darek16

Nowa Owijarka Agro-Max Czy Stara Sipma

Polecane posty

darek16    25

Stoje  przed wyborem owijarki i nie wiem ktora wybrac nowa Agro-Max, Strumyk Tosia badz jeszcze jakas inna z gwarancja 2letnia czy uzywana sipme,   owijarki sa w podobnym przedziale cenowym.. licze na konkretne podpowiedzi. Z owijarka będzie współpracowała najprawdopodobniej 30 chyba ze nie da rady wtedy 60 noi oczywiscie owijarka z stawiaczem.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

nowe nie zawsze jest dobre, bo chce robic maszyna a nie ja reklamować, nie znam opini uzytkownikow tych nowych owijarek. Sipma juz bardziej sprawdzona ale cena podobna i dla tego sie waham.. 


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazek11    0

witam ja posiadam agro max i

powiem ci ze lipa,przy c330 i mf 235 chodzila bardzo wolno,dzwonie do serwisu i mam slabe pompy mowie,no to probujemy inne traktory ktore owijaly innymi owijarkami i tak samo,dopiero probuje duzym landini 8880 pompa 43litry no to wmiare ale przy takiej pompie to powinno bele wywracac ale zapomnij,no i dzwonie a oni gatka szmatka wiec pomyslalem ze sam musze to rozwiazac kupilem wieksza zebatke o 4 zeby wiecej i jest ok,

a towar jakosc to takie chinskie mi sie wydaje zobaczymy lancuch juz 2 razy dociagalem tez slabej jakosci

jak bym mial wybor jeszcze raz kupilbym sipme lub drozsza,to moje zdanie.

a gwarancja to tylko papier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Kazek11 właśnie o taka opinie mi chodziło dzieki bardzo za pomoc mam juz na oku sipme za 4,5 z stawiaczem wiec tylko pojadę ja zobaczę i troche cene zbije, ciekawi mnie jeszcze strumyk Tosia ale mysle ze podobna będzie do agro max.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazek11    0

jeszcze ci powiem ze na sipme slyszalem tylko jedna opinie zla to o te obroty ze sie slabo kreci ale to moze przez pompe

ale jest to firma znana i mysle ze solidniejsza i stal lepszej jakosci, czesci sa wszedzie dostepne

a do mojej jak sie pytalem to co to za firma odpowiadali i tyle na temat

przy kupnie patrz na wywrot i folia 50 i 75 a jak uzywana to zebatki i lancuch to bedziesz wiedzial jaki stan uzycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boprin    0

W mojej agro- max, pękł łańcuch po ok. 50 balotach. Kupiłem nowy i teraz wszystko jest ok, a łańcucha nie przyjęli na gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazek11    0

no wlasnie to na co ta gwarancja jest do cholery,mnie to wszyscy oslabiaja jak ci wpychaja obiecuja ,a jak dzwonisz to sam widzisz szkoda gadac i pisac kazdy ma jakies doswiadczenie czasem sie uda czasem nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bobb    0

Witam.Owijarki AgroMax omijać szerokim łukiem żadnej gwarancji nowa owijarka kupiona w 2022 roku, wyginające się profile , blat pod obrotnica z blachy gniota wygina się pod ciezarem belki ,Servis nie wiele się interesuje, już na dzień dobry uznaje winę użytkownika normalna masakra, tego nawet złomem nie można nazwać nie polecam tego nikomu i zapewne sprzętów tej firmy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez THE-kiler
      Witam kupiłem zdekompletowaną owijarkę samozaładowczą Ariadna poszukuję do niej  sterownika . Widziałem na Olx iż ktoś miał na sprzedaż z okolic Podlaskiego, Kobylin-Borzymy (przepraszam jeśli źle napisałem miejscowość lecz wieczorem natrafiłem na ogłoszenie a rano już go nie było) Byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez Jamalek
      Panowie, 
      Proszę o podpowiedź kupiłem owijarka sipme, ma urwany wtyk do licznika owinieć, ktoś pociągnął i urwał. Podpowie ktoś jaki idzie wtyk do tego komputerka ? Mam model jak zdjęciu magnes, przewód z czujnikiem jest brakuje tylko wtyk. 


    • Przez 6441Marcin6441
      Co sądzicie o zamontowaniu układu automatyki do owijarki bel?
      Urządzenie sterowane pilotem:
       
      -automatyczne zatrzymanie owijarki po osiągnięciu zaprogramowanej liczby obrotów:
      -ustawianie w pozycji do rozładunku
      -ustawianie w pozycji do załadunku
      -rozpoczęcie cyklu po wysłaniu sygnału z pilota sterujacego
    • Przez przemekk800i
      witam
      stoję przed zakupem owijaki. nie wiem która bedzie lepsza do owinięcia w jednym roku jest około 600 bel unia ma owijanie na dwie folie i 3 wałki do obracania bel za to maja ma pasy. nie wiem która będzie lepsza i trwalsza .  dodam ze w tym roku miałem do czynienia z owijarka na linki i z bocznym załadunkiem wszystko ok ale to nie jest to
      proszę o poradę.
      pozdrawiam 
    • Przez piootr
      Mam zamiar kupić owijarke z sipmy na folie 50 i 75 cm , urzytkuje ktoś taką maszyne albo jakąś inną owijającą folią 75 cm jak się coś takiego sprawuje , powinno się szybciej owijać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj