roobercik

Jaką przyczepę samozbierającą wybrać?

Polecane posty

andrzej2110    535
http://www.allegro.pl/item674334091_przycz...310_quatro.html jak wam sie ona podoba?? Trochę daleko ale ma możliwość założenia 13 noży. 10 jest "w zestawie" W meilu dostałem cenę 5 tys. może by jeszcze udało się trochę spuścić na transport... Ale czy warto jo brać??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13
http://www.allegro.pl/item674334091_przycz...310_quatro.html jak wam sie ona podoba?? Trochę daleko ale ma możliwość założenia 13 noży. 10 jest "w zestawie" W meilu dostałem cenę 5 tys. może by jeszcze udało się trochę spuścić na transport... Ale czy warto jo brać??

Byliśmy zainteresowani właśnie tą przyczepą ale jednak wybór padł na większą stwierdziliśmy że za mała dla nas, po fotkach wygląda na ładną sztukę :D, i cena niewygórowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

TGR nie będę jechać pół polski za przyczepo. ta co podałem i tak jest daleko....:)

 

zetor byłeś jo oglądać czy tylko fotki??

 

dla mnie to by mogła być nawet mniejsza :D


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Niestety tylko fotki bo też daleko od mnie , ale ojciec chciał ją jechać oglądać ale trafiła się przypadkiem krone 8 ton i ją kupiliśmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konrad9922    0

My mamy Krone 5001 i wejdzie na ja cos okolo 7,5t i ciagamy ja 1012 i nie ma bata rzeby nie wjechala,ps spisuje sie bdb tylko ma trzy wały i sterownik na dworzu


Moja stajnia Ursus 1012 i c355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co myślicie o KRONE turno2800 ?? Ile można z tako dać kasy?? Jest w bardzo dobrym stanie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ups faktycznie pomyłka. Oczywiście turbo.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trq    1

Co sądzicie o "POTTINGER TOP II"? Orientuje się ktoś jaka jest jej ładowność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FNMK    0

Jakie macie?Jaka pojemność ?Z czym chodzi?

Ja mam Krone TS 30

Ma pojemność 35 m3 (po pomniejszeniu 32 m3)

Chodzi c-360 po górach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja posiadam krone turbo 2800 ładowność 4 tony (22m2). Szkoda ze nie jest na tandemie.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

mateusz1995 ale do kukurydzy cietej nakiszonke jest dobra tylko musi byc w miare szczelna po bokach i ciagnik w miare mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrianos    30

Przyczepa samozbierająca jest trochę mało wydajna jak ma się pole albo łąkę daleko :unsure:

 

 

do 15km "może być" wydajniejsza od prasy rolującej a zawsze jest to tańszy system sporządzania paszy.

 

 

Ja wolałbym na bliżniakach niż na tandemie.

 

uzasadnij kolego;D nie widziałem samozbierki na bliźniakach jeszcze..


Sprzedam:
- zbiornik na mleko 2500 litrów
- beczkowóz 4000litrów Meprozet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

W tym roku ja miałem przyczepe deutz-fahra E-327 na bliźnikach i moge śmiało powiedzieć że co tandem to tandem inny rozkład mas. Ale nie powiem bliźniaki też dużo dają niestety strasznie źle wpływają na osie (szybciej łożyska w piastach siadają)kiedy porusza się po nierównych drogach

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Ja mam łąki torfowe to chyba lepiej na bliżniakach bo pierwsze koło wpada to drugie musi jechać po tym samym sladzie i głeboko wpadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

ja też takie łąki posiadam i uwierz mi że jednak co tandem to tandem naprawde podrostru nacisk jest rozłożony na 4 punkty równomiernie a przy bliżniakach są to 2 punkty na których skupia się cały ciężar pomimo dużej powieżchni styku z podłożem. Tak więc lepszy jest tandem do którego w razie potrzeby też można bliźniaki założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Fahr E 327:)Szeroki balon,wałki,noże ale brak łamanego dysla:(


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KamilK199    9

Tak kolego tylko ze ty masz nowszy model a moj jest starszy jeszcze jasny czerwony kolor i sam napis fahr,i on ma dysiel regulowany bo moge zapiac na dolny zaczep lub gorny(regulacja na srubach),a Ty masz juz nowszy typ z regulowanym hydraulicznie zaczepem bo w tym typie co ja mam to nie było.


Ursus:360, 360 3P,Białoruś JUMZ koparka rolnicza,MF 595 MKII MP:)
a w przyszłości Fendt(612 145KM) lub MF(8110-8120,135-145KM):)
Jeśli jesteś z okolic Wielunia i Sieradza napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

i tu cie zaskocze moja ma fabrycznie łamany dyszel i to hydraulicznie

A może być inaczej??

 

Łamany dyszel to bardzo dobra rzecz :unsure:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Pietras892
      Sprzedam rozsiewacz Lely Centerliner SL
      2200l dwu talerzowy
      wysiew do 36m.
      hydrauliczne zastawianie i regulacja poziomu
      rok produkcji 2001
      nie wypracowany w dobrym stanie
      nie malowany
      nie używany w polsce
      cena 6300zł do niewielkiej negocjacji
       
       
       

       
    • Przez Baumax
      Witam mam zetora 8045 i chce do niego podpiąć sieć karmie pottinger mex 2s. Zmieniłem obroty wałka z 540 na 1000 i kosi elegancko tylko jest takie ostrzeżenie i do końca nie rozumiem (w załączniku) 
      Na razie jeżdżę na 1 polowej i obrotach 1500 bo kuku duża ale nie wiem czy dobrze robię bo nie rozumiem tego ostrzeżenia


    • Przez dragon1010
      Witam, ma problem ze zgrabiarką pottinger top 33n. Problem polega na tym jak dostać się do koła talerzowego. Odkręciłem śruby od spodu koła talerzowego, ale dalej nie chce zejść. Rozkręcał ktoś coś podobnego i wie jak się do tego zabrać? Dodaje zdjęcia: 


    • Przez Rolnik551
      Witam da radę kosić kosiarką lely splendimo 280 na obrotach 1000 na min? Mam pronara a w tym często taśmy od womu się ślizgają i kosiarka staje przy 540 
    • Przez Zuzanna1235
      Co sądzicie o pługu pöttinger servo 25 4 obrotowym, polecacie? Proszę o opinię  😊
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj