Zaloguj się, aby obserwować  
KASJER

Proszę o doradę jaką bronę talerzową do New Hollanda T5050

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KASJER    0

Chce kupić bronę talerzową nową poszukuje z zagranicznych firm nie chce kupować polskiej tależówka musi mieć jakeś zabezpieczenie przeciw kamieniowe i nie wiem jaką szerokości wziąć i z jakiej firmy a i jeszcze jaki wał proszę o doradę jak jest najlepsza firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuki19    2

Kajser nikosia dyzmy nie jesteś patryiotą, czy nikosia dyzmy nie oglądałeś, bo to co polskie jest najepsze a zagraniczne tylko szkodzi polakowi, he he dlaczego nie chcesz polskiej talerzówki i w końcu co chcesz zwykłą talerzówkę czy agregat talerzowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jeśli tak bardzo chcesz mieć zagraniczną to polecam Ci Amazone CATROS 3001, małe zapotrzebowanie mocy w stosunku szerokości roboczej, bardzo dobre przykrycie resztek pożniwnych, talerze robocze wykonane ze stali borowej, przy naszych polskich bronach się nie umywa, ale za to cena nie jest już taka fajna.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Twój człapak ma coś około 100km? Unia Grudziądz Cut L 3,2m z wałem rurowym i tyle w temacie, nie wiem co masz za agregat ale talerzówka jest ok a 100km będzie miało co przy tym robić i dzwignąć też będzie miało co ;)

odsyłam do @Marcin984

ps. dlaczego nie agregat talerzowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASJER    0

@Marxones Nie myślałem o Amazone wiesz ile może coś takiego kosztować bo jeśli około 30tyś to pomyśle

 

@Ferdeek07 Pisałem że nie chcę polskiego sprzętu a dlaczego nie agregat sam nie wiem ja tylko potrzebuje do rżyska to myślę że zwykła tależówka wystarczy , A agregat mam UNIA KOMBI 3,7 i drugi raz bym już nie kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@kasjer to 30tyś zł to pewnie razy dwa musisz pomnożyć ;) ok 30 tyś zł kosztuje 3m V-ka z akpilu.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASJER    0

Diler za talerzówkę kvernelanda 3m powiedział mi 34tyś to Amazone by kosztowało drugie tyle dziwne musze się dopytać u jakiegoś dilera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

ja proponuje kupic 3m kompaktowa brona talerzowa z BUREGO i bedzie smigal jak trzeba wpisz sobie w googlach i zobaczysz jak ta talerzowka wyglada.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalKa    0

AMAZONE CATROS 3001-T

* Szerokość robocza: 3,0 m

* Liczba talerzy: 2x12

* Średnica talerzy: 460 mm

* Głębokość pracy: 3-12 cm

* Typ walca: oponowy ? gumowy o średnicy 800 mm

* Gumowe zawieszenie sekcji talerzy

* Oświetlenie tylne

Cena ok 22 400 EURO (brutto)

 

CUT L3,2m z wałem rurowym Unii cena podobna tylko w PLN (ok 26tyś) :rolleyes:

tak mi się przypomniało że Unia to będzie z wózkiem więc zapotrzebowanie mocy trochę niższe, więc 100KM to w sam raz będzie

 

Jeśli nie masz co robić z pieniędzmi to kupuj Amazone, będziesz bardzo zadowolony bo to świetna maszynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

22 000 euro to jest blisko 85 tys złotych. Nie obrazając nikogo ale to jest przypał. byś miał lalerzówke w cenie ciągnika :D


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

kolego czytaj temat:

@Ferdeek07 Pisałem że nie chcę polskiego sprzętu a dlaczego nie agregat sam nie wiem ja tylko potrzebuje do rżyska to myślę że zwykła tależówka wystarczy , A agregat mam UNIA KOMBI 3,7 i drugi raz bym już nie kupił

uzasadnienie nie do konca logiczne :D , ale jest wiec nie ma potrzeby sie 2 raz pytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KASJER    0
KASJER, a może agregat ścierniskowy byłby o wiele lepszy. Przynajmniej takie moje zdanie jest.

 

A jaki agregat byś polecił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

ja moge polecic ci agregacik z Poettingera bardzo ciekawe i mocne agregaty,


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer40    0
A jaki agregat byś polecił

KASJER ja osobiście polecam LEMKENA Rubina sam taki mam i jest super. to jest brona talerzowa z podwójnym wałem. tylko nie wiem ile twój NH ma koni, ktoś wspominał, że 100KM. Bo ważne jest dobranie mocy do tego agregatu. prędkość pracy musi być ok. 14km/h, Powiem ci tak ja mam szerokość 3m i 190KM ciągnik to śmigam tak 16km/h lekko. Ale lemken robi też węższe te agregaty, to kwestia dobrania mocy traktora do szerokości maszyny. Aha ja za 3m zapłaciłem 80tys. zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Marcinek564
      Witam jakiś czas temu przeglądając stronę all.biz natrafiłem na ogłoszenia z Bometem U038 U038/1 U039 i U039/1. Ma ktoś może z państwa coś takiego u siebie? Oprócz 3 ogłoszeń nigdzie tego nie widziałem a jestem bardzo ciekawy jak dokładnie wygląda taki sprzęt i jak się sprawuje. 
       


    • Przez Janek54321
      Witam. Planuje zakup brony aktywnej z wałem packera 500mm  z siewnikiem nabudowanym. Mam każdy rodzaj gleby piaszczyste 5-6 gdzie sarna się topi w tym piachu, gliny, redziny, iły. Czy packer na wilgotnej ziemi nie będzie się zalepial że trzeba będzie czekać tydzień żeby obeschlo i czy na piachu nie będzie stawał i górki przed sobą robił? Proszę o wyrozumiałość i poradę.
       
    • Przez Młody1997
      Witam. Stoję przed zakupem talerzówki do c 360 3p i zastanawiam się jakie talerze będą lepsze: 6 czy 9 zębowe? przede wszystkim będzie służyć do likwidacji łąk i uprawianiu zaoranych ugorów, czasem może też do likwidacji poplonu lub uprawy ścierniska.
    • Przez adamgaleon
      Witam kupiłem brone talerzowa Bomet 3.15 m muszę wymienić 2 przednie talerze bo są wytarte i pęknięte brona ma ułożenie talerzy w X z tyłu są pełne wielkość 510 z przodu z tego co mierzyłem to od 440 do 510 i nie wiem czy poprzedni posiadacz wymienił skrajne na 460 i się wytarły? Wysokość powinna raczej być taka sama dobrze myślę 🤔z góry dzięki za odpowiedź 
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie czy ma ktoś może namiary na zęby do bron dobrej jakości ? Wiem , że tego jest sporo w necie , ale wolałbym coś sprawdzonego
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj