Skocz do zawartości
Belarus6651

Belarus 1025.3 czy New Holland TS 115

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

Belarus6651    0

Witam wszystkich poszukuje ciągnika do przyczepy samozbierającej marki opalenica.
Ciągnik będzie w ciągu roku woził 70 przyczep.

Interesuje mnie:
Belarus 1025.3
New Holland 115TS
Który według was najlepiej się nadaje?

Gospodarstwo liczy 25 Hektarów
cena max 95000 tysięcy zł.
Z okazji zbliżających się świąt życze wam dużo zdrowia,radości i miłości.

Ja bym brał NH ze względu na 100 razy lepszy komfort. Wygodna i dobrze wyciszona kabina skrzynia też wygodna. PS
Wzahemnie. Sorrka że nowy post ale apka nie pozwala na edycję postów

Wiadomość z agroFakt.pl

boo45    2

a nie lepiej jakiegos starego mtz w granicach 15k? Dokupisz mu szersze tasmy wom +drobna kosmetyka lub ewntualnie jakis remoncik i do 20k masz ciagnik na lata do tej przyczepy. Czy jest sens ladowac sie w koszta tzn powyzej 90k? za roznice mozesz dokupic jakas koparko-ladowarke tez w granicach 20k np mtz borex lub ostrowek na 4 garowym perkinsie 0325b do rozgarniania i ubijania pryzmy.

Huberto89    34

Użytkuje takiego NH napewno jego plusy to komfort, skrzynia biegów z półbiegami, bardzo dobry promień skrętu.

Za belarusem chyba tylko cena części przemawia.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez kopokop
      Witam jaki byście polecili ciągnik do pługa unia atlas 5 skib.Ziemie lekkie .
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez jasikor
      Witam 
      Planuje zakup ciągnika o mocy 140-150 km. Pod uwagę biorę JD 6155 M POWER QUAD ECOSHIFT  oraz MF 7615 DYNA 6 ewentualnie 7614 DYNA 4. Wyposażenie ciągników miałoby być podstawowe wraz z przednim TUZ-EM i WOM-em oraz amortyzacja przedniej osi i kabiny. Chciałbym usłyszeć opinie właścicieli i użytkowników obu modeli, podzielenie się spostrzeżeniami. Chciałbym trochę dowiedzieć się na temat silników AGCO POWER stosowanych w MF - wady i zalety w stosunku do Perkinsa, spalanie, awaryjność. 
      Ceny obu modeli są podobne. proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami. 
    • Przez jacentop
      Witam wszystkich użytkowników forum mam zamiar kupić nowy ciągnik zastanawiam sie nad steyr 4120 albo john deere 6120m co byscie wybrali ,pomocy bo mi głowa już pęka.