Zaloguj się, aby obserwować  
lechu0042

John Deere 5015, Fendt 206, Claas Nectis

Polecane posty

lechu0042    0

JOHN DEERE 5015, FENDT 206,claasNECTIS -

 

 

 

witam , koledzy pomóżcie ,który ciągnik wybrać ???jakie są koszty dodatkowego osprzętu ,jak ich spalanie i jak wygląda praca z tymi maszynami ??? szukam sprzętu do sadu a wiec przedni TUZ koniecznie potrzebny wink.gif,czy sa warte swojej ceny ???sam mam Lamborghini R1 i MF ale trzeba by cos nowego i na czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

juz jeden temat Ci zamkneli,tym razem chyba dostaniesz %%%% radze Ci napisać to w jakimś innym temacie już istniejącym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lechu0042    0

wiesz koniecznie mi zalezy na tym porownaniu i na opiniach to dla tego a tam zamkneli mi temat na rzecz duzych ciagnikow :D i nic o moich maluchach tam nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lechu0042    0

czytałem to tam nic nie ma sa same błache sprawy i goscie wysuwaj jakies swoje propozycje bez jakiego kolwiek opisu i poparcia nic tam nie ma

 

no ja tez mam taka nadzieje i mam nadzieje ze tu beda same konkretne wypowiedzi i argumenty w tym temacie :D bo tego bardzo mi potrzeba a wiem ze pomimo zamowienia to na ciagnik trzeba troche czekac :angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

lechu0042@ nie pisz posta pod postem,staraj sie pisać wszystko w jednym poście,

 

 

napisz ile miałbyś wydać na ten ciągnik,jakiej powierzchni sad,opisz jakoś dokładniej wtedy bedziemy mogli ci lepiej pomóc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lechu0042    0

sad mam o powierzchni 28h :D i wiem ze na te ciagniki potrzeba troche kasy mam nadzieje ze w 200 tys sie zmiecze ,wiecej jak 250tys nie dam bo nie mam i jeszcze chciałem w przyszłosci w tura zainwestować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

to jak masz tyle kasy to nawet na fenda wyrobisz bo napewno nie bedzie kosztował wiecej niz te 200tyś :D

 

a pisałeś coś jeszcze o osprzećie,o jaki ci konkretnie chodzi??jakiego typu maszyny??nie znam sie na sadownictwie wiec napisz do czego służa i co to jest.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lechu0042    0

ciagnik bedzie chodził np w zestawie rozdrabniacz do gałezi(kosiarka do trawy)+opryskiwacz do sadu, albo wygarniacz gałezi +rozdrabniacz gałezi, a takze z maszynami takimi jak , kultywator 1,8m ale z 20 zebami , gruberem , głeboszem,sadzarka do drzewek,czasami pług bo wiadomo sad tez sie wymienia i ziemie trzeba uprawic :D i jak wspomniałem o turze bo trzeba miec czym załadowac -bo czasami trzeba i troche wapna rozsiac i nawozu naturalnego :D roztrzasc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

ja bym wybrał coś silniejszego np.NECTIS 257 lub NECTIS 267 fendta FENDT 208 V/F/P lub FENDT 209 V/F/P JOHN ma dość mocy,ale ja nie mam nic wiecej do powiedzenia .tylko tyle ze jak do takiego sprzętu to potrzeba troche wiecej koni ...niech ktoś sie wypowie kto też ma sad na AF :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
czytałem to tam nic nie ma sa same błache sprawy i goscie wysuwaj jakies swoje propozycje bez jakiego kolwiek opisu i poparcia nic tam nie ma

nie rozumiesz ze skoro juz istnieje to mozesz sie do niego podlaczyc, zadajesz w nim swoje pytanie bo pasuje do opisu tematu i zyskujesz to samo, tylko ze na forum nie robi sie syf, bo nie ma 3 bardzo podobnych tematow :D ludzie wlaczcie myslenie.

w PW poslalem ci linki z tematami konkretnie o interesujacych cie modelach.

teraz to sam juz nie wiem co z tym zrobic, temat ma pare odpowiedzi, z czego niestety wiekszosc to tlumaczenia autora itp. ech sami sie prosicie o konsekwencje, a pozniej palcz, badz wyzwiska....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bierz JD 5015 chyba najlepszy był. U nas w okolicy jest już 3 takie, wszystkie z przednim TUZem, właściciele chwalą te ciągniki. No ciągnik jest zwrotny, ale jak chcesz na prawdę zwrotny ciągnik to szukaj w stajni NH, tam jest seria ze skrętną osią.


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

nom moim zdaniem też JD byłby dobry adam44@ ma takiego możesz z nim popisać on napewno dużo Ci powie o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam do wyboru trzy ciągniki:
      -Fabrycznie nowy MTZ 892.2 
      -Lub John Deere 6330 z 2008 z przebiegiem prawie 10tys 
      -Oraz John Deere 6310 z 1998 roku z przebiegiem prawie 10 tys godzin (obstawiam że więcej). Jaka jest w ogóle dostępność części do tego ciągnika?
      Cena między 6330 a mtz mniej więcej to samo, a 6310 około 40 tys taniej.
    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj