :)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro93    0

ja o moich sąsiadach mógłbym długo opowiadać ale straszne debile zarówno jak jeden tak i drugi cały czas coś im sie nie podoba. Postawiliśmy wiate na maszyny to sie nie podobało bo przy jego miedzy stoi. Zazdroszczę ludziom jak mają sąsiadów normalnych


siemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

Ja z sąsiadami dobrze żyje po obu stronach rodzina :).Użyteczni i dobzi ludzie tylko po jednej stronie to 20 ha odłogiem leży i sprzęt sie marnuje i nic nie chcą sprzedać.Ale sąsiedzi dalej też są spoko i można sie z nimi dogadać


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

u mnie jest spoko tylko jedni tacy miastowi sie znalezli ze caly czas narzekaja ze droge sie psuje, brudzi itp. wytrzymac nie mozna ale dobrze ze jak na miastowych przystalo z domu nei wychodza ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181
Moi sąsiedzi są całkiem wporzo ;)

Ty to masz dobrze że masz dobrych sąsiadów B)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Jam mam sąsiada zazdrośnika bałwana i pijaka , wiem że nieładnie pisać źle o innych ale taka prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

Bardzo nie podoba mi się ten temat.Z sąsiadami jest jak z rodziną- nie wybiera się ich.Jakich mamy takich mamy.Kilku z Was powiedziało mile o sąsiadach ale większość że to debile ,głupki,pijacy itp.To jest obrzydliwe i nie przystoi pisać takich rzeczy osobą które mają po naście lat lub troszkę więcej lat bo większość forumowiczów to ten przedział wiekowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Lechu jak Ci taki sąsiad zajdzie za pazury, bo jesteś tępiony za swoją pracę to zmienisz zdanie, ja chciałbym napisać coś dobrego ale się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lechu    11

jerzy to po co pisać.Ja też mam różnych sąsiadów ale po co psuć atmosferę tego forum i jeszcze do tego dawać zły przykład.W ogóle świat obecnie jest nawalony,człowiek człowiekowi wilkiem to po co jeszcze dokładać do tego więcej.

 

Nie cytuj poprzedniego posta!

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imi    9

ogólnie sąsiadów mam dobrych tylko 2 jest takich co lepiej o nich nie gadać bo na samom myśl o nich głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel423    0

U mnie większość sąsiadów jest spoko a reszta to plotuchy i pijaki a jeden nie jest pijak ale ale plotuch i chwalipięta jak coś kupi to wystawia na środek podwórka żeby wszyscy widzieli a jak ja coś kupie to za góra rok on ma to samo tak jak ostatnio było z oborą rok po pobudowaniu obory sąsiad zaczą kopać fundamenty.


MOJE CIĄGNIKI:
-Belarus 820
-C360
-T25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Moi sąsiedzi żyją z nami dobrze dopóki jakiegoś sprzętu lub samochodu nie kupię takim momencie sąsiedzka znajomość kończy się...


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczka    0

Ja mam sąsiadów w porządku nie pamiętam żeby kiedykolwiek sie pokłóciliśćmy zawsze żyjemy w zgodzie i sobie pomagamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

ja mam sąsiadów w miare dwuch takich że i po,ożemy sobie i nic nikt nie odmówi. jeden jest tlko taki że aby tylko podp**** człowieka ale tylko jak coś wyskoczy odrazu siada mocno na tyłku jak sie mu odwdzięczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczygel18    1

Ja z sąsiadami nie mam wspólnego języka dzień dobry i to wszystko nawet nie z każdym a o jakiej kol wiek współpracy można zapominiec bo oni swoja prace liczą a twojej nie tak wiec wole żyć sam w sobie i być nie zależny


Rolnictwo to nie tylko zawód jak wiele innych to tradycja, ideologia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj