klos

Reality show w oborze

Polecane posty

andrzej2110    535

Przewozi taczko pasze z jednej strony na drugą


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
Bo mu się nudzi widocznie zrozum rozum

Po prosu paszowozem nie dojedzie do końca po prawej strony i musiał trochę dowieść na koniec korytarza.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Krówki ładnie jedzą.

Ile wasze krowy dają mleka ? Moja 13.46 l


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Moja Farmerka 15.47l. ;) Rozwój:46.55. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

A o co w tej grze chodzi

Wykorzystałeś wszystkie punkty akcji na dziś! - mogę coś zrobić jeszcze dziś w tej grze?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Proszę mniej SPAMU w tym temacie. To ze ktoś sobie przeszedł czy ze wróble latają o nie jest powód do pisania posta.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toniekmf255    6

A może lepiej temat przenieść do HP ;)


Mój avatar-mój ulubiony pies którego już ze mną nie ma :(

Są ludzie, którzy nie popełniają błędów. To ci, za których myślą inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

A jak wiosłuje ;) mój tata zafascynowany tym że akurat poszedł nosić słome , nawet zmotywowało go do tego żeby samemu pujść do swojej obory . Teraz to mówi że lepiej mu się pracuje jak wie że nie jest sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
A może lepiej temat przenieść do HP ;)

Myślałem o tym ale to temat pasuje tu. Tylko szkoda ze nie którzy piszą żeby licznik sobie nabić.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

Kilka minut temu jedna delikwentka wróciła z udoju, i nie chciała wejść do kojca. A jak ją gonił, to aż zadkiem zarzuciła z nerwacji ;)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Wczoraj jednego krowa za tyłek skubała i jak jej kopnął z pięty to krowa już na niego nie spojrzała ;)


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25
Myślałem o tym ale to temat pasuje tu. Tylko szkoda ze nie którzy piszą żeby licznik sobie nabić.

To przenieś do HP i będzie ok przynajmniej nie będziemy postów na bijać i ty nie będziesz miał się do czego przyczepić


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Hmm... Wyraźnie wzrosło zainteresowanie projektem, bo ostatnio to ten ich serwer chodzi koszmarnie. ;) Wczoraj tak mi się wiechło, że całe rozdawanie TMRu przepuściłam. Wy też tak macie czy to ja mam łącze zapchane. ;)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nhcr    5

pati moze masz zawolny net , bo ja mam opere to wyskakiwał mi raport o błedach i sie wyłanczał internet albo zamknięcie systemu mi wyskakiwało i tez net sie zamykał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

ja sie spózniłem :angry: , jak wlączyłem to własnie wychodzili z kojców :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Teraz jest rozdawanie TMR ^_^


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markpp    1

heh dobre to reality show w oborze

pierwszy raz coś takiego widzę

 

właśnie zadają pasze

 

jutro bratu muszę pokazać


JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ KUPIĆ SIĘ NIE DAŁ?
JAKA TWOJA CENA - ABYŚ BRATA SPRZEDAŁ?
JAKA TWOJA CENA?... Oportunisto pier******...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnich    19

Chyba jakaś awaria wozu paszowego bo dali tylko połowe, a teraz przywiózł bal sianokiszonki turem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj