Polecane posty

marianmass    0

Kiedy odpalam cignik biegi na wajsze A B wybijaja. dopiero jak jakims cudem uda mi sie wbic wsteczny A i pojade kilka metrów do tyłu to moge bez problemu wbic do przodu A i wsteczny B natomiast wsteczny A i do przodu B nadal wybijaja. no i nie wiem co z tym fantem zrobic :) .

 

Mógłby ktos mi pomoc rowiązać ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22
Ma moze ktos jakies pomysły co z tym moim ciagnikiem sie dzieje??? Bo ja już poprostu nie wiem co robić :)

 

Napisz do mnie na gg 11716213, podam Ci numer telefonu i może uda się nam coś ustalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22
ma ktoś jeszcze propozycje na temat massey 3090. co z jego skrzynia może być????/

pisząc wybijają maszna mysli to ze sie cofa dzwignia zmiany biegów czy tez dzwignia stoi a słychac zgrzyt i czy tak jest w każdej pozycji jest tak samo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

witam . ja podejżewam że to synchronizatory się CI kolego wyrobiły i tak sie dzieje.drogo kosztuje naprwa chyba :)


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianmass    0

Ale .....qqq..... słuchaj był mechanik i wymienił synchronizatory na B i na A bodajze 2 lata temu..I po 2 latach znowu wszystko do wymiany????? tego to ja juz nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

no nie wiem jak nie były oryginalne to może się wyrobiły, a jak nie to trzeba rozebrać i zobaczyć może jakiś wodzik albo coś ciężko określić :)


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianmass    0

Nie wiem czy wogle tten ciągnik naprawiać!!! znowu naprawie i sie rozpierdzieli.... Zastanawiam się za sprzedaniem i kupnem innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

bardzo dobry pomysł :)


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafik256    22

dobrym pomysłem by było jakbyś się nie odzywał jeżeli nie masz nic konkretnego do powiedzenia. Od kiedy to synchronizatory sa odpowiedzialne z wyskakujące biegi, moze miec problem z ich wrzuceniem w czsie jazdy ale nie z wyskakiwaniem jezeli byłyby juz w nienajlepszym stanie. Wracając do tematu to pisałem do marianmass zeby sie do mnie odezwał może coś zaradzimy albo chociaż znajdziemy jakiegoś mechanika który by do ciebie przyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianmass    0

ej rafik256 słuchaj ja chyba będe go musiał zmieńć bo moim zdaniem ta skrzynia jest juz nie uleczalna. nieznam sie na skrzyniach ale było juz wielu mechaników i zaden nie umiał odpowiedzieć na pytanie co mu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

sorka sorka :) .w sumie za popsutego to mało co wezmie.


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marianmass    0

ale panowe ja już w niego władowałem 20tyś i kolejnych 20 nie chce ładować. jedynie ze będe miał 100% pewność ze on bedzie chodził. jestem w kropce

:angry:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj