Polecane posty

kubus1988s    0

Na stronie john deere promocja trwa do końca kwietnia 2010r we wszyskich punktach jd mi za 5100r clacic zawołał 41 tys do negocjacji i chyba sie zdecyduje na takiego i zadatkuje go żeby sie po kursie zmieścił :D boje sie tylko jednego w jd jakie on bedzie miał spalaniee heh może ktoś ma takiego i powie ile pali ta nowa pompa wtryskowaa bo o jakość jd to sie nie boje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hej jeżeli ktoś ma jakieś info bądź prospekt i wyjaśni mi czym się różnią wersje wyposażenia w R- kach byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1234    0

Na stronie john deere promocja trwa do końca kwietnia 2010r we wszyskich punktach jd mi za 5100r clacic zawołał 41 tys do negocjacji i chyba sie zdecyduje na takiego i zadatkuje go żeby sie po kursie zmieścił :) boje sie tylko jednego w jd jakie on bedzie miał spalaniee heh może ktoś ma takiego i powie ile pali ta nowa pompa wtryskowaa bo o jakość jd to sie nie boje:))

 

 

 

z tą promocją w jd to troche chwyt reklamowy jeedna się konczy następna będzie wkrótce , zadługi czas realizacji sam biorę 5r co do spalania CR stego co widze nie jest oszczędniejszy gorszy rozruch ale ma lepsze parametry techniczne silnik zobaczymy , wikszość nowych silników ma common rail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasko13    0

Na kiedy masz R-ke do odbioru ?? mi obiecywali w marcu ale nie wiem jak będzie zamawiałem 14 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie panowie w tej promocji kursowej jeżeli nie drożej to jest tak samo jakby to kupić bez promocji- taki szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

co wy mówicie że nie ma różnicy mi dealer za tego co już zadatkowałem policzył mi po 3,70 euro a tak jest 4zł to chyba 30 groszy jest 41 tys E x 3,70 =151,7zł a 41 tys E x 4 =164 zł 164zł-151,7zł=12,3ZŁtyle zyskujesz na promocji plus wat od tej sumy trochę jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Ja za swojego (5100R Comfort full opcja) mam zapłacić 56000 Euro, liczone po średnim kursie -50 gr dolna granica 3,70 zł. Za ładowacz JD 583 (samopoziomowanie, 2 funkcje, rozdzielacz M-ICV, tłumik drgań) 4800 Euro, liczone po średnim kursie -20 gr dolna granica 3,9 zł. Zaliczkę wpłaciłem 27października i ciągnik jest właśnie na linni produkcyjnej. Do końca tygodnia ma być zmontowany. pozostaje kwestia transportu myślę że za 2-3 tyg będzie do odbioru. Pozdrawiam

 

Małe sprostowanie za ciagnik mam zapłacić 52500 Euro. Cena 56000 to z 3 letnią gwarancją (7960 zł), materiałami eksploatacyjnymi na pierwszych 5 przeglądów(2700 zł), łyżką z wysokim wyładunkiem Quicke 2300 (3900 Euro), chwytakiem do palet 2000 kg oraz łyżką Baywa 2 m. z Hardoxu (5960 zł). Pozdrawiam


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasko13    0

za ładowacz dałes tylko 4800euro ale brutto czy netto?? mi dealer obiecywał R ke w marcu zamawiałm w grudniu ale po tym co piszesz to widze ze mnie zrobił w bambuko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Wszystkie ceny które podałem są cenami netto. Niekoniecznie dealer zrobił Cię w bambuko. W Mannheim mają z góry zaplanowany kalendarz produkcyjny na konkretne modele. Dealer dzwoni do Jelonka (centrala) pyta na kiedy jest wolne miejsce w kalendarzu produkcyjnym na Twoją R-kę, oni sprawdzają w systemie i odpowiadają mu, że zostało jeszcze jedno wolne miejsce na powiedzmy 1-14 marca. Rezerwuje miejsce dla Ciebie wysyła, specyfikacje i składają dla Ciebie w tych dniach. Także nie koniecznie to że ja zamówiłem pod koniec pażdziernika a ty w grudniu musi oznaczać taką samą różnicę w czasie dostawy. Możesz dostać szybciej a możesz dostać później. Wszystko zależy czy dealer powiedział Ci prawdę czy Cię okłamał. System nie kłamie. Mój dealer nie kłamał to co powiedział na razie sprawdza się co do joty.


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Napewno ładowacz kosztuje 4800 euro, mnie wstępnie wycenili go na 6900 euro twoja cena jest jak za polski ładowacz ^^


NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Już wiem w czym różnica. Pakiet do przedniego narzędzia i ładowacza: 2xSCV (105+205) za 2480 Euro w specyfikacji został wliczony w cenę ciągnika ( kod ze specyfikacji 8816). Z tego względu, że z Niemiec ciągnik zostanie przywieziony już gotowy do podpięcia ładowacza. Ładowacz przyjedzie do dealera oddzielnie zdaje się z Francji. I tylko go podepną co zajmie kilka minut. Radzę Ci również zamówić ciągnik już przystosowany do ładowacza. Co montaż w fabryce to w fabryce a nie u dealera.


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

eo1 a ta twoja r-ka będzie z przednim wom i tuz bo po cenie jaka napisałeś to chyba tak bo mi za rke bez wom i tuz tez w fulu podał cenę 46 tys euro kurs też 3,70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Tak z przednim WOM-em i TUZ-em z amortyzatorem drgań (koszt 3981 Euro) + AutoQuad z reduktorem (761 euro)+ monitor wydajności (490 euro)+ cięgło górne z siłownikiem hydraulicznym (256 euro)+ zaczep JD Pick-up z hakiem (1148 euro)+ zaczep transportowy automatyczny 6-cio pozycyjny (658 euro) i wiele innych drobiazgów (światła, lusterka, ośłony zbiornika, podgrzewacze paliwa, skrzyni i bloku silnika, większy akumulator. Tam kilkaset tu kilkadziesiąt i się uzbiera niezła sumka. Chyba że Ty również "wyspecyfikowaleś" sobie R-kę z tym wszystkim poza WOM-em i TUZ-em ? W takim wypadku ja przepłaciłem 2500 euro. Mam nadzieję, że nie przepłaciłem. Wczoraj przywieźli moją R-kę. Pojeździłem chwilę. Odpaliła bez żadnego problemu. Szczerze to osobowy dłużej kręci. Może to zasługa tych podgrzewaczy paliwa? W środku ciszej niż w moim Kangoo 4x4. Czekamy jeszcze na ładowacz z Francji i pozostały osprzęt do ładowacza. W przeciągu 2 tygodni pewnie będzie do odebrania. Pozdrawiam


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

no to na prawdę full bierzesz

ja myśle że na jesień umnie też stanie taki 5100r jak pojeździsz troche napisz ja ze spalaniem u niego jak coś to napisz mi na gg 4841677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

a czym się różni wersja clasic od comfort? co jest w clasicu a czego brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasko13    0

jak sie steruje przednim tuz w R-ce?? czy on mi zajmie jedną parę wyjść hydrauliki tylniej?? juz wiem znalazlem steruje sie nim za pomocą joystika tego samego co do ladowacza, tylko raz jest on do tuza a po zalozeniu ladowacza do ladowacza,nieuzywa sie tych dwu osprzetów jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Ale jaja. Zamówiłem moją R-kę z ładowaczem 583 z samopoziomowaniem hydraulicznym. Jakież było moje zdziwienie jak na placu zobaczyłem z doczepioną 583 z samopoziomowaniem mechanicznym. Po wyjaśnieniach okazało się, że nastąpiła pomyłka gdzieś w konfiguratorze i bardzo przepraszają zamówią ten właściwy ładowacz tylko trzeba poczekać...... 2 miesiące. Namawiają mnie na to abym odebrał ten co jest zamontowany. Panowie jak myślicie który ładowacz do R-ki jest lepszy? Z mechanicznym samopoziomowaniem czy z hydraulicznym? Z serwisu twierdzą, że coś czego nie ma to się nie popsuje. Czyli stawiają na samopoziomowanie mechaniczne, ja raczej skłaniam się ku hydraulicznym który jest bardziej zwarty i solidny (na taki wygląda).


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EppS    91

Moim zdaniem nie jest to takie jasne (a nawet na pewno) , przy poziomowaniu hydraulicznym ciśnienie które jest wytwarzane poprzez nacisk ładowanego materiału dodatkowo wspomaga podnoszenie (według MX-a nawet o 35% ;)). W ładowaczu poziomowanym hydraulicznie mamy dodatkowo lepszą widoczność.

EDIT

@eo1 co do rady serwisu to w ładowaczu jak i w ciągniku jest znacznie więcej rzeczy do popsucia niz ta dodatkowa para tłoków.

Edytowano przez EppS

NAPIS ćWICZEBNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruch    0

Witam czy mógłby mi ktoś przesłać specyfikację JD 5100R w wersji Comfort.Chodzi mi jakie ma w tej wersji wyposażenie np przekładnia, opony, czy ma obciążnik na przód. Oto mój mail piotruch1992@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus1988s    0

Ale jaja. Zamówiłem moją R-kę z ładowaczem 583 z samopoziomowaniem hydraulicznym. Jakież było moje zdziwienie jak na placu zobaczyłem z doczepioną 583 z samopoziomowaniem mechanicznym. Po wyjaśnieniach okazało się, że nastąpiła pomyłka gdzieś w konfiguratorze i bardzo przepraszają zamówią ten właściwy ładowacz tylko trzeba poczekać...... 2 miesiące. Namawiają mnie na to abym odebrał ten co jest zamontowany. Panowie jak myślicie który ładowacz do R-ki jest lepszy? Z mechanicznym samopoziomowaniem czy z hydraulicznym? Z serwisu twierdzą, że coś czego nie ma to się nie popsuje. Czyli stawiają na samopoziomowanie mechaniczne, ja raczej skłaniam się ku hydraulicznym który jest bardziej zwarty i solidny (na taki wygląda).

czesc ile stoi taki ładowacz jak bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adasko13    0

pytanie do eo1 wziołes R ke z tuzem przednim jak sie nim steruje bo mi dealer powiedzial ze ze nie joysteakem.. tylko wpinaja sie w pare wyjsc hydraulicznych.. to jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konrad1234    0

zamawiałem R 8grudnia diler okreslił odbiór na koniec marca. jaki wy macie określony termin odbioru w podobnym okresie zamówienia. Boje się ze dopiero zobacze go w maju

 

pytanie do eo1 wziołes R ke z tuzem przednim jak sie nim steruje bo mi dealer powiedzial ze ze nie joysteakem.. tylko wpinaja sie w pare wyjsc hydraulicznych.. to jak to jest??

w wersji 6... tuz jest wpięty pod trzecie wyjscie hydrauliczne. przynajmniej ja tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

Mój znajomek ma 5080R z przednim podnośnikiem Sauter i ma zajętą jedną parę wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eo1    0

Za ładowacz JD 583 z hydraulicznym samopoziomowaniem, częściami do kontroli 3 funkcji, multizłączem po stronie ładowacza 4800 Euro. Z tym że jak pisałem kilka postów wcześniej ciągnik został przystosowany do podpięcia ładowacza w Mannchaim, wiec cena przystosowania jest wliczona w cenę ciągnika. Przedni TUZ jest podpięty do 3 wyjścia hydrauliki i z tego co mi wiadomo jest przez nie sterowany. Można sobie otworzyć tylną szybę zablokować specjalnym zaworem wyjście na TUZ i użytkować 3 wyjście w inny sposób. Może i jest możliwość sterowania TUZ-em poprzez manipulator? We wtorek będę u dilera to odpalimy R-kę i zobaczymy.


"Sztuczna inteligencja jest lepsza od naturalnej głupoty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj