Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Pola
Jarecki21    17

No to i Jarecki bardzo prosi o przesłanie: jarecki21@wp.pl

Dziękuję bardzo. Pozdrawiam!

Tomek208    0

Witam. Jeżeli te karty pola to coś podobnego do analizy opłacalności produkcji danej uprawy to ja też bym poprosił o przesłanie na dyzio208@poczta.onet.pl

Pozdrawiam.

jaro    164

No to i ja się do prośby dołączam- zaborowo@poczta.fm.Z góry wielkie dzięki.

Wiadomość z agroFakt.pl

michuu    0

I ja też bym prosił o przesłanie mkleczynski@o2.pl z góry dziękuję!

Nikita_Bennet    101

Właśnie zeskanowałem te karty z topagraru i jeśli ktoś chce ich skany to niech napisze na nikita_bennet@poczta.onet.pl to podam linkę do rapidshara.

Nie podawać mi e-maili żebym to wysłał bo wam się nie chce sciągnąć z rapidshare, nawet nie pytać czy mógłbym wysłać na e-mail, nie zawracać mi gitary bo coś jest nie tak - u mnie działa.

Linka tu nie umieszczę z wiadomych przyczyn (ochrona pewnie jakiś tam praw autorskich twórcy tych kart).

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Nikita_Bennet    101

Ten tego i tamtego.

Wiem że część osób pisała do mnie o te karty pół z topagraru.

Miałem żniwa jak każdy i troszkę musiałem przystopować z korzystania z netu.

Jeśli ktoś nie dostał linka do tych kart a pisał do mnie proszę o ponowny kontakt na nikita_bennet@poczta.onet.pl.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

robbdriver    0

Jeżeli był by ktoś życzliwy w śrud nas rolników,prośiłbym o przesłanie mi kart pola robbdriver@wp.pl z góry wielkie dzięki>

deer    176

Niech ktos się odezwie jak ma te karty pola z TAP w excelu ;).

BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

statek    137

karta pola

po co macie placic, tez kupilem raz ale moge udostepnic

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

piotrek30    0

i ja też bym prosił od dobrego człowieka te karty na piotrekzuzulka@op.pl

z góry dziękuje :D

MTZ 80
URSUS C-330

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kendzior15
      na początku prosze administracje o nie kasowanie tematu bo nie ma on na celu promowania strony
      Panowie wiecie może coś na temat tego programu używacie go wasi znajomi ? Wygląda całkiem ciekawie i może w miare ułatwić papierkowej roboty co o tym sądzicie ?
    • Przez Zetor90
      Witam mam pytanie czy posiada ktos program do obslugi stada krow mlecznych??
    • Przez zetor5321
      spalił mi się komp i mam dylemat
      co kupić laptop czy komputer stacjonarny.
    • Przez Arimrek
      Wersja elektroniczna spisu dla BOK w pliku Excel wraz z weryfikatorem poprawności wpisania numeru kolczyka (tylko polskie numery).
      Wesołych Świąt :-)
      Spis Stanu Stada BOK_weryfikator.rar
    • Przez Pka93
      Witam 
      Każdy z nas przed zakupem nowej maszyny do naszego gospodarstwa zbiera o niej opinie i nie tak dawno zaczęła mi chodzić po głowie pewna myśl. Mianowicie pomysł na stronę internetową poświęconą zbieraniu opinii(głównie od użytkowników) na temat ciągników czy też sprzętów rolniczych. Wszystko miało by kształt podobny do serwisów które już istnieją(lecz ich tematyka tyczy się z reguły aut osobowych). Użytkownik miał by wgląd w dane wybranej maszyny, jakieś skromne zdjęcie. Do tego opinie użytkowników na temat danej maszyny spalanie, komfort, koszty utrzymania itp. Informacje takowe są chociażby na tym forum i dlatego się zastanawiam czy jest sens tworzenia takiego serwisu w takiej formie. Będę wdzięczny za podzielenie się opiniami na ten temat. Pozdrawiam