darek16

Nowa Owijarka Agro-Max Czy Stara Sipma

Polecane posty

darek16    15

Stoje  przed wyborem owijarki i nie wiem ktora wybrac nowa Agro-Max, Strumyk Tosia badz jeszcze jakas inna z gwarancja 2letnia czy uzywana sipme,   owijarki sa w podobnym przedziale cenowym.. licze na konkretne podpowiedzi. Z owijarka będzie współpracowała najprawdopodobniej 30 chyba ze nie da rady wtedy 60 noi oczywiscie owijarka z stawiaczem.

AF - to Jest To:)

Wiadomość z agroFakt.pl

darek16    15

nowe nie zawsze jest dobre, bo chce robic maszyna a nie ja reklamować, nie znam opini uzytkownikow tych nowych owijarek. Sipma juz bardziej sprawdzona ale cena podobna i dla tego sie waham.. 

kazek11    0

witam ja posiadam agro max i

powiem ci ze lipa,przy c330 i mf 235 chodzila bardzo wolno,dzwonie do serwisu i mam slabe pompy mowie,no to probujemy inne traktory ktore owijaly innymi owijarkami i tak samo,dopiero probuje duzym landini 8880 pompa 43litry no to wmiare ale przy takiej pompie to powinno bele wywracac ale zapomnij,no i dzwonie a oni gatka szmatka wiec pomyslalem ze sam musze to rozwiazac kupilem wieksza zebatke o 4 zeby wiecej i jest ok,

a towar jakosc to takie chinskie mi sie wydaje zobaczymy lancuch juz 2 razy dociagalem tez slabej jakosci

jak bym mial wybor jeszcze raz kupilbym sipme lub drozsza,to moje zdanie.

a gwarancja to tylko papier .

darek16    15

Kazek11 właśnie o taka opinie mi chodziło dzieki bardzo za pomoc mam juz na oku sipme za 4,5 z stawiaczem wiec tylko pojadę ja zobaczę i troche cene zbije, ciekawi mnie jeszcze strumyk Tosia ale mysle ze podobna będzie do agro max.

kazek11    0

jeszcze ci powiem ze na sipme slyszalem tylko jedna opinie zla to o te obroty ze sie slabo kreci ale to moze przez pompe

ale jest to firma znana i mysle ze solidniejsza i stal lepszej jakosci, czesci sa wszedzie dostepne

a do mojej jak sie pytalem to co to za firma odpowiadali i tyle na temat

przy kupnie patrz na wywrot i folia 50 i 75 a jak uzywana to zebatki i lancuch to bedziesz wiedzial jaki stan uzycia

Boprin    0

W mojej agro- max, pękł łańcuch po ok. 50 balotach. Kupiłem nowy i teraz wszystko jest ok, a łańcucha nie przyjęli na gwarancję.

kazek11    0

no wlasnie to na co ta gwarancja jest do cholery,mnie to wszyscy oslabiaja jak ci wpychaja obiecuja ,a jak dzwonisz to sam widzisz szkoda gadac i pisac kazdy ma jakies doswiadczenie czasem sie uda czasem nie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Zetor5340
      Witam.
      Jak wyzej,co sadzicie o owijarkach samozaladowczych??
      Czy to maszyna duzo pomaga?
      Za ile mozna taka kupic?
      Ma ktos z was taka??
      Oplaca sie,kupowac taka owijarke?
      Prosze napiszcie cos o tym sprzecie.
      Jak pracuje taka owijarka?

Tu mam pare przkladow: http://maszyny-rolnicze.low.pl/maszyny-rolnicze170.htm
    • Przez krystek1992
      Czy ktoś użytkuję takie owijarki? Czy warto patrzeć na polskich producentów Sipma, MF, Unia? A może lepsza zwykła tylko że z czołowym załadunkiem? Czy owijarka z załadunkiem bocznym poradzi sobie z belą o masie 1000- 1200kg?
    • Przez MałaMi
      Owijarki Tosia Strumyk. Podczas owijania bel w pewnym momencie stanęły wałki. Wogole się nie kręcą. Jaka może być przyczyna
    • Przez redbull
      Witam ,
      Czy ktoś miał problem że podczas stawiania bel stawiacz robi dziurę w stawianej beli owijarka sipma maja , nie mam pojęcia czym jest to spowodowane , regulowałem prędkość stawiania bel , prędkośc jazdy podczas stawiania beli i nic, owijarką robie już 3 sezon i wcześniej nic takiego się nie działo, w tym roku robię na pewno  cięższe  bele niż wcześniej , czy może to być przyczyną robienia tych dziur?, może ktoś coś doradzi
    • Przez Domek96
      Witam mam problem z licznikiem od owijarki ,mianowicie sam licznik działa tylko coś przerywa raz liczy raz nie .Nie wiem może coś z przewodem się dzieje albo z magnesem ,coś nie łączy,a przewód od licznika musi dotykać  magnes czy nie.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj