Polecane posty

kubi    0

kto wie przecież to nowa seria jeszcze mało wiadomo co i jak, a znając życie takie JD to by się rozchodziły w Polsce jak swieże bułeczki(jeśli cena byłaby niska), znaczek robi swoje, który gospodarz nie chciałby zamienic c360 na c360 po tuningu z ameryki i barwami johna? :) i z napędem jeszcze w 'opcji' :)


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL0905    2

przyjoł bysie taki ciągnik tylko4x4 i z kabinom . To by była maszyna dla większych gospodarst jako ciągnik pomocniczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
kto wie przecież to nowa seria jeszcze mało wiadomo co i jak, a znając życie takie JD to by się rozchodziły w Polsce jak swieże bułeczki(jeśli cena byłaby niska), znaczek robi swoje, który gospodarz nie chciałby zamienic c360 na c360 po tuningu z ameryki i barwami johna? :) i z napędem jeszcze w 'opcji' :)

no właśnie jakos nie wierze w siłę nabywczą gospodarstw które do dzisaj pracują wyjechanymi c 360 na tych 10-15 ha, raczej taki totalny golas 4x4 z kabiną za jakieś 60-70 tyś to na pomocniczy ciągnik miałby wzięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

a ma ktoś jakieś wieści kiedy może być w sprzedaży ?

 

sory za trochę głupie pytanie ale z ciekawości spytałem o to serie Dilera to powiedział że ta seria będzie w sprzedaży na wiosnę 2009 roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anx    2

wita

 

dzwonilem dzisiaj do dilera jelonka , bo chcialem obejrzec ciagnik z serii 5020 , powiedzial mi ze nie maja na stanie bo ta seria przechodzi do lamusa

 

i co najwazniejsze maja juz promocje na ten nowy model a dokladnie 5080 w trzech wersiach wyposarzenia od 36-39 tys euro netto

 

maja narazie prezentacje na komputerze , tak ze zakup w ciemno :)

 

podobno malo sie rózni od poprzednika

 

moze jutro pojade na prezentacje :)

 

przewidywany odbiór to luty 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

jesli nie widać róznicy to po co przepłacać :lol:


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Ale po jakiego grzyba na masce przy przedniej szybie jest ten garb? :lol:


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

cos sie pod maska nie zmiescilo :lol: , strasznie tam ciasno i wydaje sie jakby zbiornik plynu chlodzacego wystawal poza obrys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

jakby zrobili go troche wiekszym gabarytowo to duzo lepiej by sie prezentował


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ten garb to założyli pewnie po to żeby go odróżniać od serii 5020 :lol:


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Jak ktoś zainteresowany to tutaj można sobie zobaczyć jak przedstawiają sie ceny w Niemczech LINK -->TRAKTOREN --> SERIA 5R

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Chyba brutto bo nic nie pisze aby było jeszcze plus vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Faktycznie, nie dojechałem na koniec strony a tam wszystko jest wyjaśnione :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

a teraz zobaczcie

6130 Allradtraktor, ohne Räder 3107R 47.360,00 € - tylko nie wiem jaka to wersja :lol:

 

a w Polsce

6130 BASIC - 36 990 EUR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danex89    16

Z tymi cenami na tej stronie to jest coś nietak moim zdaniem. Kiedyś patrzyłem ceny ciągników seri 5020 to były od 42000 euro za 5620 do chyba 45000 euro za 5820 podczas gdy w cenniku na agrofoto widnieją ceny od 37200 do 41500.

Różnica spora.

 

Co do nowej seri to jaki sens jest kupować 5080R 80 KM za 47000 euro jeśli można miec 6130 80 KM za 47360 euro + ewentualnie 1500-3500 euro za jakąś lepszą skrzynie? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

ale wybór opon w JD to maja prawie jak u korbanków ;) wie ktoś może dlavzego do opon Michelin jest największa dopłata???

 

HR 16.9R34, 139A8, Michelin AGRIBIB 597,00 €

 

HR 420/85R34, 142A8, Goodyear 174,00 €


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pepino    0

Pytałem w czwartek o cenę modelu 5100 R w KMK Brodowo. Cena katalogowa 48750 euro netto, możliwy upust 3-4%, niestety nieznali jeszcze cen wyposażenia dodatkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forest    0
Coś po polsku o nowej serii:

http://www.wrp.pl/gazeta/51/str27.pdf

 

Chyba już nie będzie wersji Basic ani Advanced :D

 

A to dlaczego? W myśl zasady dla każdego coś miłego, JD nie zrezygnuje z różnych produktów dopasowanych do w końcu różnych potrzeb i możliwości klientów.

 

 

 

Pod "grzybkiem" na masce jest intercooler.

 

pioter

" wie ktoś może dlavzego do opon Michelin jest największa dopłata???"

 

-bo są najdroższe?;)

 

Pozdrawiam

F


*****************************
Nie ma głupich pytań
Mogą być tylko głupie odpowiedzi
*****************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Pod "grzybkiem" na masce jest intercooler.

to moze tam boxer jest ;) w mysl stylizacji subaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maco27    1
ale wybór opon w JD to maja prawie jak u korbanków ;) wie ktoś może dlavzego do opon Michelin jest największa dopłata???

 

HR 16.9R34, 139A8, Michelin AGRIBIB 597,00 €

 

HR 420/85R34, 142A8, Goodyear 174,00 €

Bo pewnie na Michelinach mozna jezdzic na niskim cisnieniu.Jedyna rzecz ktora zazdroszcze nowej seri to comon reil reszta o prawie to samo.Czy czekaliscie by na nowa serie czy kupili ostatni model/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj