cyborg15

Jakie macie Deutz Fahr

Polecane posty

Olik    3

Ale pewnie całe 70 ha to grunty orne zasiewane zbożem ?


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Deutz D6806A

 

-Zwinny

-napęd na cztery koła

-prosty w obsłudze

- sporo czesci zamiennych (silniki z tego modelu wykorzystywano do wielu urządzen stacjonarnych)

- osobna zbiornik na olej hydrauliczny

- wydajne wspomaganie

- umiarkowany apetyt na paliwo

 

 

Mam go od niedawna. Zobaczymy jak sie bedzie sprawował.

 

Zapomniałem dodac ze posiada tur-a dedykowanego do tego modelu, niestety jednosekcyjny ale w niedługim czasie dołożę 1 sekcje.

 

Po pierwszych pracach w polu moge śmiało powiedzieć ze jest to ciągnik bardzo oszczedny- w cyklu mieszanym (brona, tur, kultywator. pług, dojazdy) spalanie mieści sie w 5 litrach na mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coffey23    21

Mam od niedawna df agrotron 6.45 145 KM z 1996 roku 6300 mtg do niego jak na razie agregat lemken smaragd 9 , 3m szeroki i agregat uprawowo siewny brona wahadłowa amazone wał paker i siewnik tej samej firmy .Teraz czekam na wiosnę żeby sprawdzić sprzęt co pokaże ;)

 

ps.może ktoś wie jaki udźwig na przedni tuzie ma ten ciągnik ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAX25    0

Ja mam DF K100 PL rok 2006 grudzień 1100mgh ciągniczek za***iście wygodny w pracy i w transporcie niemam zastrzerzeni do niego prawie wcale prucz jednej poraz trzeci miałem wymieniane sprzegło główne i poszukuje wszystkich urzytkowników którzy mieli ten sam problem pozdrawiam i na odzew czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka31    31

DF agrotron 130 mam zrobione 500mtg, narazie nic za wiele nie mogę o nim powiedzieć,na 700mtg uszczelka pod deklem rozrządu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

jeszcze z miesiąc i bedzie u mnie agrotron 150 ,w sumie to już stoi na placu u dilera ale czekam na resztę maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olik    3

@kapitanie jak już go dostaniesz to porób kilka fotek, wrzuć do galerii, a i fajnie byłoby jakbyś coś o nim napisał :)


DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Niech no ja się pochwalę!Od 2 tygodni jestem tatuśkiem poraz trzeci,a od dzisiaj posiadaczem Agrotrona K 410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

to dalej @KAROL4 chwal sie ile dałeś jakie wyposarzenie i gdzie go kupiłes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Kupiłem w Savonie,dobralem tylko kółka 440/65/28,540/65/38 i max obciążniki na przód.Cena-około200tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

a masz pneumatycznie zawieszona kabine?


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Tak jak napisałem wyżej,beze amortyzacji-standard+kółka+obciążniki(wielki plus to oddzielny olej instalacji hydraulicznej)Polecał bym jednak amortyzację przodka-więcej wymagań nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luk2782    19

sam widze róznice K100 z pneumatycznym zaiweszeniem kabiny i MK3 z taka sama kabina + mieka oś róznica widoczna. tez troszke załuje ze nie wziełem miękiej przedniej osi. fajnei ze masz oddzielny zbiornik oleju instalacji hydraulicznej ja jeszcze sie na to nie załapałem no i masz mocniejsza pompe o 15l/min :)


Nie ma piękniejszego dzwięku niz ryk 7,1 litrowego Deutza - muzyka dla moich uszu:)

szacunek dla NH ale respekt uznanie i oddanie dla DEUTZ-FAHR-a:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matus951    6

Ja mam poczciwego DX 110, ale jestem z niego zadowolony. Do Grubera albo pługa-4 obrotowego jest dobry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja mam Df agrotron 150+tur ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemmek    0

Na ciągnik czekałem 5 miesięcy. Obciążniki na przodzie 750 kg, miękka przednia oś, podgrzewane lusterka, dodatkowe lampy robocze, radio, cena 198000 zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

xxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

df agrotron 128

rok prod.2004

mtg 1500

jak narazie bezawaryjny :P

pracuje na 110ha

 

df 5485ht

rok prod.2007

dwie powazne awarie padła skrzynia biegów i wadliwa inst. elektryczna ( usuniete w ramach gwarancji)

co do tych usterek to sewisanci muwili ze to były wady fabryczne pierwszy przypadki takiego typu awari

 

w trakcie załatwiania

agrofarm430dt jako ciągnik pomocniczy :)


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj