Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez andrzej1988
      Tutaj mozna pisać ceny zbóż z nowego 2016 roku...
    • Przez farmtrac675dt
      Witam 
       Czy ktoś z was stosował lub wie coś więcej o preparacie NHCa DELTA który pomógł w pobiciu rekordu świata 16,5t  w 2015r

• Przez dolot4
      Witam serdecznie,
      niedawno zamówiliśmy nowego Zetora Proxime 90 Plus. Chcemy dokupić do niego odpowiedni sprzęt czyli pług oraz agregat uprawowy-talerzowy pełniący jednocześnie funkcję ścierniskowego. I teraz pytanie, jaki sprzęt wybrać? Pług ma być 3-skibowy obrotowy, raczej używany (najlepiej zachodni?), natomiast agregat miałby być nowy. Z jaką szerokością agregatu poradzi sobie ten Zetor? Posiadamy ziemie w klasach 4-6, cześć gliniasta, ciężka, ale zdarzają się także pola "piaskowe". A może nie kombinować i kupić osobno talerzówke i agregat uprawowy? Byłbym wdzięczny także za opinie na temat samego ciągnika.

Dziękuje z góry za wszystkie odpowiedzi, pozdrawiam.
    • Przez ArgusTrade
      Witam,

Zwracam się do Was z krótkim pytaniem. Posiadam dużego odbiorcę zagranicznego zainteresowanego stałym zakupem grochu żółtego, oczyszczonego z przeznaczeniem na konsumpcje. Mam określone widełki cenowe. Pytanie jest takie : W jaki sposób najlepiej kontraktować zbiory? Do jakich dużych skupów, centrów nasienniczych mogę się zgłaszać ? Czy warto rozmawiać z firmami? 

• Przez crystal169
      Witam, po wizycie na polu pszenicy jarej rzucały mi się w oczy takie kłosy.
      Co to może być?
      Choroba czy przypalenie?