misio3p

nowości z brudera

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
roni158    0

to po ile w przeliczeniu na nasze będzie kosztował i jakie ma funkcje nowe

yacenty czy mógłbyś zrobić zdjęcie z katalogiem brudera z nowymi maszynami ale podać strone jeżeli jest z katalogiem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

nie wiem ile bedzie kosztował przeliczeniu bo ja kupuje od importera na polske a u nich jeszcze nie ma ceny - cennik mam z poniedziałku.

co do zdjęć mam tylko w katalogu a skaner mi nie działa

wysłałem prosbe do kobitki z brudera o brakujące foty i czekam


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2099

@rolnik6920 Nie pisz posta pod postem!!!


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zobacz na daty tych 2 postów. 3 tygodnie różnicy


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

john deer seri t i Lemken Frontpacker VarioPack K bendzie mozna dostac w lipcu a opryskiwacz amazone w wrzesniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk546    413

@rolnik6920 ty poczujesz jak byś wygrał w lotto kiedy kupisz go :lol:


Moje wszystkie foty są chronione prawem autorskim!!!
Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i profilu.
...Bo liczy się tylko wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik96    3

Jak bym zbierał Brudery to bym chciał żeby wyprodukowali nowy model John Deere 7530 Premium ale był by mniej realistyczny niż ten z siku czy jakiejś innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

mam za pytanie do pana YACENTY czy na 100% bendzie miał pan deutz fahra tego nowego bo bende do konca roku powiekszac kolekcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

z brudera mam wszystko wiec bedzie na 100 jesli tylko bedzie w Polskiej dystrybucji


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik6920    43

panie Yacenty mam jeszcze jeedno pytanie przjmijmy że jestem internetowym klientem i kupuje pare przedmiotów to ile raz płace za przysyłke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

raz, aczkolwiek przesyłka jest ciut droższa bowiem w poczcie zalezy od wagi.

np przesyłka jednego traktora to obecnie 13zł

ale dwa traktory albo traktor z przyczepa to bedzie np 14.5zł


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

a widzisz w poprzednim poscie "przykład"?

wszystko zalezy od wagi, jesli jeden model jest duzy a drugi mały to mozebyc tak ze przesyłka jest w tej samej cenie co pierwszy model, jesli 2 zabawki sa ciezsze to wtedy przesyłka 2 zabawek jest 2,3,5, 7 zł droższa.

wszystko zalezy od WAGI kompletu - 2,3,5 czy tez 15 zabawek


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

witam, od piątku lub następnego poniedziałku rozpoczynam wysyłkę nowych modeli BRUDERA z Serii PRO 3000.

Wśród nowości będą: Deutz X720 z ładowaczem - 03081, Lamborghini r8.270 DCR - 03084, SAME Diamond 270 - 03086

od dziś można składać zamówienia

http://www.agro-modele.pl/ciagniki-1/skala-1-16-12/


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid777    0

Dodałeś je do sklepu ze zdjęciami? Bo mi się nie wyświetla podobnie jak produkty ROS'a :D :D :D


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

czekam na maila z niemiec ze zdjęciami, dodam je pewnie jutro lub we wtorek - nie będę skanował katalogu bo to bez sensu


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

dostałem email ze zdjęciami, tak więc zdjęcia nowości dodane


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

dostałem pake okazało się ze jest kolejna nowość - 3085 - Lambo z ładowaczem czołowym


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
profus2    5

na stronie brudera znalazłem nowości

 

MB sprinter Straż pozarna

MB sprinter DHL z paleciakiem

MB sprinter do przewozy koni

ramie koparki na tył czyba do ciagnika

tasmociąg (to mi sie podoba)

Deutz Fahr X720 z turem i bez

Lamborghini r8 z turem i bez

Same Diamond z turem i bez

Man ze skrzynia ładunkowa i z tasmociagiem

jakas mini wywrotka (tak pisze)

John deere kombajn T670i z wozkiem

Wał lemken Vario pack

Amazone opryskiwacz

i zagroda dla koni


John Deere-jedyny słuszny odcień zieleni:P
Pozdrawiam wszystkich sadowników !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jurij5064
    • Przez dugix1
      Witam . Zakupiłem w Austrii ciągnik  Case 685 AXL , niestety ciągnik jest malowany i nie mogę znaleźć nigdzie numeru VIN ciągnika. Czy jest ktoś może na forum kto może wskazać na zdjęciu w którym miejscu takowy numer się znajduje
    • Przez laiacl
      Buenos días! Me gustaría compartir con ustedes mi experiencia con el remolque de ganado de una sola altura de Giligroup. Recientemente adquirí este remolque para transportar a mis vacas de un lugar a otro, y estoy muy satisfecha con su desempeño.
      Lo que más me llamó la atención del remolque por su sistema de frenado, me resultó muy eficiente, lo que me da mucha tranquilidad al transportar a mis animales.
      También quiero destacar el servicio al cliente de Giligroup. Desde el primer momento me asesoraron de forma muy profesional y respondieron a todas mis preguntas con rapidez y claridad. La entrega del remolque fue puntual y sin ningún problema.
       
      ¡Espero que mi experiencia sea útil para ustedes y espero escuchar sus comentarios y experiencias también!
    • Przez davidek_20
      http://rail.phototrans.eu/14,153684,0,FabLok_6D_.html
       
    • Przez Piotr2022
      Witam. Zastanawiam sie jakie opinie macie na temat Alima, Daf Agro czy Euromilk ?? Ktora firme byscie polecali na zakup maszyn. Dziekuje I pozdrawiam.Piotr
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj