Polecane posty

hemi    45

Czyli 2 po prawej i ssawny, którego nie znalazłeś, ale on i tak tylko do czyszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U900    0

Co może być przyczyną tego że nie pokazuje prędkości jazdy i prędkości wałka w MF 6180 95 dyna. Obroty działają dobrze, mth nalicza. Zdarza się że jak się zapali ciągnik to pokazuje prędkość ponad 50km/h i pozniej zwalnia do 0 i wałek też pokazuje około 1700 obrotów, jak dobrze pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisiel123    5

panowie miał ktos problem z tylnym oświetleniem robocazym  kiedyś ? bezpieczik i włącznik są ok. na włączniku  jest prąd a na lampach nie ma z tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzencia    6

witam. znowu mam problem z naszym mf6150 tym razem nie zmienia zółw/zając. raz zmienia na zimnym oleju, raz nie zmieni, to na ciepłym nie zmieni zgasze ciągnik na kilka minut i zmieni.. jak to ugryźć?

Edytowano przez marzencia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U900    0

Też miałem taki problem w 6180. Spróbuj odłączyć kabel od zmiany żółw zając, przeczyścić wsuwkę i powinno działać,  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U900    0

Przeczyścić nigdy nie zaszkodzi, może też być coś z wodzikiem w skrzyni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@hemi jestem w dalszym ciagu wymiany tego oleju i nadal nie moge znalezc tego filtru znalazlem te dwa przy prawym tylnim kole spuscilem olej odkrecilem  korek pozniej cala miske i nadal nie znalazlem tego filtra a i sory bo mam rocznik 95 a nie jak pisalem wczesniej 96 jezeli przychodzi Ci cos do glowy to prosze o pomoc

 

 

ok wysztko juz wyjasnione znalazlem :)

Edytowano przez PatrykKozieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisiel123    5

witam. przymierzam się do wymiany oleju w skrzyni w moim 6140 i pytanie ile on ma tych filtrów  ?  bo widzę dwa wewnętrzny i zewnętrzny . pytanie czy olej spuszcza się tylko przez jeden korek najniżej umieszony ?   czy jest wiecej spustów  ?  olej musi być rozgrzany ?  Z góry dzięki za pomoc. pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisiel123    5

w Mf 6140 cZasem mam tak ze blokuje podnośnik i nie chce opuścić i za chwile opuszcza nie zważając na ustawiony spowalniacz i wali ze hej... i w tedy zapala sie kontrolka czerowona od ehr co to moze byc ? dodam ze jestem przed wymiana oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoni84    0

kupiłem niedawno 6160 i gdy jest zimny to mam problem z EHR. jeszcze nie wymieniałem olejów i filtrów. gdy z rana jadę na pole orać to przez pierwsze 20 minut różnie to jest raz działa wszystko raz nie działa, świeci się kontrolka migając od EHR-u, przy nawrociach czasami mi nie chce podnieść kontrolka świeci, zagaszę silnik i odpalam jest ok, działa, gdy silnik i skrzynia po ok 20 minutach się dobrze rozgrzeje problemy znikają i wszystko działa (EHR)

spotkał się ktoś z takim problemem???

Edytowano przez Antoni84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoni84    0

będę wymieniał niedługo,  miałem jeszcze tak na szybko z 8 ha do zaorania a olej ze skrzyni  jak nowy wygląda.....a z silnika już nie ciekawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kar0711    1

Witam.

Zauważyłem że niektóre Massey Ferguson 6170 mają wydech z boku to jest z prawej przy kabinie.

To jakiś wynalazek czy ......?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antoni84    0

wytłumacz mi który jak odczytuje się kod z EHR

miga sobie, od kiedy to odczytywać i kiedy jest przerwa.....

albo cos do przeczytania mądrego ma ktoś na forum....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj