klos

Reality show w oborze

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
360P    4

Paszowóz odmówił współpracy i musiał balota przywieźć małym Jankiem :rolleyes: Krowy już lekko sie poddenerwowały, że kolacja sie opóźnia :D To rozwijanie całkiem sprawnie mu poszło :D


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a najlepsze, bo na 2 kamerze, gość załadował w ten worek z foli po sianokiszonce trochę kiszonki i zarzucił na plecy i zabrał krówkom :rolleyes:

 

o drugi raz kradnie kiszonkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Z tym workiem to świetnie wyglądało jak brał rękoma i ładował. Ja to jednak jestem zdania, że mniej zdrowia sie traci rozwijając bele, a nie rozrywając widłami, ale cóż oni są bardziej profesjonalni niż ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

Łaciate krzywdzi troche rolników tym przedsięwzięciem. Nieoglądam często ale zakładając, że zdarzają sie "mieszczuchy" którzy oglądają tyle co ja, to zdecydowanie odniosą wrażenie, że rolnicy nic nie robią, krówki grzecznie jedzą, a chłopaki co jakiś czas sie przejdą po oborze z widłami. Sielanka te życie rolnika, a unia jeszcze kasy od groma daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żaden"mieszczuch" nie chciałby wstawać o 5 rano a wracać do domu o 22 z pracy, dzień w dzień, 7 dni w tygodniu bez wolnych weekendów i urlopów. To nie żadna sielanka. Ile pracy w to włożyć trzeba, no i nie każdy ma takie warunki gospodarowania. Jak ktoś mądry to nie będzie myślał że na wsi się tak świetnie żyje. Producent mleka oddający je po 80gr a zdarza się i ze po 65gr oddają. To wegetacja a nie opłacalność a kredyty ogromniaste "to nasz świat, to nasza rzeczywistość"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer40    0

Co tu dużo pisać wszyscy widzimy to samo i możemy się odnieść do tego co sami robimy co dnia, i macie chłopaki racje chodzi mi tu o odpowiedzi OPTIMUSpRIME i qiqix te powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Paszowóz chyba nadal nie działa, ale dzisiaj zastosowano tradycyjna metodę zadawania kiszonki a mianowicie rozwijanie beli. Chłopaki (robili to we dwóch) nieźle sie spocili po roztoczeniu beli kiszoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gigix    6

OPTIMUSpRIME zgadzam sie z tobą bo sam mam krowy wiec wiem jakie są warunki na wsi. Przeciętny "mieszczuch" który lubi wieszać psy na rolnikach, że to kase dostają za same bycie rolnikiem i tylko maszynami pracują ma kolejny agrument po pobieżnym obejrzeniu realcji, bo sami przyznacie że za wiele sie nie dziejei chłopaki oprócz wysiłku wynikającego z własnej nieudolności za wiele sie nie spocą. Zresztą co ja bede pisał, kto jest rolnikiem to wie jak jest i jak niektórzy "mądrzy z miasta" traktują rolników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesaw    3

Witam. Podpowie mi ktoś, czemu ten show mam zablokowany???

Tylko zdjęcia krówek i niedziałająca strzałka live?

Co do mieszczuchów i ich przeciętnego pojęcia o wsi i np. hodowli krówek to zupełnie macie rację.


samczeruno.pl :)))

"Jeżeli wydaje Ci się, że wiesz wszystko, to masz rację... wydaje Ci się."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

hmm Może nie masz czegoś w kompie zainstalowanego?? Chat af i YT Ci działa??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Mi chat AF nie działa ale krowy tak


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

do chata potrzebna jest zainstalowana Java. Bez tego nie będzie działać. Zresztą powinno wyskakiwać ze czegoś brakuje.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mój ulubiony serial :rolleyes: Dziwię się tylko że on jeszcze nie leci w telewizji :D Ale JD mają fajnego nie wiecie jaki to model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Podpowie mi ktoś, czemu ten show mam zablokowany???

Tylko zdjęcia krówek i niedziałająca strzałka live?

Co do mieszczuchów i ich przeciętnego pojęcia o wsi i np. hodowli krówek to zupełnie macie rację.

Ściągnij "Mozilla Firefox" z netu i zainstaluj. Po czym odpal i wszystko powinno śmigać. Brakujące wtyczki -sama powie jeśli czegoś będzie brakować, u mnie działa jak należy, chociaż czasem się tnie(a mam1MbIT) a to już wina serwera, dużo ludzi ogląda to reality i się może przycinać trochę czasem. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0
Ale JD mają fajnego nie wiecie jaki to model?

6430 Premium o ile się nie mylę. Chodzi mi o tego "większego". Małego JD jeszcze nie widziałem :rolleyes:


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
U mnie nie wiem czego nie działają dwie kamery czasami się włączą ale się tną?

 

To jest wina neta (radio tez ci cieło jak grałeś). Mi też się zacina bo mam za mało prędkość a do tego radio non stop jakieś mam włączone.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

No proszę, wczoraj jak sobie pomyślałam, ze już 3 razy widziałam rozdanie TMRu to się ciekawie zrobiło. :rolleyes: Ehh... Dzisiaj muszę poczekać na ręczne rozwijanie balota. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4
6430 Premium o ile się nie mylę. Chodzi mi o tego "większego". Małego JD jeszcze nie widziałem :rolleyes:

Mały Jaś to 5820 :D


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

Jakie zajęcie (dla swojej wirtualnej krowy) daje dużo punktów zadowolenia, bo mam duży problem z jest stanem zadowolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Zrób jej krokieta z sianem. B) Na grilu kliknij, łaskocz ją cała noc (obora) lub pozwól zabawić się z innymi krowami (stadko krówek). :D Najwięcej pałera daje znalezienie nowych przyjaciół.

 

Moja Farmerka: 126.16 rozwoju, uczucia i energia prawie na maksa, 21.87l mleka. :rolleyes: Szkoda tylko, że co tydzień się zeruje konto. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

moja kalina:114,97 - rozwój

uczucia - max(110)

zadowolenie - 27,6

energia - 44,16(czemu u mnie tak słabo?)

ilość mleka - 20.96 l.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj