cyborg15

Jakie macie Deutz Fahr

Polecane posty

ciagtra    2

M600 i 610 juz zaprzestano. Z powodu nałożenia na producentów obowiązku produkcji silników z nową normą spalin Euro 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podcepiomy    35

Model - Agrotron K420

Rok - 2012

Przebieg - 3,3 mtg

Opcje - przedni TUZ i WOM, wyższe i szersze opony, kabina amortyzowana i reszta to wyposażenie wersji B

Ciągnik jako główny w gospodarstwwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Jestem z okolicy Ladka Zdroju (powiat Klodzko), niedawno zamienilem zetora 16145 na DF DX6.30 (1986 r.) i DX 110 (1980 r.) oba bez intrukcji obslugi. Czy ktos moze mi pwiedziec jakie oleje i filtry zastosowac? Moze ma do odstapienia instrukcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ecopiotr    106

Jestem "zachwycony" serwisem SDF. Bylem u 3 dilerow i nikt nigdzie nie byl w stanie mi powiedziec jakie oleje stosowac w DX 110 i DX 6.30!!!! Instrukcja obslugi? To samo!!! Zastanawiam sie (a raczej watpie) czy slowo "serwis" jest tu na miejscu. Dla wszystkich posiadaczy starszych (i nie tylko) mam tez dobra wiadomosc: strona www.deutzforum.de. Sporo ciekawych rzeczy. Niestety po niemiecku(co zrozumiale).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAPRAL1    1

Model-AGROTRON K610

Rok-2012

Przebieg -8mtg

Opcje-miekka os ,amortyzacja kabiny ,tur STOLL FZ30 i reszta wyposazenie wersji B

Ciagnik jako glowny w gospodarstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igor03    4

DEUTZ - FAHR M610

rok - 2011 kupiony w lutym 2012

przebieg - 75 mtg

opcje - wyposazenie wersji B, miekka os, amortyzowana kabina,

ciągnik jako glowny w gospodarstwie (50ha) po zniwach moze o 4 ha wiecej;)

usterki - po 45 mtg byl wyciek z przedniej osi (servis stwierdzil, ze pracownik na lini montazowej zle poskladal os)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

df agroplus 100 2003rok cena około 170tys.w 2005r. przebieg 2200mth bez awari wykorzystywanie: pług unia ibis 3+1 , agregat uprawowo siewny unia z siewnikiem poznaniak talerzowy , agregat ścierniskowy lemken 6 łap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonardo1    1

model:Deutz Fahr agroplus 100 i agroplus 95

-b.dobrze jedna mała awaria tylko w 100 a w 95 bez awari!

-za agroplusa 100=78 tyś zł|za agroplusa 95=140tyś zł.

-w agroplusie 100 wymiana tarczy sprzęgła a w 95 bez awari!

-główne ciągniki

-z przyczepami 20 tonowymi

-agroplus 100=6500mtg| agroplus 95=2600mtg

-agroplus 100=używany|agroplus 95=nowy

-agroplus 100=1999r.|agroplus 95=2007r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Deutz Fahr Agroplus 100

ciągnik spisuje się bardzo dobrze bez żadnych awarii

kupiony był nowy

2006r.

1900 mtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marerek    4

Mam dwa df pierwszy to agrotron k 100 mieliśmy 2006 r mieliśmy jedną awarie w nim stopił się zbiornik od cieczy jest głównym traktorem spalanie ma nawet dobre jak na 100 konny ciągnik drugi to agrofarm 410 2011 r jest głównie w turze lub w opryskiwaczu sprawuje się dobrze jak na razie nie pali zbytnio dużo niedługo morze kupimy coś większego z rodziny df lecz jeszcze zastanawiamy się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barszczu999    1

Ja posiadam DF agrolux 80 ( bardzo niespotykany ) dałem za niego w 2010 r 69 tyś nówka ( z rurami- bardziej sadowniczy) założona kabina od c360 i lata jak głupi. Jest sporo mocniejszy od mtz 82 chociaż waży zaledwie 3900 kg. Podnośniki są takie mocne że go podnoszą ( serio - podnoszenie pługu 4 skibowego obrotowego (waży 1560 kg). Podniósł się DF a nie pług :) ) jest bardzo oszczędny i na razie nie miałem żadnej awarii. Służy pięknie i oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz2    0

czy ktos posiada instrukcje obslugi lub instrukcje instalacji elektrycznej do same explorer 2 90?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrekm30    0

- Dx 4.30 75KM 1987 rok, sprowadzony z Francji

- 10770 mtg

- niedawno zakupiony, zobaczę wiosną jak się sprawuje...

Edytowano przez piotrekm30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie.

Poszukuje ciągnika 4x4 na 20h i zastanawiałem się nad jakimś z rodziny MTZ ale ktoś mi odradził tą decyzję. Zaproponował bym kupił SAME za te same pieniądze do 50 tyś. Co myślicie na ten temat, bo nie chciał bym kupić skarbonki, a ma ten ciągnik pełnić role głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marerek    4

a ja bym ci zaproponował zetorka 7245 albo 7745 chyba że nowsze odpowiedniki ich 5340 albo 6340 by wystarczyły na 20 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSPODAR    8

Znajomy kupił rok temu DF Agrotrona 120 full wypas i jak na razie wszystko pieknie gra współpracuje z siewnikiem Gaspardo (bardzo cieżki i solidny) i spala jesli dobrze pamietam chyba około 10 l na mth

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 3 Df i Lamborghini:

1.DF Agrotron 235 2004r kupiony używany - obecnie 11tys.mth, pracuje z pługiem 6 skib obrot, Rabe, agregat 6m Opal agri, Brona talerzowa BDT 8 metrów. Frez do redlin pod marchew, czasem siewnik do nawozu 3 tony zawieszany, przy zbiorach ciąga naczepę 25ton kuku. Odwala najcięższą robotę

2.DF Agrotrac 620 2012r. kupiony nowy 350mth - pracuje z 4 obrot kverneland, agregat 4m, brona wirowa 3m lemken, talerzówka 4m, gruber na trzedni tuz, czasem rozsiewacz 2 tony zawiesz.

3.DF Agrotron K 100 2007 r. kupiony nowy - teraz 3000mth praca przy sadzeniu ziemniaka,siewach zbóż siewnik 4m, nawożenie pogłówne, opryskiwacz 2000l czasem jak nie nadążają pozoatałe to orka 3 obrot.

4 Lamborghini R4 105 2003r. kupiony nowy - obecnie 7600mth - od niego się wszystko zaczęło! Kiedyś główny ciągnik w gospodarstwie przy pługu 4 skib, obrot., agregat uprawowy 3m itp. Teraz ma tą sama funkcję co K100 tylko opryskiwacz 3000l.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz48    3

Agrofarm TTV 420 praktycznie z całym dostępnym wyposażeniem.

Mam go od 3 miesięcy i jak na razie jestem zachwycony skrzynią biegów TTV. Skrzynia bezstopniowa to inna jakość i wygoda pracy ciągnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

model:Agroplus 85

chodzi bez zarzutu

cena:60 000

awarie:pękł przewód paliwowy

ciągnik pomocniczy

prasa rolująca, pługi 4 skibowe, kultywator

motogodziny:4800

kupiony używany

rok produkcji 1999

 

O innej marce nie ma mowy! tylko -DEUTZ FAHR-

Edytowano przez DFAgroplus85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grześ77    0

Agrotron M 640 r.2010 mtg 4200

Agrotron M 600 r.2011 mtg 3800

Ciagniki od nowosci sprawuja sie bez wiekszych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

Czy ktoś posiada Agrotrona K410 i powie jak się sprawuje, i czy amortyzacja kabiny i osi to dobra sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj