sinek

Ograniczenie prędkości skrzynia Auto Power

Polecane posty

sinek    0

Czy ktoś z tu zebranych ściągał ogranicznik prędkości jeśli tak to byłbym wdzięczny za informacje kto,gdzie i za ile to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Hmm nie wiem czy ktoś Ci to zrobi, może serwis i to nie wiem.A po co chcesz to robic ile Ci idzie Twój Jeleń?? . Mój pokazuje 42km/h a mierzyliśmy go samochodem to wyszło 50 km/h i wystarczysmile.gif


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

po co odpowiadasz na pytanie zadane rok temu????

akurat tak sie sklada, ze @sinek chyba juz nie chce nic zdejmowac bo AP mu sie zepsul. poza tym masz inna skrzynie niz on. poza tym mierzenie samochodem predkosci pojazdu jadacego jest super pomyslem i na maxa dokladnym!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Samochody oszukują żeby było bezpieczniej;) było te 42 albo i mniej troszkę :) tak realnie rzecz biorąc;) jak nie wierzysz kolego zmierz sobie nawigacją :blink:

 

no to ruszyliśmy świeży temat ;) kolego Andrzeju co lubisz wszystko zamykać prosimy o zamknięcie :)


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

akurat samochody osobowe w zakresie predkosci 40-60 km/h nie oszukuja, powyzej zawyżają, a ponizej zanizaja predkosc rzeczywista :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

po co odpowiadasz na pytanie zadane rok temu????

akurat tak sie sklada, ze @sinek chyba juz nie chce nic zdejmowac bo AP mu sie zepsul. poza tym masz inna skrzynie niz on. poza tym mierzenie samochodem predkosci pojazdu jadacego jest super pomyslem i na maxa dokladnym!!!!!!

 

 

akurat samochody osobowe w zakresie predkosci 40-60 km/h nie oszukuja, powyzej zawyżają, a ponizej zanizaja predkosc rzeczywista wink.gif

 

Pytanie dotyczyło skrzyni auto powr czyli takiej jaką mam ja, co do pomiaru stwierdzasz ,że samochody nie oszukuja w tym przedziale więc pomiar mógłbyć w miarę rzeczywisty...


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

moglby byc, gdybys auto na sznurku za ciagnikiem ciagnal, inaczej to nie.

 

ty masz AP konstrukcji jd, on ma/mial ZF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

moglby byc, gdybys auto na sznurku za ciagnikiem ciagnal, inaczej to nie.

 

ty masz AP konstrukcji jd, on ma/mial ZF.

 

 

Czyli tak na 50% pomiar był,no tak konstrukcja jd u mnie ale w temacie nie było zaznaczone


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Ile by nie jechał to i tak w rzeczywistości wystarcza bo kółko w pługu i tak nie daje rady...


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co sprawdzałem to i poniżej 50 samochód oszukuje... takie testy z GPS i kilkoma pojazdami, zależy to od samochodu o opon najbardziej, mam corse D 2007r i zawsze oszukuje 9-10km/h i rovera 45 2001r. w którym są zamontowane niefabryczne opony i pokazuje realnie z max pomyłką 1km/h a wracając do tematu mierzenie prędkości realnej ciągnika samochodem jadącym z tyłu to poroniony pomysł i tyle :blink:


Kiedy pojawiają się dzieci zaczynamy inaczej patrzeć na ten padołek łez...
Eliza, nasze małe płaczące szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ponizej 50 km/h samochod oszukuje, ale w druga strone tzn. pokazuje ze jedziesz 20, a w rzeczywistosci jedziesz 25 i tak jest we wszystkich autach.

chodzi o to by nie "zamulac", w rejonie 40-60 jechac z rzeczywista predkoscia, taka jaka mamy jechac w miescie (wszyscy tak samo), a powyzej by zaniżać dla bezpieczenstwa, a raczej mniejszego zuzycia paliwa i tutaj juz producenci maja wielkie pole do popisu.

 

najwiekszy blad jaki widzialem to toyota avensis 1.8 ZI 27 km/h naddatku, moje auto oszukuje 14 km/h przy Vmax.

 

oczywiscie pomiary robione przy ogumieniu standardowym i prawidlowym cisnieniu, przy temp. ok 10 stopni C. wahnięcia 2-3 km moga byc od samej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
putino11    0

,,Sinek ; zapytał --- Czy ktoś z tu zebranych ściągał ogranicznik prędkości jeśli tak to byłbym wdzięczny za informacje kto,gdzie i za ile to robi --- a w odpowiedziach same MĄDROŚCI że chocho ????? a temat ciekawy .

 

-


byle zawsze do przodu z klasą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyrosz    2

@Putino11 Gratuluje! Otrzymujesz złotą łopatę za odkopanie 2-u letniego posta :lol:

eb706d24a332a8725692896cd6177526.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Leobone
      Kontrolka włącza się jak ciągnik się zagrzeje jak jest zimny nie swieci. Czujnik wymieniony na nowy. 
      Znajomy sugeruje zwarcie w wiązce przewodów. 
      Macie jakieś doświadczenia…?

    • Przez olo1104
      Witam, pomóżcie jak to uszczelnić? Te 2 przewody wychodzą ze skrzyni do pompy,pod pedałem hamulca,z jednego leci olej,model to john deere 1020,traktor może i stary,ale wierny,bez papiera i pewnie będzie do sprzedania ,

    • Przez BartoszK
      Posiada ktoś może instrukcję obsługi do John deere 6820? Najlepiej w pdf
    • Przez ENDRIUROL
      Witam
      Pacjent John Deere 66 20
      Bezpieczniki za siedzeniem
      Znikły mi plusy na radio radio nie działa który bezpiecznik jest od plusa radia.
      Czy ma ktoś schemat bezpieczników od 20 wersji będę wdzięczny
    • Przez Kasa997
      Witam mam taki problem wyskakuje mi błąd d1A co z tym zrobić??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj