lukas17

jaki ciągnik u was wspópracuje z cyklopem

Polecane posty

zetmen    1

U mnie z cyklopem to współpracuje C-328...


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w gospodarstwie jest cyklop produkcji rzemieślniczej, na bazie jakiegoś polskiego. Rzadko go używamy, kiedyś był do obornika, teraz jak trzeba wapno albo jakąś ziemię naładować. A współpracuje z nim poczciwa C-360.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarko12    1

U mnie z polskim cyklopem współpracuje ursus c-330 i świetnie se radzi, B) a czasami c-360 gdy c-330 zajęty B)


Zetor 7745
Ursus C-360
Ursus C-330
Razem na 36 HA :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

U mnie pracuje z c 330 i daje jakoś radę.... Muszę tylko przerobic dolni zaczep ponieważ jest za nisko i na nierównościach haczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

u nas nie ma cyklopu ale gosciu niedaleko mnie jezdzi MF z cyklopem i z tego co wiem nie ma najmniejszych problemow B)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olekzelku2    1

u mnie jest napedzany c330 1600 obrotow i ceklop chodzi plynnie ;) a drugi wujek napedza c360 1200 obrocikow i rowniez chodzi plynnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

My jak korzystaliśmy z cyklopa to współpracował z nim MF-255 lub C-360 lecz czasem jak było wożone na dwa rozrzutniki to był T25 pożyczany od sąsiada ;)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

U mnie oczywiście Władimirec T25A i robota idzie ;)


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Wprawdzie mamy UNHZ 500 ale chodzi z nim C-328 choc teraz stoi w garazu i czeka na emeryture :(


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez hos
      Witam wszystkich serdecznie.
      Poszukuje instrukcji obsługi Trolla T-274. Może ktoś takową posiada, może nawet w wersji elektronicznej 🤪?
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Bonex157
      Pacjent cyklop t214
      Uruchamiany w obecnej temperaturze cyklop dosłownie nie podnosi nawet na obrotach, obrót i łapy płynnie działają. Dopiero po 5-10 min zaczyna działać sekcja od ramion po wciśnięciu równoczesnie obrotu i podnoszenia siłownik się wysuwa, bez obrotu muł. Dzielnik strumienia uszczelniony został. Zazwyczaj pracował latem więc nie było problemu. 
      Poszukuję ramienia chwytaka do cyklopa
    • Przez mariusz031992
      Witam serdecznie. Chciałbym zbudować łyżkę podsiębierną do ładowacza troll. Niestety brak mi wizji wymiarów samej łyżki jak i mocowań czy też tej "przekładni" pod siłownik. Macie może jakieś rysunki techniczne (nawet i odręczne) czy też  może podacie wymiary wszystkich elementów? https://www.youtube.com/embed/ZOfuYrYxVJI 
    • Przez rolnikgospodarny95
      Chciałbym pomalować ładowacz jakie farby wybrać popielaty i pomarańczowy mam do wybrania ale nie wiem jak oryginalnie z odcieniami RAL było 


    • Przez semos
      Tak jak w temacie kupię instrukcję i katalog czesci do CYKLOPA nowego typu z słownikiem górnym.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj