glizda70

Uszczelniacz puścił

Polecane posty

glizda70    0

Witam mam pytanko na dziś coby wymienić uszczelniacz na wąsie od kolumny kierowniczej w 330 co uczynić. dzięki na dziś..

elektrotech    5

poprostu demontaż układu kierowniczego -odbezpieczyć ramie i wymienic uszczelniacz -zalozyc nową uszczelkę pod kolumnę

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez bizonbs
      Cześć. Dostałem propozycję naprawy c330M - wymiana uszczelki pod głowica. Mam ciągnik u siebie.. Zdjąłem dzisiaj pokrywę zaworów... A tam nie ma płynnego oleju lecz syf który można skrobać nożem. 
      Generalnie sąsiad narzekał, że ciągnik się grzeje i dmucha olej.. 

Ale jak ma się nie grzać jak tam jest totalne masło??? Chyba nigdy oleju nie wymieniał. 
      Macie pomysł jak można by ten silnik nieco przeczyścić? 
      Może wlac ropy do oleju i niech pochodzi i spuscic z kilka razy?? 
      Zrzucę też miske i smok ogarnę.. Nawet nie wyobrażam sobie co tam może być. 

• Przez Kozo
      mam problem z c 330 w ciągu dwóch lat założyłem już trzecią uszczelkę pod głowice ,głowica też nowa i znowu uszczelka poszła objawy za każdym razem inne a w efekcie woda w oleju 
      Co może być przyczyną psucia się tych uszczelek ?
    • Przez Jozeph
      Witam. Mam problem z moim ursusem. Gdy jest minusowa temperatura nie chce palić i dymi białym dymem. Jaka jest tego przyczyna?
    • Przez klajcper
      Jak działa czujnik pęknięcia paska wentylatora w silniku deutz, czy ma coś piszczeć, świecić, jak to jest podłączone? 
    • Przez Patrick345
      Dlaczego olej leci z pod korka wlewu oleju
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj