Zaloguj się, aby obserwować  
PYTHON1978

Obciążniki do MF 6170

Polecane posty

PYTHON1978    0

Witam, gdzie mogę dostać albo od czego innego pasują obciążniki na przód do MF bo wszędzie strasznie drogie?????

Czy do wszystkich MF są takie same obciążniki, czy jest kilka rodzajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

http://www.allegro.pl/item499134205_obciaz...let_450_kg.html

 

http://www.allegro.pl/item507244718_obciaz...uson_zetor.html

 

nie wiem czy to są drogie dla Ciebie,dla mnie drogie ale nie aż tak tragicznie,myśle że dużo taniej nie znajdziesz jeśli chciałbyś orginalne,najlepiej zrobić samemu,obojętnie jakie obciązenie aby spełniało swoje zadanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli masz znajomości, z jakąś osobą która zajmuję się wylewaniem wszelkiego rodzaju materiału, to dogadaj się z nim aby zrobił ci formę do obciążników i zalał je. Ewentualnie jeszcze mógłbyś je zalać betonem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PronarekP5    67
http://www.allegro.pl/item499134205_obciaz...let_450_kg.html

 

http://www.allegro.pl/item507244718_obciaz...uson_zetor.html

 

nie wiem czy to są drogie dla Ciebie,dla mnie drogie ale nie aż tak tragicznie,myśle że dużo taniej nie znajdziesz jeśli chciałbyś orginalne,najlepiej zrobić samemu,obojętnie jakie obciązenie aby spełniało swoje zadanie :D

 

 

tanie są?? :D tam gdzie bralismy mf'a to chciał po 150zł od sztuki


FENDT PoweR i nie ma mocnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

napisałem ze drogie,ale nie aż tak tragicznie :D wogóle do każdego ciągnika tak cenią,kawalek metalu i tyle kasy,ja bym robił sam w takim wypadku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena jest nawet duża może lepiej pogadać z jakąś firmą która robi odlewy albo samemu coś wykombinować nie wiem co było by dobrym zamiennikiem,takie obciążniki to powinny być w cenie złomu :D ale niestety tak łatwo nie ma,ja bym radził dzwonić po składach z używanym sprzętem z zachodu i szukać można taniej trafić.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DURAS    0

Najprościej iść do agromy i kupić nowe od ursusa 1224 w góre są identyczne . Jakbyś chciał taniej to obciążniki do mf , new holland jd case produkują w Polsce!! Dokładnie odlewnia w Środzie Wielkopolskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalM1    0

Dziękuję za wypowiedź poprzednika. Ściślej mówiąc to dziś dzwoniłem do Agromy i 1 szt. kosztuje 178 zł. W odlewni chciał ode mnie 170, więc się nie opłaca. Obciążniki od 1224. Mierzyłem u sąsiada są identyczne, jedyna różnica to otwory z boku na belkę. Na środek można zamówić sobie z hakiem do sworznia. Jest 2-razy szerszy od normalnego (czyli 8 zwykłych + 1 z hakiem to komplet). Polecam dla dobrej przyczepności. Nie wiem jak u Was, ale mój MF ma strasznie lekki przód w porównaniu do tyłu. Więc balast i do roboty ;) Pomyślności Panowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prome    0

Ktoś wie czy odciążniki od new hollanda będa pasować do masseya fergusona z tych większych. Do new hollanda jest sporo ofert, a pozatym tym obciążniki mocuje się na bolec który teoretycznie też powinien pasować do masseya, ktoś miał już podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rogalik102
      Co się dzieje z napedem podczas orania. Rozłącza się
       
      VID_20240421155706.mp4
    • Przez Ajaa
      Witam pany mam pytanie nie działa mi ehr jak przełączam przycisk na automat i jest włączona blokada to wyłącza blokadę z panelu gdzie szukać przyczyny 
    • Przez Manys
      Witam.
      Mam problem z MF 3070 a mianowicie nie ciągnie przedni napęd, kontrolka działa jak powinna tzn. po wciśnięciu niby gaśnie potem po ponownym załączeniu się zapala ale napęd przedni nie ciągnie.
      Wszystko inne normalnie załącza i rozłącza, zamieniłem elektrozawory z blokadą i nic się nie zmieniło czyli zawór ok, stop działa, styki przejrzane, 
      Przeszukałem forum ale jest temat że nie rozłącza napędu dlatego piszę 
      Podejrzewam że może tarczki do wymiany
      Proszę o podpowiedzi 
    • Przez ziolek1996
      Witam, 
      w moim MF 3065 wymieniamy końcówki wtryskiwaczy na nowe, pytanie jakie powinno być ustawione na nich ciśnienie??
    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj