Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jastrzab7
      Witam.
      Od roku posiadam prasę welger RP 320 rocznik 2004. Mam w niej owijanie siatką. Zauważyłem, że jak prasuję słomę to baloty wychodzą większe aniżeli 150cm (nawe 180cm), a jest to prasa stałokomorowa i nie powinno być takiego zajścia. Przy prasowaniu siana wyszły idealnie 150cm - siano nie sprężynuje tak jak słoma. Co możecie mi Panowie podac jako przyczynę takiej zwiększonej średnicy balota? Wiadomo, że jest to efekt rozprężenia słomy po wypuszczeniu balota z komory, ale dlaczego tak się dzieje? Czyżby siatka którą owijany jest balot jest zbyt mało naciągnięta? - sprawdzałem hamulec przy mechaniźmie owijania siatką i jest wyregulowany prawidłowo. Siatki daję w 80% maksymalnego możliwego ustawienia, a więc to wychodzi że owija około 3 razy. 

Pozdrawiam
    • Przez Dawid5671
      Witam , zastanawiam się nad zakupem 3 metrowego siewnika pneumatycznego.
      Mam 110 ha pola / różne rodzaje ziemi od 2 do 4a
      Nie wiem czy wziąć zawieszany z broną aktywną ( lemken solitair 8 , pottinger aerosem) czy ciągany z talerzówą (horsch pronto 3dc ,lemken solitair 9, pottinger terrasem 3 )
      Traktor który by z tym jeździł to 165 konny John Deere, lub jakby dawał radę to 140 konny New Holland.
    • Przez ursus-moc
      witam ma ktos lub widzial przyczepe samozbierajaca co sie zaklada adapter i jest rozrzutnik bo mam przyczepe ale chce z niej zrobic zeby zakladac adapter przyczeoa to pottinger pirat
      ktos cos
    • Przez Mateos303
      Witam jak w tytule mam problem z wpinaniem i wypinaniem noży. Nie bardzo ogarniam gdyż kupiłem dopiero prasę Lely 445 xtracut z 25 nożami i mam problem z ustawieniem ich. Sterownik to E Link. Jakby miał ktoś może szczegółowa instrukcje co po kolei trzeba zrobić to proszę o odpowiedź. Z góry dzięki. 
      A jaki to ma związek z Ursusem C-330? Temat jest w nieodpowiednim dziale. Przeniesiony. +1 punkt ostrzeżeń
    • Przez hary6400
      witam wszystkich .
      chciałbym zakupic nowa kosiarke dyskowa a mianowicie boczna  i czołowa , jakiej firmy wybrac?? prosze o wskazówki rady co warto dołozyc
      myslałem nad zakupem czołowej 3,m a boczna 2,8 m do tego zostawu  chce podpiac valtre n 103,4 miała 111km teraz zmieniony program na 124 km
      ktore kosiarki ida lżej a ktore cieżko , co polecacie czekam na podpowiedzi
      pozdrawiam:)