Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aju13    0

mam mały problem kupiłem hl 6011 i ma ona dwa przewody hamulcowe zasilanie i powrót dórze ciągniki majom dwa wejśćia do hamulcuw a ja mam jedno co z tym zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

To nie jest zasilanie i powrót, a zasilanie i sterowanie. Da się to przerobić na układ jednoobwodowy, zrób fotkę zaworu sterującego i wyslij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aju13    0

fotka będzie w poniedziałek

 

MODERATOR: Posty piszemy w pierwszym okienku i nie cytujemy poprzedniego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

poniedziałek minął, a ja też chciałbym wiedzieć jak to zostało rozwiązane

 

myślę że oby dwa przewody podłancza się do tego jednego przy ciągniku montując trójnik

dobrze godom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Bardzo źle godosz. Ma pozostać tylko jeden przewód, drugim można sobie majtki podwiązać- zamiast paska. Czekam na foto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

a który, czerwony czy żółty..

 

skoro ten drugi przewód jest od sterowania to czym on steruje i jak?

i czy można dorobić coś w ciągniku aby móc zamocować ten drugi przewód?

 

czekom na fotosik,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

a ja ci cwaniaku zaraz przywale bana - to jest forum polskojezyczne a nie cwaniackopolsko jezyczne, bedziesz pisał po polsku?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

Dobrze Szanowny Panie od stawiania Banów.

Otóż pisałem tamtego posta lewą ręką w słabej kondycji fizyczno-psychicznej.

Niestety często taki bywam gdyż pracując fizycznie jako Tapicer (na akord) dorabiając do prowadzonego gosparstwa rolno-rybnego (jak źle napisałem to mnie popraw).

Niestety taka praca bardzo wyczerpuje człowieka i stracznie mnie bolą palce. :rolleyes:

Ale niestety Tutaj nie mogę liczyć na odrobinę wyrozumiałości i choćby zrozumienia.

Dla Ciebie to może być cwaniackopolsko języczne słownictwo ale dla mnie nie.

Czasem lubię napisać coś polską gwarą, ale również zdarza mi się pomylić i nie spojrzeć na to co napisałem.

 

yacenty skoro się jednak mylę i Ty masz rację to albo mnie popraw i napisz po swojemu (polskojęzycznemu) albo po prostu walnij bana i sie nie pier....

 

PS. Poprawiłem poprzedni mój cwaniackopolsko języczny post, ale ten post nie jest na temat :D >>>ban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

kogo to interesuje gdzie pracujesz?

wchodzisz na forum gdzie obowiazuja pewne zasady wiec sie stosuj, nie pasuje? nie musisz pisac - proste jak konstrukcja cepa


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

wiadomo, jak przychodzi co do czego to nikogo nic nie obchodzi bo po co znać czasem przypadkową przyczynę

zasady są zasadami, ale wądpie żeby ktokolwiek pisał teksty uwzględając zasady i regulamin i się starać żeby było idealnie a błędy są błedami które wszędzie można napotkać,

Ty równierz nie musisz pisać, jakby co

ja to nie Ty

nie zostawiam niedomówień

bo powiem szczerze, strasznie mnie wkurw.... te słowa: cwaniackopolsko języczne pisanie, kierowane do mnie

nie jestem idealny, nie dbam o to co piszę, jak nie pasuję tutaj to mnie zbanuj i masz spokój, i w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

nie ma takiej mozliwosci zeby obchodziło mnie co robi 100 tyś użytkowników które odwiedzaja strone,

ja poprostu musze pilnowac zeby ta strona przyciagala ludzi i trzymała jakis poziom.

 

i jeszcze ty chcesz zeby banowac - kolejny ktory strzela focha na to ze zwroci sie mu uwage, normalnie jak dzieci w piaskownicy.

kolego czy jak idziesz na dyskoteke i zaczynasz wywijac cos co nie jest ogolnie przyjete za standard to idziesz i prosisz bramkarza zeby dał ci w zeby i wywalil z imprezy czy moze wolisz wyjsc i pojsc na inna impreze?

 

a co do tego sformułowania cwaniackopolsko podobnego - kazdy to proboje sie jakos lansic uzywajac pseudo gwary jest dla mnie cwaniakiem,

generalnie tematy poza HP na AgroFoto maja byc pisane klasyczna polszczyzna - użytkownicy nie musza się zastanawiac o co kurde temu gosciowi chodzi, chcesz pisac o gwarze to albo przejdz do HP albo poszukaj jakies forum ktore jest tylko o gwarze


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

jak napiszę : godom, ino, przecie, choć,

to chyba wszyscy rozumią,

pogwarze lub po błędach uwarzasz użytkowników za cwaniaków? no nieźle

 

i wcale o gwarze nie zamierzam mówić, a o tych przewodach

bo też ciągłem 2 przyczepy metaltech z hamulcami dwuobwodowymi i nie miałem jak ani gdzie podłączyć przewody, i zastanawiałem się nad przejściówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

i wcale o gwarze nie zamierzam mówić, a o tych przewodach

bo też ciągłem 2 przyczepy metaltech z hamulcami dwuobwodowymi i nie miałem jak ani gdzie podłączyć przewody, i zastanawiałem się nad przejściówkami

Więc pytaj rozumnie bo na pytania o kolorowych przewodach odpowiem: czerwony do czerwonych majtek.

Co do przeróbki w ciągniku, może sprawę załatwiłoby dodatkowe wyprowadzenie przewodu ze zbiornika i założenie miękkiej "miękkiej" końcówki. tym przewodem szłoby zasilanie. Nie jestem do końca przekonany jak w tym układzie zachowuje się ciśnienie w wyjściu sterującym. Po niedzieli sprawdzę w cięzarówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

kolory są istotne bo jak się domyślam to czerwony jest od zasilania a żółty od sterowania (ale może być odwrotnie)

tak czy siak, przy ciągniku trzeba by było jedną przejściówkę zamontować (sterowanie)

drugi przewód jak mówisz bezpośrednio do zbiornika,

miękka końcówka? chodzi Ci o tą standardową montowaną w dwuobwodowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

spróbuj zmienić format pliku, bmp, JPEG, GIF

 

albo będzie prościej jak wejdziesz na tą stronkę Imageshack

po prawej wybierasz upload: image, wybierasz plik, wpisujesz swój e-mail i klikasz: host it

po chwili dostajesz na tej stronce 4-5 linków (tego obrazka) dla różnego celu, kopiujesz jeden z nich (może być drugi lub trzeci link) i przy pomocy wstawiania linków (czwarta zielona ikonka powyżej) wstawiasz skopiowany wcześniej link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie pisz posta pod postem bo Cie admin albo mod zje jak zobaczy :D


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

i dlatego łapiesz kolejne 10% - po polsku rozumiesz? czy zgrywasz tutaj twardziela?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aju13    0

nie zgrywam twardziela tylko niemoge sie połapać na tym forum

 

forum nie foróm

Edytowano przez tommy66692

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

to do przedszkola, to ze nie wiesz jak uzywac 3 przycisków nie znaczy ze mozesz robic obore, nie wiesz to przeczytaj FAQ albo inne tematy o forum


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

to są chyba jedne z pierwszych hamulców dwuobwodowych

 

są w sumie 2 metody aby hamulce działały

I przerobić w przyczepie na jednoobwodową instalację hamulcową

II przerobić w ciągniku na instalację dwuobwodową instalację hamulcową

 

pierwszy wariant jest niezwykle prosty ale raczej droższy

ale drugi wariant jest wydaje mi się lepszy, bo wtedy będzie można ciągnąć przyczepę z jedno i dwuobwodowymi hamulcami

wybór należy do Ciebie

ale przy zakupie trzeba było uwzględnić czy hamulce będą pasować do posiadanego ciągnika

 

 

yacenty ty zawsze musisz swoje 3 grosze powiedzieć, i wyolbrzymiać problemy, przedszkole, 3 przyciski, obore, żałosne

 

a i jeszcze te 2 takie same posty pisane pod rząd to nie były takie same, bo inne zdjęcia posiadały, oto linki:

Zdjęcie pierwsze

Zdjęcie drugie

można było je sprawdzić i połączyć,

a aju13 trzeba po prostu nauczyć, bo nie każdy się komputerami interesuje i klika wszędzie gdzie popadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Szkoda, że nie ma fotki z innej pozycji , bo tu nie za wiele widać połączeń z prawej strony od dużego zaworu. Archaiczne są te zawory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

też prawda, ale po błędach można się nauczyć który gdzie przypinać, i wtedy zaznaczyć kolorami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomb2
      Zbliża sie zima ;D a więc planuję wyremontować moją 4,5 t jednak nie wiem czy dojdzie to do skutku ??? Jeżeli znajomu udostepni mi garaż to tak bo on ma ogrzewany A więc mam kilka pytań.
      - ile mogą kosztować burty do przyczepy 4,5 t typ D-46B
      - Lepszcze są z blachy falistej czy z prostej ?
      - Jakiej grubości blache dać na podłoge ?
      - czym najlepiej wyczyścić przyczepe, czy piaskowanie się opłaca ile może kosztować?
      Narazie tyle
    • Przez MichaKpiski
      Chcę przerejstowac przyczepę Sanok D47A (wywrotka) , w dowodzie mam wpisane rok produkcji, numer podwozia , dopuszczalną łatwość 3500, Pani w starostwie powiedziała że diagnosta będzie musiał ustalić pozostałe dane. Czy ktoś by się podzielił pozostałymi danymi jakie ma wpisane w dowodzie ? z góry dziękuję
    • Przez PawelS
      Witam potrzebuję opinii na temat firmy Perfect-Agro Koluszki, gdyż prawdopodobnie będę u nich zamawiał przyczepę, są one całkowicie odnowione i wyglądają jak nowe a cena to jest 1/2 w porównaniu do Nowej np Pronarki. Czy ktoś z użytkowników kupił od niech przyczepę i czy jest zadowolony jak z trwałością i wykonaniem >? Za każdą informację będę wdzięczny 
      http://www.remonty-przyczep.com/ 
    • Przez Hinco
      Czy teraz można zarejestrować jednoosiówke SAM do traktora? Bo kiedyś ojciec zrobił do samochodu i problemu nie było, a jakby sie dało traktorową rejestrnąć byłoby miło..
    • Przez koyack
      Witam wszystkich. Zastanawiam się nad zakupem przyczepy uniwersalnej  ściana przesówna. Służyła by do transportu zboża, kiszonki z qq oraz jaka rozrzutnik obornika. Przeglądając oferty różnych firm trafiłem na ogłoszenie firmy Agrotechnology z Rzeszowa. Ale nigdzie nie mozna znaleźć informacji o ich produktach. Interesujące jest uniwersalne podwozie do różnych przeznaczeni np można po ściągnięciu zabudowy przyczepy zamontować na podwoziu beczkowoz.  Czy ktoś miał doczynienia z tą firmą? Jakieś opinie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje.  Załączam link do ogłoszenia. 
      https://www.otomoto.pl/maszyny-rolnicze/oferta/agrotechnology-przyczepa-ze-sciana-przesuwna-up-pza-27-jedna-rama-wiele-narzedzi-ID6Gg380.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj