News
dziku

Dmuchawa ssąco tłocząca.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Piotr291179    2

Też mi się wydaje że te 10t/h to rewelka mi jak narazie przy 11kW udało się osiągnąć 9t/h przy rozładunku pszenicy a propo zabezpieczenia to pewnie za bardzo otwarta zasuwa i dlatego wywala.

Edytowano przez Piotr291179

Lider19    32

16 ton koszę w godzinę plus dojazd jest prawie na styk ,jak wywali zabezpieczenie to robi się zator .

Wiadomość z agroFakt.pl

Jarecki21    22

Czy dmuchawy ssąco tłoczące bardzo niszczą ziarno, zwłaszcza kukurydzy?

Może ktoś podrzucić opinię na temat POM Augustów T470 lub T480?

Jarecki21    22

Podobno na kolankach dochodzi do uszkodzeń. W instrukcji POM Augustów jest napisane:

"W przypadki transportu kukurydzy, ziarno może ulec znacznemu zniszczeniu"

Zaczyn    584

Witam, rozglądam się za dmuchawą ssąco-tłoczacą zasilaną elektrycznie o dużych wydajnościach znacie jakieś firmy oprócz kongskilde, które takowe posiadają? Wydajność która mnie interesuje to od 25 ton w górę. 

RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

Zaczyn    584
Trzeba przyłącza ale taka na wom jak dla mnie odpada

RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

TwojaBabcia    0

Witam 

Posiadam dmuchawę ssaco tłocząca firmy neuero 7,5 KW. Zakupiłem w zeszłym roku i mam z nią problem, ma słaba wydajność około 4,5 a 5 ton na godzinę, Ogólnie słabo ciągnie , wąż ssący jest długośći 5m. a tłoczy na odległość około 8 a 10m. Domyślam sie przyczynę słabego ciągu przez sitko które znajduję sie w cyklonie ssącym . Praktycznie co 20 min muszę wyjmować ow sitko i czyścić z zabitego kurzu. Przez pierwsze pare naście minut pracy po wyczyścieniu sitka   witać lepszy efekt ssania, ale po paru minutach zaś wydajność spada.W tym sitku średnica otworów wynosi 1mm, i diomyślam sie ze te sitko nie jest czasem do rzepaku ? i mam prośbę do kolegów sprawdzenia ow tego sitka i srednicę otworów , lub jakie kolwiek sugestie w sprawie poprawy wydajnośći pracy dmuchawy.

20180610_111512.jpg

Odnawiam temat. To tak Kupiliśmy używana dmuchawę mrol z odolanowa . zdejmowalismy dzisiaj żyto i pod dozownikiem się zapycha i cofa na wirnik i robi się sruta co może być za przyczyna? Pozdrawiam

GiernekPL    0

Witam kupiłem dmuchawę ssąco tłoczącą pom augustów z silnikiem 15kw i mam zabezpieczenia 18A i 20A przedlcznikowe. Na jakie zabezpieczenia muszę zmienić żeby ta maszyna pracowała bezproblemowo

patryk2411    23

U siebie mam 32 A przedlicznikowe i później 25 A i jest na styk. Przy rozruchu jak przełączam z gwiazdy w trójkąt czasami wywali zabezpieczenie. Znajomy rok temu zwiększał zabezpieczenie przedlicznikowe z 25A na 50 lub 63 A to teraz bez problemu mu chodzi.

Zetor Team

MF675ursus    662

15kW bierze zależnie od cosFi 25-30 A, zakładając, że nie będziesz w pełni obciążać dmuchawy, albo dmuchawa będzie jedynym obciążeniem dla całej instalacji w tym czasie, to wychodzi zalicznikowe minimum 32A, przedlicznikowe 40A, zwiększenie przydziału mocy do ok. 25kW

tribal    0

Próbowaliście transportować zrąbki, trociny  dmuchawą ssąco-tłoczącą ?

yacenty    1310

nie, ja tylko zboża kukurydzę i groch

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Wojtek026
      Chcę kupić żmijkę i nie mam o tym żadnego pojęcia na co zwrócić uwagę, przede wszystkim jaka średnica, czy 100mm wystarczy czy grubsza, oraz moc silnika przekładnia czy dopłacać czy na paski wystarczy chcę jak najtaniej ale i żeby to się sprawdziło, taka co sama pobiera ale i z wywrotki żeby wysypać przykręcany kosz żeby miała tylko teraz średnica żeby to nie było że 2 godz wywrotkę 6t rozładowuje, a czy sprawdziło by się to tak żebym ustawił nad śrutownikiem i mi zasypywało tak że włączał bym na chwilę i śrutownik by mi zasypywało? ze wstępnych pomiarów wychodzi mi że tak 5-6m taka by mnie interesowała
    • Przez technikarolnicza
      Jaka używaną ładowarkę przgubową polecacie max do 40 tys 
    • Przez Ceres96
      Witam czy posiada ktoś ładowarkę bobcata t3571? Jak z awaryjnoscia, dostępnością części? I ogólnie całokształt
    • Przez PanJoker
      Witam, koledzy mam do Was takie pytanie. Otóż może ktoś to praktykował, albo widział gdzieś lub słyszał. A mianowicie chodzi mi o to czy można postawić na sobie 3 rzędy zbiorników jeden na drugim?? Pełne czy to z rsm czy wodą?? Bardziej rozchodzi mi się o wodę. Czy np mogę postawić jedną pustą potem drugą pustą a trzecią już pełną? Wygodnie było by mi wlewać wodę do opryskiwacza, moment i był by pełny. Zbiorniki są na plastikowych paletach i dookoła kosz jak to w tysiączkach.
    • Przez olson
      Witam. Mam pytanko - używa ktoś może dmuchawy tłoczącej z podajnikiem firmy Kongskilde ? Chodzi mi o coś takiego :
      https://images.app.goo.gl/NGTKuXZC91n9CgLA9 
      Silnik 5,5 albo 7,5kw.. Chciałbym jakąś używana zakupić, sprzedawcy jak wiadomo złote góry odnośnie wydajności obiecują.. chodziło by mi o neutralna opinię osoby która coś takiego użytkuje. Z góry Dzięki za wszelkie opinie.😉
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj