Polecane posty

kubi    0
Z lekka się mylisz, bo ciągnik serii 5020 można dostać tylko z tych co stoją na placu, a seria 5030 powinna być dostępna już jesienią ;)

 

nowa seria swoją premierę ma mieć gdzieś w stanach w październiku, w Polsce bedzie dostępna na przełomie grudnia i stycznia, fabryka dalej produkuje 5020 ale tylko dla tych co je zamówili wcześniej

 

btw, to chyba trzeba zmienić nazwę tematu, bo następcą 5020 nie będzie 5030 ;) Jd wprowadza nowe oznaczenia traktorów

 

i tak cyfra 5 zostanie jako numer serii, a dalej to już liczba KM wg standardu ISO 97/68. aha i jeszcze literki(D,E,M) oznaczają wyposażenie(coś jak basic,classic,premium), M ma być coś takiego jak teraz Premium. Za tymi trzema literkami może się pojawić jeszcze jedna, jeśli ktoś sobie zamówi ciągnik wg własnego życzenia-tutaj sczegółów nie znam o jakie wyposażenie chodzi

 

ogólnie to jeszcze mało o serii wiadomo, ale AP czy AutoQuad to raczej nie bedzie, pozostaną prz PQuad Plus.widziałem też kilka zdjęć z zewnatrz wg. mnie rewelki odnośnie wyglądu nie ma. tyle co się dzisiaj dowiedziałem u dilera


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

John deerrowi nie pasował by JD 5830 czy 5730 bo już one są tj. sieczkarnie.więc mogły by być niezłe omyłki a w ogóle to ciekawe w jakich cenach one będą??

 

PS. Od którego roku jest seria 5020 ??


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyn    0

dzisiaj byłen na dożynka w Częstochowie i pytałem się dilera o następce seri 5020 powiedział mi, że wejdzie tak gdzieś koło marca,kwietnia następnego roku i mają to być ciągniki proste, które nie posiadają dużo elektroniki coś w stylu NH td5000d.Powiedział też że będą tańsze od swojich poprzedników.Z tego wynika, że JD promuje swoją marke na wszystkie sposoby by "wciś" komuś traktor za nie duże pieniądze, a pózniej może ten gospodarz znowu kupi ciągnik ze znaczkiem jelonka na masce.(to moja opinia) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobert21    0

O to fajnie ze taniej ;)


Okresowy rolnik z miasta ;)
Na ok. 30 ha - Zetor 5320 i T25, w niedalekiej przyszłości może coś jeszcze...
Niedaleka przyszłość nadeszła - NH T5040 + Metal Fach T241

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0
John deerrowi nie pasował by JD 5830 czy 5730 bo już one są tj. sieczkarnie.więc mogły by być niezłe omyłki a w ogóle to ciekawe w jakich cenach one będą??

 

PS. Od którego roku jest seria 5020 ??

szczególnie, że w czasie gdy wchodziła seria 5020 dawno już istniała taka sieczkarnia o symbolu 5720 ;) i omyłek większych chyba nie było

 

JD chce uprościć nazewnictwo ciągników na całym świecie, tak żeby jakiś meksykanin patrząc na napis na masce mógł się dowiedzieć ile takie cudo ma KM


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

he he tak jak z komórkami kupiłem ostatnio ładowarkę do noki 3110 a dostałem ładowarkę z wejściem jak do tej starej cegły sprzed 10 czy więcej lat bo zapomniałem dodać że moja jest clasik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

No,no Ferdek-"starej cegły" powiadasz ;)-a ja miałem kiedyś nawet 2110 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

sory nie chciałem nikogo urazić ;) chodziło oczywiście o to że jd tak jak nokia używa 2gi raz tych samych numeracji modeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adikpl1    257

No i znalazłem pierwszą informację o nowej serii, następcy 5020. Nazywać się będzie 5000R. W jej skład będą wchodzić modele: 5080 R, 5090 R i 5100 R o mocy od 80 do 100 KM

Źródło: http://www.landwirt.com/almauftrieb/index.html

 

Główne zmiany:

http://www.henryarmer.com/john_deere_agricultural_5000R.htm

 

Zdjęcia z instrukcji obsługi:

http://manuals.deere.com/omview/OMAL200158...f/LX1044998.gif

Drążek zmiany biegów

B - półbiegi

D - przycisk od sprzęgła

 

http://manuals.deere.com/omview/OMAL200158...f/LX1045000.gif

 

http://manuals.deere.com/omview/OMAL200158...f/LX1045003.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Czyli zmiany w silniku to układ zasilający Common Rail, szkoda że tylko 2 zawory na cylinder :)

Skrzynia Power Quad Plus i Auto Quad Plus (nowość w tych modelach) z układem Soft Shift oraz sprzęgłem w gałce :)

 

Myślełem że z zewnątrz będą wieksze zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ciekawe ile cena podskoczy :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

optycznie to prawie żadnej róznicy ale cena napewno bedzie sporo wieksza wkońcu to nowość;P


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
Czyli zmiany w silniku to układ zasilający Common Rail, szkoda że tylko 2 zawory na cylinder :)

Skrzynia Power Quad Plus i Auto Quad Plus (nowość w tych modelach) z układem Soft Shift oraz sprzęgłem w gałce :)

 

Myślełem że z zewnątrz będą wieksze zmiany :)

Ty a co Ci się kurna w wyglądzie zewnętrznym nie podoba ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubus    22

To jest film o serii 5015


Claas Arion 410 CIS
Zetor 5340 + Track Lift 100
Fortschritt E 514
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Jak dla mnie wygląd serii 5020 jest spoko i jak sie nawet nie zmieni to się nic nie stanie, bo liczy się technika :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Nie mówię ze mi się nie podoba ale myślałem ze troszkę zmienią i upiekszą ale...ideału nie da sie poprawić :) Mogliby zrobic więcej chromów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

he he he john deree powinien wypuścić na polskę i wschód coś ze 60-70km w wersji pomostowej bez kabiny 2x4 z prostą skrzynią 10x2 i wogóle coś ala c 360 z fabryki w jakiejś brazylii za 40-45 tyś to by dopiero interes zrobił nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj