Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez maniek9
      witam interesuje mnie opinia o agregatach Rolex. Czy to to samo co Bomet?
    • Przez Mateo111
      Witam koledzy posiadka ktoś taki agregat rau 4 m hydraulicznie składany jaki jest po nim pole uprawione i czy nic sie nie gnie czy nie pęka pytam sie bo kciał bym taki kupić,

• Przez sebarr
      Czy ktoś użytkuje szeroki na 6-7m agregat przedsiewny??

Stoję przed zakupem agregatu przedsiewnego, w grę wchodzi tylko Bednar i mam do wyboru 5m lub 7m. Myślę, że optymalne było by 6m ale niestety nie ma na tę chwilę tej szerokości w dobrej popokazowej cenie. Chodzi mi o model SWIFTER SO F. 

Myślę, że 5m do za mało dla tego ciągnika ale 7m trochę mnie przeraża i zastanawiam się czy ciągnik nie będzie musiał mieć zakładanych bliźniaków- a to odpada ze względu na odległości od pola do pola.
      Wiem, że wg danych technicznych moc zalecana do 7m to 180-220km więc powinno wystarczyć ale może ktoś ma doświadczenia z takim agregatem to bardzo proszę o opinie.
      Bardzo proszę o opinie osób które mają agregaty o podobnej szerokości a nie dobre rady osób które "dużo czytają forum i wiedzą..."

• Przez audia424
      Witam nieznalazlem nic o tej firmie Gamatechnik jesli ktos mial do czynnienia z ta firma prosze o opinie cena to okolo 8500zl 2.7m 

• Przez AleksanderX
      Mam zamiar kupić agregat talerzowy Strumyk 3m z hydropakiem i pekerem cena zachęcająca bo 12,5 tys brutto plus dodatkowa wał rurowy na kukurydzę ale już dodatkowa dopłata Oglądając w internecie dość fajnie wygląda ale jak się sprawuje w praktyce  Może ktoś kto go posada podzieli się swą opinią