wojtek3222

Co sądzicie o swoich sąsiadach

Polecane posty

ursus1634    1

Ja mam takich sąmsiadów, że jak coś kupie to oni za rok tą samą zecz kupia ale gorsza.Teraz chce budowac dom i sie nie odzywa.Jak kupiłem ciągnik to miesiąc sie nie odzywali a pod sklepem same plotki np.kupił stary złom.Mówili wtedy gdy kupiłem nowego fenda.Jak ich widze to sie śmieje.Mam tez samsiatke która ma przy granicy mojego podwórka ogrudek jak przywiezli mi cegłe do poszła do ogrudka i zaczeła podlewać kwiaty choć deszcz padał 1h wcześniej.Jak ją widze to gwizdam i ją to denerwuje.


................................
Mój I filmik
http://pl.youtube.com/watch?v=pS0RE4CqVSw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    74
Jak potraktować sąsiada, który składuje obornik z chlewni prawie po same okna mojego domu mieszkalnego? :angry: Sami wiecie jaki to smród.

Ps. z nim nie da się rozwiązać problemu polubownie

 

musiałbym zajrzeć do gazety(pisało to w tygodniku rolniczym) ale z tego co pamietam to gnojok powinien byc chyba 4m od granicy,a od budynków mieszkalnych czy pomieszczeń w których przebywają ludzie ma byc 30m, pisało tam jeszcze w jakich odległosciach ma byc od innych budynków,silosów,magazynów itp. :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelJD    17

Moi sąsiedzi są spoko, a sąsiadki jeszcze lepsze!!!! HI hi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

Można powiedzieć że sąsiada mam spoko, ale wykupił nas do o koła :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuras    1

ja sąsiadów też mam spoko choć są tacy (dalsi sąsiedzi)(4-5 dom o demnie) że zazrość ich zrzera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chota    12

u mnie sąsiedzi są fajni zawsze pomogą :lol:


URSUS-Moc i Potęga
IHC-Jeszcze więcej mocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

U mnie sąsiedzi to kawał skur******* jak ktoś coś kupi we wsi nawet nie nowego to zaraz gadają że to marka najgorsza lub inne takie. Nawet jak sobie 3 cielaki dokupiliśmy to zaraz gadają że jakieś chude i chore i jeszcze jakieś.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12    50

jedni dziadkowie mieszkają na kolonii i tam kazdy ma po ok10h naokoło domu i nikt z nikim sie niekłuci i jest dobrze jak cos trzeba to przyjda i pomogo.a druga babcia mieszka juz w wiosce ale na zakrencie i tez niema problemu z somsiadami


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

Ja z prawej strony nie mam sąsiadów a z lewej strony mam spoko sąsiadów

Najgorzej jest jak się coś kupi cała wieś przychodzi oglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

hehe z tym ogladaniem to zle nie jest :) najgorsze jest wtedy jak dzialaja Ci na szkode :) tego nie znosze, w zniwa jakis palant przebil mi dwie opony w HL8011(wiecej nie zdarzyl, bo pies sie do niego zblizal) :)


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

ja mam somsiada co o 7 00 słychać jak klnie a potem jak ide z ojcem na rznięcie świń to sie tłumaczy zawsze coś postawi wogule spoko tylko jednego mam takiego buca na pomoc można liczyć czy przypilnować coś z przyczepami na żniwa też niema problemu


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr6340    0
U mnie sąsiedzi to kawał skur******* jak ktoś coś kupi we wsi nawet nie nowego to zaraz gadają że to marka najgorsza lub inne takie. Nawet jak sobie 3 cielaki dokupiliśmy to zaraz gadają że jakieś chude i chore i jeszcze jakieś.

 

 

to tak jak u mnie jak ktoś kupi to cały dzień przeżywają a najgorsi są tacy co wżyciu tego nie będą mieli :)

my jak sprowadziliśmy maszyny to w ciągu dnia ze 100 razy przejeżdżali koło podwórka :)


Ursus C330 <> MF 255 <> ZETOR 6340 >>W nich siała
ZETOR - Polubisz prace w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo spokojnych i niekonfliktowych sasiadow.Mieszkam naprzeciwko cmentarza...:)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniomax    1

na pytanie "co sadzicie o swoich sasiadach?"mam jedną odpowiedz :-] : zło

...a rozwijajac : samo zlo

oczywiście nie wszyscy...właściwie jeden tylko...tak o tym najbliższym niestety sąsiedzie moge tylko sie wypowiedzieć.

bo np. z sąsiadem przez droge żyje w pełnej zgodzie i zrozumieniu(wzajemna pomoc jak coś i tak dalej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

no to ja tez sie pochwale swoimi sasiadami. mam jednego z ktorym zawsze wszystko jest ok.drugi jest strasznie zazdrosny i ciekawski kiedys to w row wjedzie tak sie gapi,z kolei trzeci ma problem ze wzrokiem jak orze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemo85    14

Ja też mam taki problem ze swoim sąsiadem. Wszędzie gdzie on ma ziemie to kamienie graniczne powoli zaczynają ginąć :angry: a później rok po roku kilkadziesiąt cm zabiera aż w końcu bierzemy geodetę i się okazuje że o parę metrów granica sie przesunęła (ciekawe w którą stronę)

w jednym miejscu to ludzie się skarżyli że im drogę polną zaoruje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarolek19    0

ja ze swoim sąsiadem mam spokój chłopina p[racuje w Hucie Stalowa Wola ale niebyło dnia żeby nie przyszedł do nas i nie pogadał o tym o tamtym wipić też lubi poresztą lubimy gościa spoko życze wam takich sąsiadów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

u mnie sąsiedzi to emeryci a drudzy to ch**e którzy walczą o każdy 1 cm pola


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek36    0
Heh jan2130 to u mnie dobrze ,że chociaż rodzina jest ok .

ale chyba lepszy bliski sąsiad niz daleki krewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jednego normalnego sąsiada, drugi to menel i nie można czasami spać bo mu odpier****, w innym polu to cały czas ora międzę i nie ma jej ciekawe co teraz będzie bo zasadziłem porzczki. :angry:


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr84    1

moi sasiedzi sa tak niemadrzy ze nie wiadomo czy sie smiac czy płakać:

1. jeden najpierw odoruje miedze a jak my wyrównamy to jego 70 letnia mamusia wybiega i bada potem leci do niego i ten przybiega do nas i robi awanture. raz płukał opryskiwacz to spalił nam winogrono przy domu.jak na zabawie zrobił dziecaka dziewczynie to sie ludzi pytał ile trwa ciąża. teraz ma dwoje dzieci i cały czas przy nich bluźni jak szewc razem z mamusią

2. drugi to jakis kretyn nic nie robi bo mu szkoda ciągników, mieli dojarke to jej nie uzywaja tylko zona doi 10 krów recznie on nie oprzata tylko ona sama biega od 4 rano do 21.poniewaz u nas jest dosyc wąsko to by dojachac na pole musielismy wjeżdżać troche na jego nawet chcieliśmy mu za to płacic ale on nie chciał bo nie ma po co az kiedyś z synkiem jak mnie nie było przyszedł pijany do ojca najpierw zyczył mu zeby zdechł a potem zakazał wjeżdżać na jego pole nawet postawił płot, przez co musielismy zwężac stodołe

3 trzeci w drugim gospodarstwie jest wporządku zawsze mozna na niego liczyc ale jak kupilismy ciągnik to ze dwa tygodnie sie nie oddzywał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabek27    1

Ja mam spoko sąsiadów poza jednym co mi psa utruł ;) a tak to reszta do rany przyłurz ja karczwoaliśmy 10 drzew to przyszli pomuc a i my pomagamy czy kolo co miał konia i sprzedał to teraz mu pomagamy alebo mu pole jade orac czy pszenicy przywieść. A na żniwa to niema twoja przyczepa moja tylko karzdy sobie porzycza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpeniek25    1

a ja mam takiego jednego debila,cale życie nic nie robił,jak go widze to od razu mi podnosi ciśnienie :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj