Arturos21

Cisnienie wtrysku w fendzie 611 lsa

Polecane posty

Arturos21    6

witam panowie wiecie moze jakie powinno być cisnienie w końcówkach paliwa w fendzie 611 z 91 roku bo chcce sprawdzic czy sa wszystkie dobre znajomy ma takie cos do sprawdzania ale nie wiem ile atmosfer musi byc bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6

już sie dowiedziałem powiem jakiego moze komus sie przyda 180-185

 

a jeszcze sie spytam jak ustawiac zawory ile musza miec luzu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arturos21    6
Mi mechanik ustawił przy Fendzie 612 na 0,3mm i jest ok.

 

turbina jakbyś mógł mi powiedziec przed ustawianiem jaki miałes luz dużo wiekszy niż o,3mm?? i jak była jakas róznica po tym ustawieniu ?? i mam pytanie a ten mechanik zna sie na fendach?? jesli tak to prosiłbym o namiary na pw pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turbina    10

Nie mam pojęcia jaki był przedtem luz bo silnik jak kupiłem ciągnik miał wał korbowy trzaśnięty, więc był rozkręcony w drobny mak i nikt na to nie zwracał uwagi jaki jest luz. Majster ustawił zawory na 0,3 i jest ok, co do mechanika to robił już remonty kilku fendów ale 4 cylindrowych, a taki motor pierwszy raz z typu MWM .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
favi515    2

Dla silnika MWM TD 226B -6 ciśnienie wtrysku wynosi 220 , zawór ssący 0,2 mm , zawór wydechowy 0,3 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosti68    17

Zadajesz pytanie jak pietro wyzej masz odpowiedz.


Materiały do napraw wszystkich ciągników firmy Fendt i maszyn firmy Claas. Dodatkowo oferuję fachową pomoc przy tłumaczeniu kodów usterek i innych wybranych tekstów. Porady dotyczące napraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek9291    1

Słuchaj jak ja rozbierałem swojego 309lsa to ciśnienie było wybite na wtryskiwaczu i o ile pamiętam to 185 a 220 to chyba ciut przy bogato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

a co może byś przyczyną pocenia sie wtryskiwaczy? słabo dokręcone koncówki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertmoczko    10

Gdyby ktoś potrzebował trochę danych do silnika MWM D226-6

- zawory : ssący 0,20 

                wydech 0,30

- cisnienie wtrysku 180 bar

- moment dokrecania głowicy : 120 Nm 160 Nm 200 Nm 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maarianek88    12
Dnia 5.03.2018 o 17:27, MarzenaDobiech napisał:

Witam mam pytanie dotyczące Fendta Favorit 612 LSA jakie powinno być ciśnienia wtrysku

 

To zależy od oznaczeń silnika jeśli MWM TD 226B -6  to ciśnienie wtrysku 220 bar, jeśli MWM TD 226-6 to ciśnienie wtrysku 180 bar

Dnia 6.03.2018 o 13:47, MarzenaDobiech napisał:

Jaki powinno być ciśnienie na tłokach we Fendt favorit

 

Ciśnienie w cylindrze dla silników MWM to minimum 25 bar dla silników bez turba i minimum 22 bar dla silników z turbiną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez 1234567
      Witam mam problem z instalacją elektryczną fendt 611 lsa  mianowicie potrzebował bym instrukcji do bezpieczników  z  opisem który gdzie idzie  
      Mam nawet problem z kierunkowskazami 
      Awaryjne działa tylko na jeden Bok A  kierunkowskazy wogole rozebrałem manetka od kierunkowskaz wszystko okej
      Pomóżcie mi proszę 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Swieży zakup, objawy jak wyżej. Pali na dotyk, po odpaleniu niebieskawy dym do rozgrzania, później ustępuje. Sprawia wrażenienie trochę mułowatego, po rozgrzaniu nie zadymi nawet przy dużym obciążeniu. Silnik łącznie z pompą 300 mth po remoncie u poprzedniego właściciela. Zawiozłem wtryski do sprawdzenia, miały losowe ciśnienia, od 150 do 175 barów. Po regulacji dymienie nie ustąpiło, może jest minimalnie mniejsze. Jakieś sugestie?
      Pozdrawiam 
    • Przez valdi75
      Dzień dobry.
      Czy ktoś dobierał dmuchawy i nagrzewnicę od jakiegoś auta?
      Pozdrawiam
    • Przez Radek88
      Witam 
      Przymierzam się do kupna ciągnika Fendt 615 LSA Turbomatic E.
      Byłem oglądać ciągnik i wszystko jest ok tylko nie działa EHR żadne pokrętło nie działa. Podnoszenie i opuszczanie tylnego TUZa jest sterowane dorobionym przełącznikiem góra podnoszenie środkowa pozycja stop dół opuszczanie oczywiście chciałbym po zakupie naprawić EHR tylko zastanawiam się ile maksymalnie może mnie to kosztować?
      Obecny i zarazem drugi właściciel ciągnika ma go 4 lata i mówił, że było tak od początku jak go kupił i nic tam nie zaglądał.
      Znalazłem w innym wątku podobna sytuację i padła kwota 10 tys, ale był to inny ciągnik 612 i już kilka lat temu.
    • Przez mariuszzo
      max prędkość 611 30 km/h 6 bieg nie wchodzi słyszałem że jest zablokowany. jak go odblokować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj