Polecane posty

wojt    69

piszcie wszystko na jego temat,wady i zalety,jak sobie radzi w polu,jego spalanie(chodzi mi tez o porównanie spalania z c330)

jak jest z częsciami,czy są ogólnie dostępne,piszcie jak coś wiecie o tym ciągniku,chodzi mi tez o ogólne porównanie z 330.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Masz tutaj parametry 330:

http://www.hewal.com.pl/param330.html

jak znajde cos o 2812 to napisze. :)

 

masz tutej pare linków do tych 2812:

http://www.ursusy.pl/readarticle.php?article_id=22

:rolleyes:

http://www.kakol.gd.pl/maszrol/lekkie.htm

narazie tyle.. :( moze znajde cos wiecej to napisze albo wrzuce linka.. :(


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

jak dla mnie to 2812 jest lepszy od c-330

mocniejszy podnosnik

wiekszy konfort jazdy

ale osobiscie juz wolalbym 3512

zawsze troche wiekszy zapas mocy lepszy jak wykozystanie w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

2812-4514

c330-c335

 

@Zetor5340 edytuj posty a nie pisz jedeń pod drugim bo Cie MOD lub ADIM zablokuje.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

przeciez nie napisałem jeden po drugim..zobacz na godzine wpisów.. :rolleyes:,ale wiem o co ci chodzi :(


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ne ważna godzina tylko właściciel ostatniego posta.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dobra ok,przeciez nie bedziemy sie kłócic kto ma racje,mamy tu gadać o Ursusie 2812 a nie o tym jak kto pisze :rolleyes:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Pomału mnie to wkurza bo co nie wejde na forum albo w galerie to tam zawsze sie znajdą posty podrząd jednego usera. Wiec od teraz takie posty bedą konczyc sie chwilowymi BANAMI!!! Wiec uważajcie jak piszecie!!!!.

 

Druga sprawa niektóre posty są dwa takie same podrząd ale to jest czasami wina neta który sie zacina a nie wina usera więc za takie cos nie bedzie bana.

 

P.S Nie pisac juz nic na temat postów tylko wracac do tematu o ursusie 2812.


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no ok,juz wracamy,ale tak swoją drogą to nie ja zacząłem :rolleyes:

ALE SPOKO TEMAT ZAMKNIĘTY! :( gadamy o ursusie 2812 :(


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasiorek    5

u mnie sasiad podpina zwykly 3 plug

agregat 2.5m

rozrzotnik 3,5t

kombajm ankie

czasamui jeszcze widze jak smiga z prasa simpa rolka i kostka

i jeszcze z dwiema przyczepami 3.5t

tyle ze on nie ma ciezkich gleb

bo ma jeszcze zetora 3320 i w podobnym sprzecie chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    69
u mnie sasiad podpina zwykly 3 plug

agregat 2.5m

rozrzotnik 3,5t

kombajm ankie

czasamui jeszcze widze jak smiga z prasa simpa rolka i kostka

i jeszcze z dwiema przyczepami 3.5t

tyle ze on nie ma ciezkich gleb

bo ma jeszcze zetora 3320 i w podobnym sprzecie chodzi

przo orce głebokiej z 3 pójdzie?ja tez mam lekkie ziemie kl.4-5,a co do przyczepy to ciekawe czy uciągnie 2x3.5t,z tego co wiem to czasami mf255(3512)ma ciezko na dłuzszą metę :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja mam 3512 i ciągałem czasem przyczepe (4,5t) + rorzutnik (4t) ale z burtami 1m (wtedy wchodzi 1,5 przyczepy) ze zbożem i nawet dobrze sobie radził. Przyczepa przypięta na dolny zaczep i bez hamulców.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no to ładnie. :rolleyes: i mówisz dał sobie rade?


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Musiał. 2 razy nie będe przecież jeźdił. Wystarczy troche wprawy podczas ruszania i hamowania i można jechać.

A jeszcze jak wywoże obornik na pryzme to czasem nakładw też tak wysoko i z podwórka wyjeżdzam a mam pod górke. Czasem musze stanąć żeby przepuścić jakiś samochud ale nie musze cofać i się rozpędzaż żeby ruszyć.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no u mojego wujka to miałby luz,bo tam to sama płaszczyzna gdzie bys nie spojrzał,jedynie pare wiekszych pagórków na łąkach nic poza tym :rolleyes: :(:(


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

No jak ja czasem pojade do kogoś prasować to niektóży się dziwo że nie boie się po takich górach z tako prędkością jeździć.

 

PS: Hamulce mam rozpięte aby muc hamować dowolnym kołem.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no jak na warunki u mojego wujka to jakby zlikwidować pare górek to ciągniki mogłyby wogóle bez hamulców wychodzic :( Ja bynajmniej jak jezdze to prawie wcale go nie uzywam,tak to sprzegło,luz i ciagnik stoi.. :rolleyes: :):(:)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kostek    4

mój dziadek kiedys takiego miałod nowego ale go sprzedał bo palił olej

dostał w dupe bo cały rok robili nim siano w kostki i słome jeszcze starą polską presą(jakaś zółta)

a dwa lata kosil kukurydze jednarzedówką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol11    0

Ja mam takiego ursusika i prawde mówiąc wiele on nie może! co do c-330 to inna bajka tym bardziej ,że mój jest nowy.Poza tym do lekkich prac idealny zwrotny oszczędny szybki (mój jest wersja eksportową 40km/h przez to jest słabszy i jedna przyczepa 4t. to dla niego wyzwanie jeśli pod górkę trzeba podjechać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojt    69

jak ktoś cos jeszcze wie na jego temat to wszystko pisać :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo16    0

Ja mam też u2812. Pracuje z takimi maszynami:

-Pług 3

-kombajn ANNA

-agregat 1,8m

-kosiarka 1,75

-kultywator 16

-rozrzutnik 3,5t

-brony 5

 

A kiedyś ciągnął 2 przyczepy 4,5 pełne ziemniaków i jechał bez problemu. Mój ursus ma już 13 lat i nie miał jeszcze remontu :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlo16    0

ursus 2812 jest lepszy od C-330 ponieważ mniej pali, ma większą moc i jest mało awaryjny

:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez andrzej2110
      Witam
       
      Mam problem z 3512. Gdy chce go odpalić z komina leci czarny dym a silnik nie chce załapać. na hol zapala. Co zrobić żeby palił z rozrusznika?? Dodam ze wtryski ma wymienione i zawory były regulowane.
    • Przez carmine2812
      CO zrobic jak nie ma cisnienia w pompie olejowej w u 2812????
    • Przez krystiano35
      Witam.Mam ciągnik ursus 3512 od pewnego czasu zaczą dymić dużo więcej wtryskiwacze ustawłem na 190 bar tak jak zaleca instrukcja,luz zaworowy ustawiłem 0,3 też zgodnie z instrukcją i ciągnik dalej dużo kopci wydaje mi się że przestawiła się pompa wtryskowa chciałbym zmniejszyć mu dawkę paliwa ale dokładnie niewiem gdzie i o ile tą dawkę paliwa zmniejszyć. Pomóżcie Prosze
       
      Ortografia. @quercus
    • Przez 18mateo18
      witam
      Mam problem ponieważ mój ferguson nie puszcza powietrza z pneumatyki tylko nabije na maxa i ślizga się pasek od sprężarki co jest popsute ????
    • Przez Andi2812
      Ostatnio zauważyłem że, pod spodem wisi jakiś kabelek. Prośba o pomoc gdzie go podłączyć oraz do czego służy.
      Z objawów to co zauważyłem, że nie działają światła awaryjne i reflektor roboczy.

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj