Polecane posty

Witam ostatnio robiąc gruntowne sprzątanie w MF znalazłem dwie wtyczki.

-Przy dźwigni od hamulca ręcznego.

-W kabinie pod pokrywą prawego panelu.

Wiecie może od czego są?, dodaje foto.

 

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d8d3ffc5f7d95a5.html

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4e0244ca58e79eae.html

Edytowano przez masseyferguson6140

Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Do grzeskun ja miałem to samo u mnie się spalił bezpiecznik.

Do masseyferguson6140 też mam takie coś nie wiem do czego to jest i mam jeszcze jeden kabel tam włożony luzem 3żyłowy z jednej strony z jedną złączem a z drugiej z dwoma. Wydaje mi sie ze moze byc od zaczepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazimirz11    0

Witam ,

w moim massey ferguson 6160 nie ma sprężarki, chciałbym się was zapytać czy istnieje możliwość zamontowania tego całego układu i gdzie ewentualnie się o to pytać, ponieważ chciałbym ciągnąć nim przyczepę z którą się nie ruszy bez tego układu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczus    12

Gdzieś czytałem jak ktoś pisał ze zamontowanie układu pneumatycznego to koszt ok 5-6 tyś zł. Lepiej przerobić hamulce na hydrauliczne w przyczepie z części używanych koszt ok 500 zł. Mam problem kupiłem MF 6180 i nie mam ręcznego hamulca linka jest cała ale nie hamuje dodam że chodzi lekko tak jak by była nie była gdzieś zaczepiona a hamulec nożny to normalnie żyleta . Miał ktoś może podobną usterkę w swoim MF serii 61XX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dukat2009    6

witam jestem swiezym posiadaczem massey ferguson 6160 i mam problem z podnosnikiem ehr

jak odczytac kod błedu ?

i co moze byc ze podnosnik z panelu opuszcza dopiero od polowy wysokosci ??

przyciskiem z błotnika opuszcza z kazdej wysokosci

prosze o pomoc

Edytowano przez dukat2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczus    12

kod błędu odczytujesz poprzez miganie tej diody czerwonej z wykrzyknikiem na panelu bedzie to np. 2 migniecia przerwa i znowu np 5 mignięć i znowu to samo . a co moze być przyczyną to nie wiem może jakieś kable gdzieś sa zaśniedziałe nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Jechałem ostatnio MF 6160 znajomego i jak zmieniałem bieg z większego na mniejszy to lekki zgrzyt był tak jakby sprżegło nie było do końca wciśnięte. Co to może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszz566    16

Ja chciałem się zapytać o awaryjność skrzyń w MF serii 6100 czy są awarie. Nie chodzi mi oto że raz komuś kiedyś, tylko o to czy ma sporo awarii czy wystarczy dać dobre filtry, oleje i regularnie zmieniać? I jeszcze jak u nich z siłą uciągu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario157    0

mam pytanie czy ktoś się spotkał że 6170mf szarpie podczas ruszania co sie może dziać proszę o szybką odpowiedz jak ktoś się spotkał z tym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilb    11

Witam,

Co może być przyczyną, że gdy mam podpięty agregat uprawowy do mf 6160 to powoli sam mi się rozkłada?

Kolego moze sekcja ci puszcza?? Albo moze masz przy agregacie jakis zawor bezpieczenstwa ktory puszcza ci olej. Moze na silownikach go masz mialem taki problem kiedys z prasa otwierala sie jak prasowalem zmienilem ciagnik na nowy i to samo bylo okazalo sie ze zaworek bezpieczenstwa puszczal wywalilem go i gra. Niby ten zaworek mial zatrzymac cisnienie jakby wąż pękł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BMWSM    0

Szukasz odpowiedzi na szarpanie zapraszam na bmwsm@wp.pl daj zdjecia z prawej strony ciagnika przed prawym tylnim kolem to sprawdze czy to taka wersja jak moja to cię naprowadze na trop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian20    29

Witam,

Co może być przyczyną, że gdy mam podpięty agregat uprawowy do mf 6160 to powoli sam mi się rozkłada?

Pewnie już znasz przyczynę bo sporo czasu mineło ale jeśli nie to sprawdz zaworek regulujący przy złaczach. Znajduje się on nad każdą sekcją hydrauliki. Regulujesz nimi sposób działania rozdzielacza. Im bardziej wykręcony to po złożeniu agregatu olej będzie spływał swobodnie i będzie się rozkładał. Jak będzie wkręcony po złożeniu agregatu nie będzie opadał. Ja np. przy kosiarce mam ustawione na swobodne opadanie a przy wywrotce jest wkręcony aby po podniesieniu nie opadał bez użycia dźwigni hydrauliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od niedawna zostalem posiadaczem mf 6160 i przed wiosna chcialbym mu założyć przednie obciażniki.. moje pytanie ile kg maksymalnie da sie załozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilb    11

Ja mam na balast 10x55 i środkowy 60kg z MF ale widzę że mało pytałem dealera o 4x55 takie jak dostałem z 5425 miał poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj