Gość domasz

3512 akumulator

Polecane posty

Gość domasz   
Gość domasz

może pytanie wyda wam sie śmieszne ale nie wiem gdzie mam w swoim 3512 akumulator (1994 rocznik)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

HEEEEE przed kierownico masz dwie śróbki. odkręć i podnieś klape. Jak nikt nie ukradł to tam będzie.:rolleyes:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krynio    2

A jak juz jesteśmy w tym temacie to czy przy modelu z kabiną komfortowa (o ile można to tak nazwać) tez aku jest w tym samym miejscu ? bo w tego rodzaju kabinach w miejscu gdzie jest ta klapka montowana jest chyba nagrzewnica i po bokach wyloty powietrza ? takie pytanko z ciekawości ale może ktos da odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Chyba we wszystkich ciągnikach policencyjnych fm akumulator jest w tym samym mieiscu.

 

PS: nie jestem pewien


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

w ursusach z konfortowymi kabinami

2812 3512 4512 4514

akumularor znajduje sie z lewej strony pod kabina przy samych schodkach odkreca sie srobkie dostajemy sie do niego

 

chyba ze pamiec mnie myli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciacz    0

witajcie, a propo akumulatora w 3512, czesto wymieniacie na nim klamry zaciskowe, bo ja musze je wymieniac co 1.5roku, w przeciwnym razie siada mi akumulator, a w ciapku od nowosci(tj od 90 r) z 2 razy wymienilem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja w 3512 (93) wymieniłem jedno kleme w tamtym roku.

w ciapku to conaimniei jedna na rok i zawsze ta sama.:( w dodatku co iakiś czas trzeba dokładnie oczyścić bo się zasiarcza.:rolleyes:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domasz   
Gość domasz

ja o klemach w swoim ciapku wole nie mówić nowe kable i akumulatory i zawsze zasiarczona klema i zawsze ta sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

po prawej stronie z tyłu?


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciacz    0

u nie w ciapku wszystko ok. o klamrach nie moge niczego zlego powiedziec, tylko rozrysznik czasami nie zaskakuje

w ciapku przykrywam klamry ta guma i skrecam pokrywami wiec jest czysto i sucho nie ma sie prawa nic siarczyc .

gorzej w 3512(98 r) tu nigdy nie jestem pewien czy odpali, a zapasowa klamre mam zawsze w zanadrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domasz   
Gość domasz

andrzej2110:

z prawej strony ale z przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

widziałem u mechanika wazeline z miedzią specjalna do akumulatorów ale nigdzie nie mają :rolleyes:


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krynio    2

W tym temacie chciałbym zapytać użytkowników tego ciągnika jak i gdzie przenieśli akumulator. Wiadomo że miejsce fabryczne gdzie jest umieszczony jest do d..y leci instalacja, okropnie zły dostęp itd. Widziałem na forum ze dwie fotki lecz słabo opisane było ci i jak, moja kabina to produkcja POM Zamość chyba najbardziej badziewna z wszystkich możliwych. Zachęcam do umieszczania fotek bo wiem że kilka osób na forum już robiło coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez krzys111
      Witam wszystkich. Potrzebuję schemat, opis lub zdjęcie podłączenia skrzynki bezpieczników tej przy kierownicy. W necie znalazłem jeden schemat ale jest nie czytelny. Wymieniałem całą skrzynkę i coś pokręciłem bo nie mam klaksonu tylko przy na ciśnięciu na pokrętło zapalajà się światła drogowe i nie działa wycieraczka. Mogę podesłać numer do mmsa lub maila. Dzięki
    • Przez szymon134
      Witam chcem zamonotwać radio w MF 6170 1997 r . Jest otwór na radio lecz nie ma kabli poprowadzonych do radia są tylko ucięte kable od głośników . Czy ma ktoś rozpiskę od bezpieczników ? Z góry dziękuję za odpowiedzi 
    • Przez 45142007
      Jak podłączyć radio do ursusa 4514 kabina komfort ?
    • Przez Soundkilla
      Witam! Mam problem z kierunkami w ursusie od czasu kupienia ciągnika kierunków nie było (z tego co pamiętam) nie było też świateł pozycyjnych z przodu i z tyłu palił sie ciągle stop 
      postanowiłem najpierw naprawić instalację,sprawdzić gdzie leży problem.I tu zaczynają się schody,o ile ze światłami stop i pozycjami jakoś sobie poradziłem o tyle z kierunkowskazami jest problem.Przełącznik kierunkowskazów (na trzy piny,2 mają prąd jeden nie) cały czas działa i nie ważne w którą stronę przekręce i tak migają wszystkie kierunki tak jakby na awaryjnych stał.dodam że przełącznika awaryjnych nie mam w tym modelu,próbowałem zamieniać kable ale nic to nie daje,Kupiłem drugi przełącznik i na nowym jest taka sama sytuacja.Miał ktoś taki problem i jest w stanie mi podpowiedzieć? 
       
    • Przez Sadownikx2
      Mam problem w Ursusie 2812 mianowicie jak trochę pojeździe się w nocy to zaczyna żarzyć się kontrolka ładowania, ten piorun, nie świeci się tak jak przy przekręconym kluczyku, tylko się żarzy.
      Czym więcej gazu tym mocniej się żarzy.
      W dzień się nie żarzy.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj