rolnik-k

Jaką długość ma wasza wieś?

Polecane posty

rolnik-k    0

Jak w temacie ;) Ja Podobno na opolszczyznie mieszkam w najdłuszej wsi Szybowice długość 7,5 km. Jak tam jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

Mój Aleksandrów ma coś ponad 10 km . Najdłuższa wiocha w województwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

Moja ma ok 3km ;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetmen    1

U mnie tak około 4 kilometrów. Wiem bo mieszkam ostatni...


John Deere 6130/Zetor 6340+tur trac lift 100/Zetor 7211/Ursus C-360-3P/Ursus C-328
Pracujo na ponad 70ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja wieś jest rozwleczona trzeba by dokładnie zmierzyć.Mam pytanie do kolegi"URSUSS"czy twoja wioska Aleksandrów to ta przed miejscowością Łuków bo codziennie do szkoły jadę przez Aleksandrów albo i pewnie tym samym autobusem. ;)


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Moja ma 7km ;)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
quercus    7

Hmm... moja ma może z 2km. Ale powierzchnia to 750,24 ha ;) (Dokładne dane z 2006 roku)


,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Moja około 7-8 km ma 2,5 tys mieszkanców z czego 16 mieszkańców to rolnicy.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rabin    0

Moja wieś ma ok 3,5 km. Jestem drugi albo przedostatni, zależy z której strony patrzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

A ja jestem w samym centrum , a ma może z kilometr , jest 100 numerów domów i około 600 mieszkańców , w tym może z trzech rolników którzy mają więcej jak 20 ha ( w tym ja ;) ) , a reszta średnio po 3 ha , jedynym atutem tej wsi jest bardzo rzdrobnione rolnictwo , przez co nikt oprócz nas nie ma kombajnu i wielu sprzętów , i jest pole do popisu dla mnie , w usługach , atak to ame minusy , ponieważ największe pole we wsi posiada mój tata , i ma ono 2,2 ha ( śmiech na sali ) , działki mają zaledwie 25 metrów szerokości , i chcąc stawiać obore nie ma przejazdu przez odwurko , i ogólnie to zawistni ludzie , którzy zazdroszczą areału i dobrej prosperacji w rolnictwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141
A ja jestem w samym centrum , a ma może z kilometr , jest 100 numerów domów i około 600 mieszkańców , w tym może z trzech rolników którzy mają więcej jak 20 ha ( w tym ja ;) ) , a reszta średnio po 3 ha , jedynym atutem tej wsi jest bardzo rzdrobnione rolnictwo , przez co nikt oprócz nas nie ma kombajnu i wielu sprzętów , i jest pole do popisu dla mnie , w usługach , atak to ame minusy , ponieważ największe pole we wsi posiada mój tata , i ma ono 2,2 ha ( śmiech na sali ) , działki mają zaledwie 25 metrów szerokości , i chcąc stawiać obore nie ma przejazdu przez odwurko , i ogólnie to zawistni ludzie , którzy zazdroszczą areału i dobrej prosperacji w rolnictwie ;)

 

 

Podobnie jak u mnie też mamy takie wąskie działki. I 2 kombajny we wsi.

Wieś ma ok 3km i ponad 70 numerów.


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

Moja ma gdzieś tak 2-3 km,a w sąsiednia wioska jest jak duże kolo/rondo. Wjedzie się z jednej strony, a wyjedzie się z drugiej. Ma to koło ok 1.5 km długości


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

najdluzsza wies to podobno zawoja pod babia gora ok 15 km,najwieksza kozy k bielska-bialej -10200 mieszkancow,najmniejsze miasto ma 800 mieszkancow[zapomnialem jak sie nazywa].moja wies ma 3km.zanim ja okroili miala ze 6km.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian007    153

A moja 100m ;) . i 9 mieszkań. Nie moja wina że tak są porozwalane po terenie ;)


trzymajmy się kupy bo kupy nikt nie ruszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

moja około 2.5 kilometra ja mieszkam na środku a pola mam na początku i na końcu wsi heh ;)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luckywasak    15

Co do zaludnienia to wieś Pławienko - 2 numery domów.. Ciekawe czy mają sołtysa???

 

Nie znam wymiarów swojej wsi, w każdym razie ma 390 ha, ok 200 mieszkańców, ponad 40 numerów, Jest położona na wysokości 155 mnpm, 51*51'N, 22*28'E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj