Gość Profil usunięty

C 360 i kosiarka czołowa dyskowa

Polecane posty

Apista    6

no wiadomo że nikt nie będzie specjalnie cały przód od C-360 przerabiał aby założyć z przodu kosiarkę,

ale osoby co posiadają choćby silnik od zetora i przedni tuz, to już mogą się pofatygować aby coś zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

ponownie wrócę do tematu z pytaniem czy pasowałby według was TEN(kliknij tu) TUZ z WOMem do c-360??


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

A ja mam pytanie z całkiem innej beczki, czyli w którą strone kręci się wałek z przodu, czy w tą samą co tylni czy odwrotnie, i podajcie od której strony patrząc, bo mam możliwość kupna taniej kosiarki dyskowej tylko że czołowej, a że MF 255 jest dość szybki na wstecznym to zasuwał bym na wstecznym :) Co o ty myślicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

Myślę, że bezsensu taka robota kosić do tyłu ciągnikiem. Bynajmiej ja tak uważam. Lepiej taką normalna ludzie wezmą Cię za wariata powiedza ze poj****** hu*** ze kosi na wstecznym nynajmiej tak byłoby u mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz sie tak przejmował tym co ludzie mówia to w depresje wpadniesz. Próbój z ta kosiarka i koniecznie wstaw filmik na AF :)


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

C-360 nie nadaje się do ciecia tyłem. Ma za wolny wsteczny. Ciągniki na licencji MF tak


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Interesował mnie tylko jak obraca się wałek, bo nie było by wesoło wydać 3 tyś, a nie dało by się tym kosić, kiedyś widzialem Fend-ta koszącego do tyłu, chyba była to 930 , tylko z tą różnicą że miał obracaną kierownice z siedzeniem.

Rafaol7@ jednym słowem mnie to wali co ludzie by o tym sądzili, ważne aby dało się, a drugiej strony to MF nie będzie miał lekko, bo targać 2,8m pottingera na wstecznym to nie lada wyczyn, jak przy 2,4 ma co robić <_< Wiecie to taki plan jak MF dalej zostanie w naszym gospodarstwie, bo szykuje się zmiana, ale raczej skusze się na tą kosiarke, bo dwa że jak być może kupie renault 103-14 to na przyd założe pottingera, a z boku jakąś inną, i zestaw by był fajoski :lol: 5 metrów by troche zagarniało :D A może kto chce kupić MF 255 ?? :D

 

Edit: ostatnio przeglądałem ofetre prostych przenich tuz-ów, i mają one takie przystawki na wałek tylni co idzie wał pod ciągnikiem i podaje napęd do przodu, czyli kręci się odwrotnie, więc nie nada się ta kosiarka na tył, bo kręciła by się w drugą stronę, więc nie nada, a miałem cichą nadzieję ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja kiedyś ciapkem kosiłem na wstecznym zielsko z kartofli :D Mam tako kosiarkę na łańcuchy i bierze 2 redliny pod ciągnikiem. Nawet dobrze się jeździło. Usiadłem odwrotnie na siedzeniu, gaz ręczny a kierownice trzymałem za plecami <_< Jak tata przyjechał na pole zobaczyć ile mi zostało i zobaczył jak kosze to się po głowie podrapał i pojechał do domu :lol:

 

Przedni WOM moze obracać się w obie strony. Jak masz w zestawie przekładnie to masz tako możliwość.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Tak, tylko nie wiadomo w którą strone musi się obracać wom od tej kosiarki <_< Trzeba będzie zadzwonić i się opytać dokładnie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maverickt4    4
Przedni WOM moze obracać się w obie strony. Jak masz w zestawie przekładnie to masz tako możliwość.

Tak, a jeżeli przekładni nie ma to w większości przypadków wałek w kosiarce obraca się w prawo, stojąc przodem do wałka kosiarki.

 

I jeszcze jedna sprawa, obroty WOMu do czołowej potrzebujesz 1000 obr. WOMu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

1000 :lol: to chyba koniec pomysłu, i obroty terz są odwrotne, więc dzięki wszystkim za odp. <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj