Skocz do zawartości

Polecane posty

gregor1284    0

kolego jak tam te simy się aklimatyzują czy gawęcki je ci ściągał mi nie dał rady na tej aukcji z lutego i teraz w marcu ma być 10 jałówek

Zgadza się ten Pan mi ściągał , ze dwie dają po 24 ,jedna ze 26 ,jedna ze 12 ,jedna około 20. Na początku ciężko było im jeść bo były na tmrze ,teraz już normalnie jedzą. Do kukurydzy musiały się przyzwyczaić bo tam podobno nie hodują. Jedna z krów miała słabo drożny strzyk(brodawka w środku) ale udało się wyleczyć. Poza tym spokojne krówki. Na pw wyślę Ci nr telefonu do mnie to jak będziesz miał pytania to dzwoń.

Wiadomość z agroFakt.pl

Witam może troche nie temacie ale jestem nowy na forum i dopiero zaczynam hodowle bydła dlatego chciałbym zapytać ile może ważyć ten byczek?
e705012122f84870med.jpg

nikolas29    165

na zdieciu nikt ci nie odpowie widoczność w realu jest inna,,byczki ładne,,twoje?

Tak byczki są moje w wieku 19-20 miesięcy i zastanawiam się czy opłaca się trzymać je do wieku 24 miesięcy czy sprzedać już teraz

Karol2121    4

Witam, poszukuje hodowców Simentala w Podkarpackim, potrzebuję kupić jałówkę/cieliczkę prosiłbym o jakieś namiary :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się