yacenty

Test - Ignore Me

Polecane posty

pati    12

Powiem krótko. Z BiSem zero kontaktu. (4 maile bez odpowiedzi) :) Ale podobało mi się Chempestem. Mają punkt sprzedaży w okolicy (Kluczbork) i ja myślałam, że maszyny też mają, ale okazało się, że nie. No i wysłałam maila i co prawda po 3 tyg. ale przyszły prospekty i cenniki z pieczątką Kluczbork, a centrale maszynową mają w Raciborzu, kawał drogi. :) A tak to w sumie z nielicznymi dealerami JD się kontaktowałam. A sama centrala w Jelonku, jak się zapytałam jakie maszyny będą wystawiać na Opolagrze i, że interesuje mnie 7530 Premium to odp. nie otrzymałam. :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

a dostałaś coś kolwiek innego jak katalogi itp? z jakich firm?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

jak chcesz cos ciekawego sie dowiedziec to niestety trzeba dzwonic:)

prosty przyklad potrzbowalem info o ramieniu do pluga z Unii, napisalem wczoraj, dzis nie bylo odpowiedzi kolo poludnia wiec telefon do dzialu konstrukcyjnego i od razu wszystko wiem :)

natomiast trafil mi sie mily wyjatek, ok 7.30 zadalem pytanie o cene byka na stronie unii, okolo 9 mialem odpowiedz :)

 

tutaj musze pochwalic Midex i pana Marka. Spotkalismy się kiedys na AgroShow - wstepnie szukalem czesci do talerzowki, dostalem ladny wyklad o maszynach, kiedy po 3 miesiacach napisalem maila w sprawie czesci i cennika to w kilka chwil dostalem maila z informacjami, pozniej drugi mail, to juz pan Marek zadzwonil zeby przyspieszyc temat.

 

wczoraj o 21 zlozylem zamowienie na czesci, dzis o 10 telefon z potwierdzeniem ze zamowienie jest skompletowane i czeka na kuriera, po 15 mail z numerem litu przewozowego palety!!!

 

To mi sie podoba, szkoda że tak niewiele firm powaznie nas traktuje.

Miejmy nadzieje ze sie naucza ze to my dajemy im zarobic i powinni o nas dbac!!!

 

Pozdrawiam

YacentY


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
a dostałaś coś kolwiek innego jak katalogi itp? z jakich firm?

 

Tak dostałam z Agro-Eko czapkę i 2 długopisy z Faresina (wozy paszowe). :)


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty to masz szczęście, albo dar przekonywania. Mi się jeszcze nie udało nic wyciągną od dilerów chociaż już nie raz pisałem maile do nich no ale cóż nie to nie bez łachy może kiedyś napotkam jakiegoś porządnego dilera :)


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Nic o czapkę nie pisałam, sami przysłali. :) A jak napiszesz o gadżety to na bank się nie odezwą. :) Już to praktykowałam przez pewien czas i nic nie przysyłali, nawet katalogów nie mówiąc już o gadżetach.

 

Najgorszy kontakt to ja mam z Korbankiem. Nic się ściemnić nie da, bo zaraz sprawdzają w dopłatach ile masz ha i czy w ogóle figurujesz. :) Te 2ha ziemi są na tatę więc ja nie mam nic. (nawet piaskownicy już 6 lat nie mam :) )

 

Acha i jeszcze przypomniało mi się, ze Pottinger też dba o klienta chociaż jak piszesz o prospekt w języku polskim to przysyłają angielski, ale zawsze priorytetem z Austrii za 5 dni jest. Kockerling też wysyła prospekty i to PO POLSKU!!!


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

sami ci przysłali? czytają ci w myslach czy jak?


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    893

Skoro o chwaleniu, napisałem emaila do Krukowiaka, na następny dzień była odpowiedź. Napisałem do Pilmetu.. i co ? do dziś nie mam odpowiedzi, a to było z miesiąc temu.. Do tego jeszcze firma Rolmako, zapytałem o stól do rzepaku, przysłali emaila z numerem, żeby się skontaktować. Co do ceny stołu to już nie będę lepiej nic mówił :) :). Pisałem jeszcze o kabiny do C360, do Naglaka, Szyski i Koji, tylko Naglak potraktował mnie poważnie :)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

ja wyciągnąłem od dilerów :

korbanek nigdy nawet śrubki nie kupiłem - wycieczka do fabryki class + inne atrakcje trzydniowa do tego komplet czapka polar kubek

Valtra - byłem zainteresowany ale mi nie poszło z nimi - wycieczka do fabryki w finlandii też trzydniowa na ful wypasie + stado gadzetów w tym traktorek mały metalowy piękny

Agrarada - wycieczka do holandii niestety nie pojechałem zły termin dla mnie

osadkowski - impreza w helteu mercu czy jak mu tam we wrocku z okazji 10lecia firmy wysłałem siostre ze szwagrem + tysiące gadzetów ubrań koszulek czapeczek kilka modeli maszyn i zaczepiste ceny na maszyny

dalej nie wymieniam bo nie pamiętam wszystkiego

(chłopaki od korbanka to nawet do agencji niektórych zabrali (prezesów) żeby tylko podpisali umowe wtedy w niemczech )


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

Ja jak coś chce od danej firmy to szukam numeru telefonu do skontaktowania się a nie adresu e-mail bo wiem jak oni odpowiadają, wiekszość to olewa a jak zadzwonisz to musi odebrać. wiem bo kilka razy miałem takie przypadki ze olali całkowicie moje maile to wziełem zadzwoniłem i zacząłem od tego czemu nie odpowiadaja na emaile,to zaczeli przepraszać itd...ale ważne ze powiedział mi to co chciałem wiedzieć.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Skoro o chwaleniu, napisałem emaila do Krukowiaka, na następny dzień była odpowiedź. Napisałem do Pilmetu.. i co ? do dziś nie mam odpowiedzi, a to było z miesiąc temu.. Do tego jeszcze firma Rolmako, zapytałem o stól do rzepaku, przysłali emaila z numerem, żeby się skontaktować. Co do ceny stołu to już nie będę lepiej nic mówił <_< :lol:. Pisałem jeszcze o kabiny do C360, do Naglaka, Szyski i Koji, tylko Naglak potraktował mnie poważnie <_<

 

Krukowiak to w końcu Kujawska Fabryka :P

 

Do rolmako pisałem maila to nawet prospekty mi przysłali do domu

 

Dzwoniłem do naglaka to Pani która odebrała była bardzo miła i uprzejma,

 

Do pilmetu pisałem to odpisali mi,

 

O brykieciarki do kilku producentów pisałem maile to tez mi odpisywano.

 

 

Ale @zetor5340 dobrze mówi -najlepiej zadzwonić


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Wiadomo jak zadzwonimy to muszą nam udzielić informacji a na maile to jakby odpowiadali to by każdy pisał o każdą mniej ważną sprawę. A wiadomo przez telefon przedstawiciel prędzej coś z nas wyciągnie a może nawet przekona do swojej oferty.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ROLNIK7    17
Ja pisałem maila do Firmy "naglak" w sprawie kabiny to tydzien czasu czekam <_< a pisałem do koi poprosiłem o 3 zdjecia kabiny z botnikami to na drugi dzien miałem <_<

 

 

Ja też do nich pisałem, tylko że w Sobotę, a dzisiaj już mi przysłali cennik.


http://pl.youtube.com/watch?v=2uZ6M3z_EnU

Nie ma to jak jechać Ursusem C-330 w garniaku do szkoły po maturę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12
ja dziś otrzymalem 5 folderów NH z wia-lan przysłali proirytetem <_< niestety nie poprosiłem o cenniki <_<

pati jakie masz doświadczenia z delerami JD?

 

Ile czekałeś na prospekty od nich, bo ja też napisałam do nich maila i jeszcze nic nie przyszło, ale chyba poczta u nas w mieście strajkuje i długi "łykend" był, także...


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Ja napisałem kilka meili do Romanowskiego, tego od mc Cormicka z prośbą o aktualny cennik wraz z wyposażeniem opcjonalnym, a także o prośbe wyjaśnienia różnic w danych tech. w formacie pdf i tych na ich stronie, a to było jakieś pół roku temu może dalej i do tej pory ani widu ani słychu heh


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

może weź złóż wizytę osobiście

ojciec wymyślił raz zobaczyć co mają patrzymy oglądamy i za jakiś czas przychodzi Romanowski. No coś coś tam to jak przejechać się trzeba wystawił ciągnik i wsiadać :) :) :) . Potem podchodzi pracownik i chce jakieś dane, telefon ojciec a jak co to zadzwonie sam :) i tyle nas widzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na 6 wysłanych maili dostałem 2 odpowiedzi. smile.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3864

Mój brat na każdy wysłany mail dostaje odpowiedź czy to telefoniczną czy mailową. Z tym że to już są sprawdzeni dilerzy - z każdym z nich już jakiś biznes był robiony


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomusgigant    1

Pisałem 3 meile, do kruq wągrowiec odnosnie kombajnów nie odpisali ani razu, zadzwonielem po okolo 4-5 tygodniach pytam sie o kombajny rocznik stan i cene i jak sie zapytalem o 3 sztuki to mnie zaczol wyzywać ze od kogo dzwonie , pewnie konkurencja mam sie przyznać i takie jaja powiedział mi ze rolnik by sie nie pytal o 3 modele ( cena była podobna to sie pytalem ) :) tak go KUR** z*ebałem , i powiedzialem że pisałem @ ale nikt nie odpisał, to sie zapytal kiedy Pan pisał, a ja że jakoś w połowie wrzesnia, on na to: to my kosilismy kukurydze i czasu nie mielismy to go wysmiałem że jest niepoważny jeszcze kilka komplementów posłałem i sie pozegnałem. Nic u nich nie kupowałem jeszcze ale reklame sobie zrobili chłopaki ktoś cos kupował u nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczko0    25
Napisano (edytowany)

Ładne przeboje macie koledzy z konkurencją :)

Może powiem Wam jak to wygląda z drugiej strony.

Osobiście staram się jako przedstawiciel agromy odpowiadać na pytania stawiane przez klientów czy to telefonicznie czy mailowo, bo w sumie za dużo ich u nas nie ma i można się spokojnie skontaktować z każdym klientem.

Nie zależy mi na tym, żeby spławić klienta bo przecież nie o to chodzi w handlu.

 

Ale drugiej strony jeśli bym miał dostać powiedzmy 100 maili dziennie i na każdy udzielić wyczerpującej odpowiedzi to siedział bym tylko przed monitorem i 8 godzin odpisywał na maile. A gdzie wtedy znaleźć czas na spotkanie na żywo z klintem ? Jeśli jest tylko zapytanie o cenę to nie ma problemu bo wezmę cennik i przepiszę interesujące klienta informację. Przecież to nie jest żadną tajemnicą ile kosztują maszyny, i tak zawsze podaję cenę katalogową od której przy odpowiednich zakupach i rozmowach można jeszcze coś wynegocjować.

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany cenami lub kupnem maszyn proszę pisać śmiało na PW lub GG : 33164714

 

A jeśli konkurencja tak traktuje klientów to na naszą korzyść :)

Edytowano przez dyczko0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj