Polecane posty

Aribia    0

Jeżeli mógłbyś i mi wysłać to byłbym bardzo wdzieczny. Mój adres to aribia20@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brother415    0

jeżeli mógłby mi ktoś wysłać też te karty pola takie jak w top agrar elektroniczne lub zwykłe byłbym bardzo wdzięczny.Mój adres to pawel_spychala@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

LUDZIE!!!!! macie link to sobie ściągnijcie i przestańcie jak barany prosić ciągle o to samo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzela    0

Witam!!! Sorry ale te linki coś nie działają.Jeśli jest to możliwe to proszę o przesłanie mi karty pola na warmuzy@interia.pl.

Dzięki!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Ale ta karty nie są coś dokładnie, nie uwzględniają wszystkich parametrów chociaż jest możliwość wpisania załóżmy obornika pochodzenia od różnych zwierząt ale zawsze jest taka sama wartość przez co przeliczniki nie są dokładne, zresztą jeszcze jeszcze parę niedociągnięć.

Idea dobra ale do poprawek, jeśli ktoś posiadałby dokładną wersję teko dokumentu to byłbym wdzięczny.


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krychu    152

krzys3108@o2.pl karty do zbóż te najnowsze prosiłbym z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Pobrałem z linku który był tutaj podany w temacie, ale nie są to bezbłędne karty. Na e-mail pewnie nikt nie otrzymał nic.


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnikix    4

Pierwszy lepszy link z tego tematu

http://chomikuj.pl/chesterlinio/rolnictwo+pdf/Karta+Pola,184342304.jpg

 

Poprzeglądaj strony bo nie chce mi sie szukać wszystkich linków, jakiś plik był w Excel'u, jednak nie do końca poprawnie zrobiony.


Sprzedam pług 2-skibowy, sadzarkę, przetrząsacze widłowe- maszyny z własnego gospodarstwa
W celu kontaktu proszę pisać prywatne wiadomości na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez lisek
      Cześć
      Używacie tego programu. Mam kilka problemów przy obsłudze. Np. nie chce drukować, nie pobiera powierzchni pola przy ewidencji nawożenia azotem itp.
    • Przez polarolniczka
      Witam! Używacie jakiegoś programu do zarządzania gospodarstwem? Poradźcie proszę na jakie funkcje powinnam zwrócić uwagę. Jest może taki, który dodatkowo pomagałby uruchomić sprzedaż produktów albo można przez niego kupować np. nawozy?
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, są tu osoby posługujące się nawigatorem polowym? Oczywiście mowa tu o pomocniczym, wiadomo że program nie jest dokładny. Da się jednak anteną zwiększyć jego dokładność, są jakieś anteny w ludzkich pieniądzach? wydawanie 900 zł za antenę tylko po to żeby mi pokazało na mapie gdzie są ścieżki to kiepski pomysł, nie ma jakiś tanich alternatyw? pozdrawiam :]
    • Przez kwiapa
      Witam,
      zastanawiam się nad subskrypcją tego systemu. Aktualna cena to ok 1100 zł netto za rok. Tylko jeżeli się już wejdzie w to to trzeba kontynuować bo szkoda tracić mnóstwa wprowadzonych danych. Proszę napisać o ewentualnych "minusach" tego systemu lub alternatywnych programach.
    • Przez yacenty
      Witajcie,
      chciałbym was zaprosić do nowej strony - www.agrodzienniczek.pl
      Jest to nowy projekt - w całości zaprojektowany przeze mnie i wdrażany przez naszych programistów.
      Chodzi mi o to, aby stworzyć najprostszą możliwą kartę pola. Z informacjami o kosztach, z fajnymi modułami do wykresów i aspektu finansowego gospodarstwa.
      System dziś jest w wersji beta - w kolejnych dniach wprowadzamy nowe proste funkcje które ułatwiają nam prace.
      Dla przykładu dodanie wszystkich prac dla mojego 30 ha gospodarstwa zajęło mniej niż godzinę czasu.
      Oczywiście jesteśmy w wersji beta więc jest jeszcze sporo niedoróbek ale cały czas nad nimi pracujemy.
      Jeśli chcecie potestować to gorąco zapraszam.
      Można się logować swoim kontem z AgroFoto.pl
       
      Na dziś rozwiązanie jest w 100% darmowe. Docelowo jednak będą moduły płatne, ale cena będzie na poziomie kilku złotych miesięcznie tak aby tylko pokryć koszty pracy naszych programistów.
      Jeśli zauważycie jakieś błędy - śmiało tu piszcie, lub do mnie na maila. To samo tyczy się pomysłów na rozwój programu - jestem do Waszej dyspozycji.
      Pozdrawiam
      yacenty
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj