wojtii

silosy zbożowe

Polecane posty

Grzegorz37    4

Tak masz rację  można wystąpić o odstępstwo i nie jest tak trudno. Dostałem takie, ale warunkiem była zgoda sąsiada, wiec bez jego dobrej woli nic sie nie zdziała.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkk    0

zakupiłem 29 czerwca w firmie winkler 3 silosy 153 tonowe za kture odrazu zapłaciłem zeby mogły byc przywierzione i zmontowane przed zniwami w firmie obiecywano mi ze silosy przyjado w ciongu dwuch tygodni a na montarz umuwiłem sie na 18-22 lipiec tymczasem po 100-300 mojch telefonach bo nikt na firmie nieraczy odebrac za1-2 razem telefonu i po 5-10 kolejnych obietnicach sekretarki i szefa firmy o kolejnych terminach ralizacji umowy silosy przyjechali doopiero domnie 5 sierpnia czyli w polowie zniw i odrazu ekipa monterska zaczeła jch montowac 5 sierpnia obiecujonc ze jeden silos bedo stawiac 1 dzien szefem tej ekipy był pan kamil 6 sierpnia po 2godzinach pracy ekipa zmontowała jedno trzecio silosu i zuciła prace tłumaczonc to tym ze dzis swiento zona pana kamila kurwia ze ludzie swientujo a on pracuje i zeby on w swiento pracował to musze mu zapłacic 1500 zl , a i zejm sie to nie opłaca bo za ten czas co umnie so to by zmontowali 2-3-4 mniejszezbiorniki silosy i by mieli kase a tu siedzo juz pułtora dnia j pewnie jeszcze zejdzie 2-3 dni zeby jedną 153 zbiornik złozyc i to sie jm nie opłaca bo dach tych silosó jest zle zrobiony ma wade fabryczną i niedasie tego dobrzei szybko złozyc i w sobote w południe pojechali do domu dzis jest 11 08 2016 i dotej pory ich niema w sobote 6 sierpnia wiechorem dzwonił domnie szef firmy ze w poniedziałek bedzie nowa ekipa co da se radez tymi zbiornikami bo tamta ekipa pana kamila dopiero sie u

czy roboty i do dzis nikogo niema  unas praktycznie po zniwach aja mam 80 ha zboza do koszenia i niemam gdzie sypac bo firma winkler mnie tat oszukała teraz zamiast kosic to chodze po adwokatach i szukam tira zeby z pola chcial mi zabrac . firma winkler to oszusci nawet niema numeru telefonu do szefa taki ucciwy człowiek co jnnego muwi a co jnnego robi tak samo jego kuzyn szef ekipy montazowej pan kamil tez oszust dziecko obieczuje zaczyna robote i po dniu zuca to pajace nie ludzie tak chłopa zostawic na lodzie ze niema dzie sypac zboza


firma winkler mieli mi zmontowac do dn 20 lipca 3 silosy 153 tonowe do dzis nie są zmontowane kase wzieli szef tej firmy smieje sie w zywe oczy a ja niemam gzie zboza sypac to oszosci to uwazajcie nate firme

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Nie chce żebys zrozumiał ze bronie Winklera, ale troszke sam sobie jestes winny, jesli taka ważna terminowa inwestycje odciagałes praktycznie do samych żniw. Bo w tym roku ja 21.07 kosiłem pełna para, a  Ty zaledwie 3 tygodnie wczesniej postanowiłes budpwac silosy. Jest ewidentna porazka jesli chodzi o ekipe montażowa ale to najzwyklejsi podwykonawcy  mogło sie tak zdarzyc ze akurat sie uczyli  i polegli na wiekszym zbiorniku. Ja mam 2 silosy winklera 96t i zmontowane były w ciagu jednego dnia. Zamawiałęm tez w sumie niezbyt wczesnie ale mieli około 2 miesiace  na wyprodukowanie i montaz.  


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

mojego małego to nawet z zaskoczenia przyjechali montować, na szybko bloczki musiałem zamawiać, przyszły 30 minut przed ekipą. a zacząłem już początkiem kwietnia najpierw zgłoszenie, potem zamówienie, silos płaciłem przy odbiorze, montaż przy montażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkkkk    0

uwas pod łukowem bardziej piaskowe ziemie i dlatego wczesniej kosicie umnie pod krasnystawem zamosciem troche ciensze ziemie a ja jeszcze nawozów nasypałem i od grzyba napryskałem to nietak wczesno moge wyruszac kosic moge jak uwas prubowałem na przyczepy kosic 29 lipca to na dwuch hektarach co wykosilem cztery razy sruby na głuzce sztangi mi urwało ziarko terz nie na 100 procent suche a i słoma w spodzie zywanierwie sie w rencach ana drugi dzien tryby w podajniku pochyfym mi rozwaliło dopiero po remoncie tego w 4 sierpnia ładnie rzaczeło sie kosic ,a co do winklera to myslałem ze mam do czynieniaz ludzmi powaznymi nie dziecmi jak nacos sie umawiamy to sie z tego wywionzujem ja rozumie dzien dwa no niech tydzien odstemstwa od terminu mi terz wszystko nie wychodzi wterminie ale na miejscu tego całego szefa to jak bym sie nie wywionzał 2-3 tygodnie z terminu tyle chłopa onerwował to bym przysłal 2 ekipy wiele nie muwil i zrobiłto razdwa a nie tak jak oni przywierzli 3 tygodnie po terminie po dniu zucili montarz cały tydzien nic sie nie dzieje pajace i oszusci ,a jak 20 lipca dodzwoniłem sie do szefa odebrał za pierwszym razem bo nierznał mojego telefonu[bo puzniej juz nie odbieral] muwionc mu zeczekam nasilosy i juzmiał byc montaz to oszust mieoszukał muwił zewszystko juzjest gotowe tylko czeka na blache nadachy z niemiec ale po niedzieli bedzie i oni w ciongu tygodnia są u mnie a tymczasem ekipa montazowa jak wsobote 6 sierpnia zbielali sie do domu o 11 to mi muwili ze te silosy dopiero 3 dni temu byli produkowane w tym tygodniu bo jeden ztej ekipy monterskiej pracuje na produkcji i wie co j dla kogo robi atu przyjechal w zastemstwo i dlatego dach tych silosów jest zleze zrobiony bo szybko było robione a oni niemogo teraz złozyc szybko i dobrze pajacei i oszusci muwiłem szefowi w sobota niech zabiera ten szmel i oddaje kase a on kasy niechce oddac obiecał druge ekipe w poniedziałek  do dzis do piątku nikt sie nie pokazał to so powazni ludzie z dzieckiem szybciej bym sie dogadał niz ztymi pajacami i oszustami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti1980    31

O kur.... ale słowotok.Jeśli miałeś jakąś umowr z terminem montażu i dostawy i się z tego nie wywiązali to masz prawo do odszkodowania.Tak było umnie w sąsiedniej wsi przy montażu hali stalowej.Zwrócili mu koszty montażu i jeszcze dorzucili jakieś bajery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Szukam namiaru na firmę lub człowieka, który dorabia podłogi do silosów(Bin, Aleksandrów), potrzebuje wymienić kilka segmentów, Bin sprzedaje tylko całość a ja całego nie potrzebuje. Ktoś może coś polecić?


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
withanight    1108

Raczej interesuje mnie nowe elementy. Nowe z Aleksandrowa kompletne 900 pln. A mi potrzeba tylko kilka krótkich przy "ścianie" wiec trochę szkoda bo reszta w b.dobrym stanie.


Take me Away !...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Na OLX są firmy co  montuję biny oni moze mają dostęp do części. 

Zgłoś reklamację dobina że powyginała ci się podłoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieniu101    2

Winkler porazka, żadnych wzmocnień mocniejszy wiatr i go łamie, słaba szczelność ,teraz wolałbym dołożyc troche więcej i kupić jednak Bina

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Nie wiem co masz za silosy u mnie w 96t sa pierscienie wzmacnajace w srodku nic sie nie łamie :)  W tych o mniejszej srednicy moze i nie ma bo nie potrzebne. Teraz wszytko licza komputery nie jest to robione na oko :) 

 

Nie mówie ze jest to idealny silos ale stosunek jakosci do ceny jest OK. Nic nie cieknie u mnie juz po 3 sezonach i nie widze problemów w samych silosach, korozji nie widac. 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieniu101    2

Ja mam akurat z tej firmy 50 ton i tak jak pisałem porażka dobrze że ubezpieczam silosy i jutro będzie likwidator z PZU.Zboże sprzedałem w styczniu i stoi pusty i tak go sponiewierał wiatr że mało co nie odfrunął a inne stoją i nic im nie jest.Budowe mają b.prostą arkusze blachy wywiercone otwory do skręcenia i tyle,żadnych wzmocnień po prostu Lipa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

U mnie 96t wysokosc maja 8,7m jak pamietam srednica ponad 4m  wieksza niz twojej 50t i wyższy bo ty mas 5 blach a u mnie 6 i juz rózne wichury były nie ma sladu.  


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

W ubiegłym roku ekipa od binów śmiała się że montowali silos bina u księgowej z winklera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

Blachy takie same sa we wszystkich. W tych wiekszych w srodku od drugiej warstwy w góre sa pierscienei z ceownika z balchy i to rozparte jak pamietam sruba rzymska albo zwykła. 


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Witam kolegów, mam zamiar budować dwa silosy BIN małe 20 t, i mam pytanie o płyte podłogową w zaleceniach jest płyta o grubości 30 cm zbrojona drutem 8 co 30 cm. Mam pytanie jak z izolacja, bo zastanawialem się aby na górze tej płyty przykleić papę termozgrzewalną i dopiero niech montują silosy. Czy sama płyta wystarczy aby nie było wilgoci. Niestety silosy będa stały za budynkiem od strony północnej, nie mam innej możliwosci ich postawienia. Proszę o opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszekl    4

Witam przymierzam się do zakupu 2  silosów zbożowych płaskich 50 -60 ton sztuka czy wymagane jest pozwolenie na płytę  czy też nie jak to jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bizon1    242

Tak wymagane nie tylko na płytę ale i na silos , zajmie Ci to z 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś jakąś opinie o silosach z lejem wewnętrznym winklera ? Do wiaderkowania mało co zostaje a ma podłogę perforowaną wiec można go lepiej przewietrzyć

Edytowano przez Mateusz19980916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cegła231    0

wieniu 161 masz racje winkler to porazka i parodja muj kolega zakupił u nicch  rok temu 3 silosy i płacze bo mu obiecywali i teraz płacze ;drabiny się ruszajo ze nagure niemozna wejsc -słaby materjał i montezy załozyli tylko połowe wzmocnien ,ocynk schodzi ,plamy po roku ,i nadodatek silosy ciekno bo monterom niechciało sie uszczelek zakładac miendzy łonczenie blach dachu i scian bo jak kopledze powjedzjał szef ekipy monterskiej od winklera pan kamil ze oni uszczeki montujo tylko do silosuw na ;tracine i na pasze ,a na ZBOZE NIEPOTRZEBA  i blachy cieniutkie bno sie ze silosy mu przechyliło a gwarancja to kpina kolega dzwonił 100 razy i napisał i co nikogo niema gwarancja tylko na papierze i nadodatek monterzy rzadnej faktury za montaz koledze niewysatawili a kase wzieli ;  parokia .FIRMA kogucik wzioł kase i uciekł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cegła231    0

biały 2005 coty muwjsz kolega ma wienksze silosy od twojch i wyzsze i zadnych wzmocnien srub rzymskich mu nie załozyli w srodku pewnie monterom sie nie chciało załozyc  dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez luki987654321
      witam, stoje przed zakupem wycinaka piłowego do kiszonek na tylny tuz, jaką markę wybrać strautmann, triolet, bvl czy inny? na co zwracać uwagę przy zakupie i jak z ceną i dostępnością części zamiennych
    • Przez SeverusSnape
      Dzień dobry,
      Szanowni forumowicze, posiadam przyczepę Autosan D-45. Niestety, przedni siłownik strasznie leci. Przymierzam się do remontu tej przyczepy i myślę nad wymianą siłownika, jednak niestety nie umiem go nigdzie znaleźć. Czy posiada ktoś może katalog do tej przyczepy? Ewentualnie mógłby pomóc w zlokalizowaniu takiego siłownika? 
      Z góry dziękuję za pomoc
    • Przez Dominikw52
      Witam,
      mam problem z uruchomieniem silnika w  ładowarce Manitou MLT 634 LSU Turbo rok 2003. Myślę ze pompa hydrauliczna przestawiona jest na pełna moc, co wytworzyło bardzo duże ciśnienie w instalacji hydraulicznej. Ładowarka ta nie posiada potencjometru przy pompie wtryskowej. Co może być przyczyną tak wysokiego ciśnienia w instalacji hydraulicznej ? Dodam że silnik jest w 100% sprawny. Proszę o rady. Z góry dziękuje.
    • Przez dominikl95
      czy ktoś posiada tego typu kosiarkę czy jest ona czegoś warta i czy nadaje się na łąki torfowe?
    • Przez Macieks
      Witam was mam do was jedno pytanie ktoś może wie co to za marka obsypnika ? niestety nie posiadam tabliczki znamino wej 


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj