klos

Reality show w oborze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
klos    0

Mlekpol rusza z nowa kampania swego sztandarowego produktu - ,,Łaciatego". Uruchomiono nawet stronę na której 24h/dobe możemy oglądać życie krow w jednej z podlaskich obór. Kamer w sumie jest 4. Musze powiedzieć ze dla mnie to dosyć ciekawe popatrzeć jak inni sie ,,mecza" przy obrzadku :) Fajnie jest tez porównać swoja prace do pracy innych, ewentualnie coś ciekawego podpatrzyc.

http://www.laciate.o2.pl/

słyszeliście o tej stronce? Jak wam się to podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

W mordę jeża. Czego to nie wymyślą. Właśnie sobie lukałem jak gość podrzucał paszę. Ciekawe pracownik czy właściciel. Ja o tej porze to już w oborze nie siedzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

Ale się obudziliście :)

 

W temacie ciekawe filmy już kilka dni temu link wkleiłem, poza tym wczoraj na czacie odbyła się dość ciekawa dyskusja nt. tego 'portalu' :)


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klos    0

No tez zauważyłem ze coś długo im schodzi, doj zaczęli chyba po 18 i dopiero skończyli :);)

Tak patrze ze niezły zapierdziel tam maja, samo pościelenia krowom zajmuje mnóstwo czasu bo słomę noszą niewiadomą skąd, a i korytarze gnojowe chyba łopatami czyszczą o ile dobrze zauważyłem. Szok

To tyle plotkowania hehe. Ale w sumie musieli wiedzieć na co się godzą, zresztą pewnie niemała kasę za to dostają

Ja bym się raczej nie zgodził heh żeby mnie ktoś podglądał w trakcie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

No i tam można w grę grac i już zrobiłem błąd bo nie nakarmiłem krowy ;/


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smieszne ale reklama jest!!


Wolnostanowiskowa, głęboka ściółka, DelAval rybia ość 2*5 szt., 2 stacje paszowe, szczotka, 44m.x23m.... BAJKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę naprawdę mają ludzie fantazje ale pomysł podoba mi się jak ludzie mają reality-show to dlaczego krowy nie mogą mieć ;) ale jest z tego pożytek krowy słuchają muzy i produkują mleko.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Bdb pomysł na reklamę. I krówki można sobie pooglądać, i obrządek. I muzyki posłuchać ;) Jak dla mnie bomba ;)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ciekawe czy zgodzili by się umieścić tam logo AF <mysli>


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

Najłatwiej mail-a napisać do nich.

 

Co to jest na 3 kamerze po lewo?


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm poidło??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Co mnie zaciekawiło rano (około 10:30). Obora nie jest przejazdowa ;) Wjechał wozem paszowym a potem wycofał. Potem wjechał tyłem i rozdał na to stronę co jest kamera.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Nie chwaląc się też u siebie w oborze mam reality show ;) ... Też mam kamerę na podczerwień załączaną bezprzewodowo z łóżka pilotem i mam widok na krowy.... ;) Po co to wszystko??? A po to żeby nie wstawać i nie ubierać się za każdym razem i chodzić sprawdzać czy krowa się wycieliła czy nie a tutaj tylko włącza się TV zapala się pilotem kamerę i widzimy krówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

Muzyczkę to i ja mam w oborze już ładnych kilka lat radio cały czas gra sobie. Podczas obrządku zawsze się włączało i słuchało co tam gadają zawsze milej się robiło obrządki parę razy się nie wyłączyło i tak włączone na 24 na dobę jest. Zauważyłem ze krowy jakoś tak spokojniejsze heh.

 

A ile cię kosztował taki monitoring i masz nagrywarkę ?? Ojciec właśnie chciał takie coś w oborze w której stoją te które się nie doją do wycielenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

napiszcie o której coś robią bo tak to nudno patrzec jak krowy chodza , jak ktos ogląda często to bym prosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75
Nie chwaląc się też u siebie w oborze mam reality show biggrin.gif ... Też mam kamerę na podczerwień załączaną bezprzewodowo z łóżka pilotem i mam widok na krowy.... biggrin.gif Po co to wszystko??? A po to żeby nie wstawać i nie ubierać się za każdym razem i chodzić sprawdzać czy krowa się wycieliła czy nie a tutaj tylko włącza się TV zapala się pilotem kamerę i widzimy krówki smile.gif

Ile takie coś kosztuje i gdzie można kupić?

Edytowano przez andrzej2110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
napiszcie o której coś robią bo tak to nudno patrzec jak krowy chodza , jak ktos ogląda często to bym prosił

 

 

Dołączam się do prośby. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A mi coś się tak zdaje że mam nawet w komputerze zdjęcia z tej obory !Chyba że ktoś wie o czyją obórkę chodzi (może się mylę ale płytki na zdjęciu u mnie mają taki sam wzorek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A właśnie miałem zapytać. Czy właściciel tej obory jest na af??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnich    19

HEHE fajne, niezła reklama, właśnie w tej chwili sprzątają pasze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

Jak długi może być kabel usb? Kamerka internetowa kosztuje grosze wiec można na USB. Gorzej ze światłem tez musiałoby być na USB przynajmniej włącznik...

jak to zrobiłeś Kule16?

pozdrawiam


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

A słyszałeś o łączach bezprzewodowych??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koluniokarol    12

Wie ktoś może gdzie dokładnie jest ta obora??? Ja jestem z Podlasia. Moim zdaniem taki monitoring w oborze to super sprawa


''Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj